0 oy
966 göst.
Diğer kategorisinde (43 puan) tarafından
İlk kez anne oluyorum ilk deneyimim yani. En azından bir hafta kalır diye düşündüm hep annem de oyle diyordu. İnsan hem vücut olarak.hem kafa olarak.o.kdr yorgun oluyor ki içten bir bakıma ihtiyaç duyuyor. İlk guj eşimle hastanede refakatçi kaldı ikinci gün evde kaynanamla kaldı üçüncü gün de tek kaldı ve kosa koşa gulelerek heyecanla gitti. Evde olduğu sureve günde 10 defa babamlarla konuşuyor telefonda babam ağlıyor annem.yok diye o kadr sacma şeyler oluyor ki ben sanki zorla tutuyorum. İlla gidicem dedi hiçbir şey demedim bıraktı gitti daha kaynanamın gelmesini beklemeden bir de annem bir hafta kalacak diye kaynanamı evine yolladık kadın apar topar geri döndü. Şimdi de küstüm annemle bir haftadır bir telefin bile açmadım. Eşim çok kızıyor gittiği gün gece sabaha kadar çocuk ağladı memeli almadı ne yapacağımı bilemedim mesela başımıza başka şeyler de gelebilirdi. Sizce aramalı miyim 

22 Cevaplar

0 oy
(7,935 puan) tarafından
Anhen düşüncesizlik etmiş canım .Tam da.anneye ihtiyacın olduğu bir an dimi.Üzülme canım tavrını koy yanlışını anlasın arama.En az 40 gün sıkıntı çekersin , sonra bebeğin biraz toparlar sen de.iyileşir kendine gelirsin.Ben de oğlumu yanlız büyüttüm .Ben annemi hamileyken kaybettim , kayınbabam hasta olduğu için kaynanam bile gelemedi.
-Reklam-
0 oy
(2,379 puan) tarafından
Anneni arayıp ne diceksinki benim namem 1 gün yattı sdce bi alemler doğum olunca bi hosnoluyolar.komsulariyla yedi içti kaynananla.birakto beni oakdar çok üzdü ki çenesinden gelsin istemedim zaten glemedo gelmedi sen kaynananla esinle mutlusunxdedi e gelmeyen sensin demi oyuzden hiç tartışmaya girme benim eşimde çok kızdı eşime taktı tembel dedi ağzına geleni saydı kaçan kendisi bizncebellestik durduk hastaneye çocuğu götürdük gelecem doentutturdu kolum agriyo die hiç bi yarışlı dokunmadı eşime hamal gbi eşyaları yükledi surat aştı azarlayıp durdu beni bnce gelmemesi iyi degilmi cnm nue takiosn 
(43 puan) tarafından
O zmn hem gelmesin hem de kendini harika bir anne olarak görmesin ..
(2,379 puan) tarafından
Aynen,ama yine de arayı kötü tutma ara yine konuş tavrını yap gittin de çok zorlandık de tartışma çok ben tartıştım çok kötü oldu.. biraz dha kalsaydın,ben senle dha rahat hissediyordum konuşayım duygusalım sana ihtiyacm vardı işlerini,hallet gel kaçma de bide beni duisn de

İlgili sorular

+1 oy
34 cevap 1,670 göst.
0 oy
29 cevap 516 göst.
12 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 1,752 göst.
7 Haziran 2019 Aile kategorisinde Süheyla (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 329 göst.
25 Şubat 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (600 puan) tarafından soruldu