0 oy
364 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ahaha yine resimli ne düşünüyorsunuz :D

image

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Herkese saygım sonsuz ama bir gece için 10 bin düğün salonuna bayılıp gelen o pastadan bir dilim bile yiyememek samimiyetsiz akrabaların halayda canavar gibi tepinip o tar kokusuyla sanki çok sevecen gibiymiş gibi gelip sarılmaları düğün de yorgunluktan el kol kalkmıyor ama sen millet eğlenir diye o parayı saçacaksın düşüncesinden dolayı düğün yapmadım.... Sade nikah yaptık o kadar naifti ki Elhamdülillah 
(1,175 puan) tarafından
Hahhahhaah yoruma bitim
(582 puan) tarafından
O kadar haklısın ki en iyisini yapmışsın.
tarafından
Hayır o kadar emek harcasan da mutlaka beğenilmedi birşey bulurlar :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Düğün dediğin iki kişiye ne oluyor deli komşuya "))
0 oy
(28,368 puan) tarafından

Bu yazi bayagi sacma bence 

tarafından
Erkek zihniyeti diye boşa demiyolar :)
0 oy
tarafından

Genelde aileler kendileri istiyorlar oğlumun düğününü goriyim kızımın düğününü goriyim yani. 

Ben şahsen ailem istediği için düğün şeklinde yaptım yoksa kinam eğlence olup sadece bir nikahda olabilirdi .
Saçma yani yazısı kişinin kendisine bağlı birşey bu 
0 oy
(14,844 puan) tarafından
Vallahi ben katiliyorum bu yazıya. Heleki su sokak düğünlerinden nefret ediyorum. 
0 oy
(120,691 puan) tarafından

Hic mantikli degil ;)

0 oy
(2,634 puan) tarafından
Çoooooook mantıklı. Ben millet eğlencek diye neredeyse 2 düğün 1 kınaya 10 bin döktüm ki kısmama rağmen... o paraya yurt dışına balayına giderdim... 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Kişiye göre değişir ama ben düğünümde milletten çok oynadım valla o yüzden katılmıyorum bu görüşe 
0 oy
(588 puan) tarafından
Çok çok haklı. 1 gece için binlerce lira borca girmek çok saçma. Sebebi de biz evlendik artık beraber uyuycaz diye millete duyurmak. Sade bir nikah en güzeli. Hem borca girip evliliklerde borc ödeyecez diye sıkıntıya girmez. 
0 oy
(582 puan) tarafından
Gayet mantıklı.

Şimdiki aklım olsaydı aynen öyle yapardım
0 oy
tarafından
On binler dökmeden insanları halaya sokmadan gayet düzgün düğün yaptm mütevazi bi yer tutup sünnet üzere herkese yemek verdik sohbet muhabbet dualarla akşamı bitirdik olması gerektiği gibi....
0 oy
(14,473 puan) tarafından

Bilemiyorum tercih meselesi.

Bizler severiz düğün mugun.

İmkan varsa yapilabilir
0 oy
tarafından
Kız ben çok pişmanım biraz büyük nikah yapmadigima şimdiki aklım olsa sadece nikah yapardım 
0 oy
tarafından
Azeribaycanda olanlar ozelcmesajda bana yazsin iw teklifim var

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 416 göst.
23 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kayram Bal (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 128 göst.
11 Eylül 2024 Aile kategorisinde YaseminDefne (400 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 233 göst.
11 Ağustos 2024 Aile kategorisinde GizemAl (180 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 247 göst.
20 Mart 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Greyy (1,099 puan) tarafından soruldu

396,378 soru

11,856,703 cevap

35,951 kullanıcı