0 oy
405 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bıktım bu kocamdan iki senedir calismiyo babasinin verdikleriyle geçiniyoruz bıktım iş aramaya diye cikiyo orda burda arkadaşlarına takiliyo offff biktimmmm iki tane de cocugumuz var sorumsuz kocam bıktırdı artik

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hep babasinin sirtindan da gecinemez ya . Yasi 40 olunca bi yere de giremez yasi genc se bi ise girmeye calissin  yoksa zorlasir ise girmesi
tarafından
Canım kaç tane altinlarimi da sattı yedi tabi
 bize de verdi ama kendi gitti arkadaşlarına yedirdi daha cok aklıma gelince deliriyorum araba bozulur arabaya fln harcar
tarafından
Haziri yesin dimdizlak ortada kalir bir gun . O zmn anlar hata yaptigini
tarafından
Kaldı cnm günlerce ekmek alamadığı oldu ama çok gamsız  bı ara annesi hergun yemek getiriyordu hiç kafaya takmiyo her gün akşam iş buldum demesini bekliyorum ama yok arıyorum arkadaşlarla biyerdeyim der gelir bu gelir hemen uyur zaten
tarafından
Aman Allah akil fikir versin
tarafından
Aminn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah Sabır Versin Anasına Babasına söyle bence iyi alıştırmışlar evli 2 çocuklu bir adam az degil 2 yıl ıssiz kaliyorsa tembeldir ve zamanla alışır utanmiyor mu babadan para almaya hey allahim ya 
tarafından
Canım babasının anasının işine geliyo onların eline bakmamız evimiz ayrı olsa bile
tarafından
Kocanda suc yok o zaman ana baba da is yok... Allah sana evlatlarini hayırlı büyütmek nasip etsin hayırsız adamdan hayır beklenmez
tarafından
Amin cnm
0 oy
(76 puan) tarafından
Biraz şerr gidicem  ama o bunu  yaparken  sen napion  izliyonmu  canim  towbe ya sabah  6 da kaldiricaksin  defol git evden  iş bulmadanda  gelme  diceksin  tabi aksama  ay kiyamam  vs erimicen  bikac gün bole yapican  bak buluyormu  bulmuyormu
tarafından
Canim neler yaptım bı bilsen
(76 puan) tarafından
Napdin mesela
tarafından
Kovdum gitmiyo ki
(76 puan) tarafından
Benim eşim evlendimiz  ilk siralar  oleydi  tokat manya yapdim bildigin  dovdum  şuanda allaha şükür  6 aydır araliksiz  calisio  bebegimiz  olucak  aileler  de önemli ya benim esimin  ailesi esime  demediklerini  birakmiyorlardi  serefsz  adam olmaz vs eşim çok iyi ama isde calsmiyodu  şuan iyiyiz  sizde öle olur insallah
tarafından
İnşallah cnm

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 495 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde ❤️❤️Burcu❤️❤️ (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 483 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 459 göst.
7 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu