0 oy
839 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Pislik eşim cezaevine girdi ailemi zorla ikna ettim kızımı yanıma aldm  yengem abim anne babam ve dört küçük çocuk la beraber yaşıyoruz bugün konu açıldı yengemle yalnizdim  dedim ay başı davayı başlaticam bırak davayı hangi erkek dört dörtlük ışte benimkide kizlarla konuşuyor  koçan calismasada  ne yapsada ekmegi minnetsizdr hamilesin nasıl baba evinde doğuracak dedi  sonra annem çağırdı indim çıktım direk dedi senle açık konuşayım sen kocanla yalnız yasiyodun keyfin yerindeydi bn ölene kdr anne babanla yasicam  sende evin kizisin  ama çocuk için ilerde birbirimizi elbet kiricaz çocukları bebegimi dövüyor  koşuyorlar çoğu zmn cimcikliyolar kızım onun kizini dövüyor ev ustune ev kurulmaz kızını yolla burası babanın evi beraber yaşıyoruz ama ya babasına don olmuyor diyosanda onlara ver bugün bakarsn on yıl sonra babasız basedemezsin evlendrsen tek kalacaksın  velhasil kizimdan rahatsz oldunu dile getirdi dedim babası aynı 14dunde mahkemeye çıkacak bakalm tutuklanicakmi serbestmi kalicak bnde istemiyorum bu kdr kişiyle yaşamayı kendi evim var abim müsade etmiyor kiz başına  kalmicaksn diyo eşimin aileside kızımı getirdikten sonra buraya ne aradılar ne sordular napicami bilmiyorum

14 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Günahını almak istemem ama daha önceki postlarından da anladığım yengeni böyle konuşturan annenmiş gibi geldi.  Keşke bu kadar çaresiz olmasaydın Allah seni feraha çıkarsın çevrendekilerine de hidayet versin de kıymet bilsinler.
tarafından
Aynen cnm annem yengemin ağzına bakıyor diyo çocukları abini bırakıp gitse üç çocuk bi bebekle napicam ztn sürekli huzursuzluk çıkarıyor yengem ayrı eve çıkmak için tek abim var anne babamı yalnz bırakmak istemiyor annemde sabrediyor ona torunları için
(62 puan) tarafından
Canm.bnm allah yardımcın olsun peki kendi evinde kalsan olmaz mı abin her ay yardımda bulunsa hem huzurun da kacmaz
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Bu çocukları niyee kimse bir yere sığdıramıyor anlamıyorummm:angry: rabbimde onları hicnir yere sığdırmasın 

