0 oy
715 göst.
Diğer kategorisinde (421 puan) tarafından
Kızlar dün gitmedim doktora gece gidecekken ağrım hafifledi yattım uyumuşum sonra sabah iyiydim az bişey bel ağrım vardı bugün gittim zaten kontrolüm vardı. Ultrasonda bebek iyi çıktı şikayetlerimi söyledim doktora alttan muayene etti bebek çok aşşa inmiş kanala girmiş rahim de yumuşamış açılma hala 1 2 cm yani açılma olsa hemen doğacak dedi bugün akşam bile olabilir yani heran hazır ol dedi açılma için de korunmasın ilişki önerdi sperm açılmaya yardımcı oluyomuş birde hurma yiyebilirsin dedi böyle yani ağrılar demekki bebek aşşa indiği içinmiş bel sırt ağrılarım devam ediyor hafiften sizin önerceğiniz açılma için yapabilceğim bişiler varmı doktor da tetikledim biraz dedi

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bir avazda kurtul canm saglikla kucagina almak nasip olsun
(421 puan) tarafından
Amin canı  sağolasın açılmam olur inşallah sezeryanlık olmaktan istemiyorum
-Reklam-
0 oy
(782 puan) tarafından
Ay insan nasil iliski dusunebilirki heycandan hep duyuyorum iliski kolaylastiriyo diye ama bilemedim hayirlisiyla al kucagina insallah bir avazda canim allah yardimcin olsun
tarafından
Hurma ye cnm bol bol gerçekten kolaylaştırıyor rabbim kurtarsın ins
(421 puan) tarafından
Hurma aldım yedim canım gelip gidip atıyorum ağzıma valla ilişkiyi bende hiç. Düşünmedim kaç. Aydır tık yok yani tek derdi miz bebekti ama doktor önerdi hemde korunmasız dedi
tarafından
Tabi cnm nie koruncaksin ki ztn hamileyken korunuyomusunuz bide
(421 puan) tarafından
Enfeksiton olur diye okumuştum burda canım ondan korunuyoduk yind yani eşim çekiliyordu zaten o kadar çok çektik ki kanaması gelişimi geriliği derken toplasan 5 6 defa olmuştur aklımıza bile gelmedi yani problemliydi gebeliğim
tarafından
Evt sorunlu olunca öle olmuştur ama doğuma faydasibolur tabiki  beraber olun bağdaş kurarak otur yere çocuğun başı yerlessin güzelce ve duş al açılmayı kolaylaştırır ins kolay doğumun olur.bol bol inşirah süresini oku
0 oy
(3,748 puan) tarafından
Sıcak duş al kuzum bol bol hareket et hurma ye merdiven in çık 
(421 puan) tarafından
Sıcak suya otur diyolar canım ama bizim duşakabin leğen falan da yok nasış oturcam ben sıcak suya
(264 puan) tarafından
Haha aynisini bende dusunmustum :)) kuz 15 dk ilik suda dus al baya baya suyu akit kendine suyu dok yani omuzlarindan surekli bnm o sekilde acilmam oldu
(3,748 puan) tarafından
Kız normal duş aal leğen felan oturmana gerek yok
(421 puan) tarafından
Tamam canım hurmayı yedim eğilip kalktım şu eşimin papçisi biterae ilişkiyi de yapacam ben açılma derdndeyim adam papçi derdinde :D sonra bide sıcak duşa girerim Allahın izniyle ordan doğuma gitsem ne güzel olur
(3,748 puan) tarafından
Tamam cnm kolay gelsin
0 oy
(10,269 puan) tarafından
Demekki doğumum kocam sayesinde kolay olmus ;) çok şükür inşaallah buda öyle olur 

Rabbim.yardimcin olsun cnm 
(194 puan) tarafından
İsmi ne kızının
(10,269 puan) tarafından
Kimin cnm
(381 puan) tarafından
Dilansbyyy Fatmanur kızımın adı:)
(194 puan) tarafından
Güzelmiş Allah bağışlasın
(381 puan) tarafından
Allah razı olsun canım cumlemizinkini
0 oy
(920 puan) tarafından
Sürekli yürü ve çömelip kalk
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Saglicakla al kucağına canım inşallah
0 oy
(76 puan) tarafından
Pletes topun varsa üzerine otır hafif hafif zıpla çömelip kalk yapabilirsen ilık duş al

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 473 göst.
0 oy
4 cevap 349 göst.
1 Nisan 2021 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 532 göst.
5 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,697 soru

11,207,942 cevap

34,512 kullanıcı