0 oy
851 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Kızlar dün kocam bana eltinle konuşurken dikkat et laf alıp başkasına üstüne 1000 katıp anlatıyor dedi bende inanmadım ne oldu dedim annem hakkında böyle böyle konussmussun bide üstüne eklemiş anlatmış dedi. Senden laf alıp başkasına anlatiyo başkasından da laf alıp sana anlatiyo üstüne katarak dedi. Şok oldum. Kızlar oda bana kaynanamı çok cekistiriyor ama ben hiç gidip de anlatmadim kaynanama daha 

8 Cevaplar

+2 oy
(1,337 puan) tarafından
Eltiden ve görümceden dos olmaz derdi annem hep bence haklida 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kuma kumayi çekerse elti eltiyi çekemez die boşuna dememisler eltiden dost olmaz :)
0 oy
(13,726 puan) tarafından
Yani snlstmayin bahsetmeyin ksynsnanizdan.
0 oy
tarafından
Hiç bir zaman hiç kimseye kimseyle ilgili en ufak birşey anlatma. Ne aileni ne ailesini. Kimselere söyleme. Ama oda anlatıyor, ama oda şikayetçi, ama oda benle aynı düşünüyor, ama, ama, ama..... 

O yarın dost olur sen düşman sayılırsın hiç gerek yok. Mesafe her zaman iyidir derdin varsa kaynanana söyle. Söyleyemiyorsan unut gitsin eşinle mutlu ol gerisi gelir geçer. 
0 oy
tarafından
Sende bundan sonra konuşma
0 oy
(1,506 puan) tarafından

Kız eltiye kaynana karanir mi eltim yok ama ben bisle biliyorum bak misal benim görümce var kaynanamın duymasını istediğim birseyi laf arasında ona söylüyorum pat yetiştiriyor anasına :D

0 oy
tarafından
Ben olsam kaynana elti yanana herşeyi ortaya dökerdim bi daha yüzü olmaz laf taşımaya ders alması rezil olması lazım bu huyu yüzünden 
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Altınla bir olup sakın bida konuşma bak onunkini diyemrzsinde olan sana olur hicbir sirrinida verme hiç güvenemem yani 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 81 göst.
27 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Anne adayiiii (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,141 göst.
17 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Erenimm.05 (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 237 göst.
7 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Annelikguzell (991 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 373 göst.