tarafından
Kimse sığdıramıyor içlerine yemekte bile kızım her yemeğini yediğinde annem diyo sana verdgm yemk oğlumun torunlarımin sadakasi olsun allah için sana bakıyorum çok zoruna gidiyor böyle lâf söylemeleri
tarafından
Sırf bu yüzden kızlar bence okumalı anne baba böyleyse herkes tekme man.yağı yapar çok üzüldüm kuzum ya
+1 oy
(111 puan) tarafından
Sen bunları git abine anlat allah aşkına deki evime gidecem yengem beni istemiyor de pislik kadın dış kapının dış mandalina bak sen vallahi billahi Ben bilsem gorumcemin huzuru yok ben sahip çıkarım ona allah aşkına ne biçim insanlar var ya allah ıslah etsin inşallah 
tarafından
Abime anlatsam yengme kizicak yengemn dili uzun aynı şeyleri soylicek annem yine dicek bak huzursuzluk çıkardın sana getirme dedim kabak basima patlicak kimse arkamda durmuyor bnm zorumla bakıyorlar ona
(111 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah ne diyeyim bilemedim sen çocuğunu bırakma ne olursa olsun sokakta kalsan bile
tarafından
Onu bırakmam karnimda bitane daha var bosanirsan doğar doğmaz ailesine vericez diyor lar eşimle bu saatten sonra koca gözüyle bakamam beni aldatan hırsızlık yapan sürekli birini dolandiran çalışmayan biriyle ömür gecmezki tek çarem beraber yaşayıp bebegim doğduktan sonra ikisi biraz büyüsün  dört bes yıl sabrederm pislik eşimle yasamaya
(833 puan) tarafından
Valla senin yerinde olsam kizimida alirim gidrjm kadin siginma evine kendimi toplarim girerim bi ise cocuklarima bakarim .kimseye minnet eylemem
+1 oy
tarafından
Okurken burda ben gerildim kısaca sana evine git gelip huzurumuzu kaçırma demiş Allah yardımcın olsun 
tarafından
Biri olsaydı hmn çıkardım ne kiz kardesim var ne bekâr gorumcem var bütün kuzenlermde evli nasl kurtulucam bilmiyorum
tarafından
Eşinle bir daha barışma durumun yoksa ailen sıkıntı veriyorsa devlet sığınma evlerini düşün
tarafından
Cnm sığınma evlerini araştırdım giden defalarca geri kaciyo telefonu aliyorlar çocuğu aliyorlar bi sürü psikolojisi bozuk kadın var her cinsten millet kaciyo ordan devlet sığınma evi diyo ama hiç bi kolaylk önlem alınmıyor hele dogudaki sığınma evi
tarafından
Izmirde yaşıyorum ben arkadaşım gitti kaldı çok memnundu benim kendi staj yerinde tanıştığım birisi orada çalışıyor çok çok iyi anlatıyor ön yargılı olmayın bence yada şehir değiştirmelerinide isteye bilirsiniz
tarafından
Bn mardindekini araştırdım çok kötü şeyler duydum malesef
+1 oy
(879 puan) tarafından
Cocukların la kendi evin de kal hamileysen annen gelir yanında kalır sen gitmek istesen kimse seni zorla tutmaz orda kiii yengende soylemiş 

Bi dkıka bile kalmam ne dogru laf ev ev üstüne olmaz diye
+1 oy
(230 puan) tarafından
Cnm bazı postlarni okudum da ben diyarbakır kadın sığınma evinde kaldım çok iyidi daha sonra elazığ a gittim orası daha iyidi bence al kızını git ve boşanma davanı aç kurtul 
+1 oy
(2,054 puan) tarafından
Ya bu çocuklar niye göze batıyor el kadar sabiler ya karşı tarafın çocuğu torunuda kendilerinin değil mi niye hep bu kafadalar anlamıyorum off off sen birde hamileydin demi peki o doğunca ne olacak vicdan yok mu bu insanlarda asla ne olursa olsun çocuğunu göndermede ezdirmede 
tarafından
Diyorlar kızını istiyosan dogucak olanı onlara vericez vicdanmi kalmış kimsede
0 oy
tarafından
O karaktersiz kadına der misin kendi baba evine giderken evlatsız gitse ne yapacak terbiyesiz hadşszzz inşallah anan baban 200 yaşına kadar yaşar da tepelerinde olur bu da 
tarafından
Bi kez abimle kavga etti gece yarısı babası geldi çocuklarımı da götürecem dedi babası dedi hop sen geliyosan gel dört çocuğu kabul etmiyorum oturdu yerinde normalde seviyo gibi yapiyo ama cekemiyor kızımı  geçen gün kızıma oyuncak aldım çocuklarına vermedim sokağa goturmeyn dedim zoruna gitti ev üstüne ev olmaz diyo
tarafından
Aklını başına al anan baban yavruna bakıyorsa ona ne oluyor evlat bu evlat kokusu olmadan uyuyamıyor insan
tarafından
Babam ses etmiyor annemde yengem gibi kızımın her yedigi lokma gözünde her yemek yediginde çocuklarımın sadakasi olsun yedigin yemekdiyo sürekli götür baksnlar aramiyolar sormuyorlar anlasınlar hatalarını diyo kimse icimdeki derdi bilmiyo
0 oy
tarafından
Kendini senin yerine  koyup da konuşsun bencillik yapmasın  sen istermiydin böyle olmasını 
tarafından
O kustugunde babası dedi çocukları istemiyorum gel anneme dedi oğlun bidaha kızlarla konusursa onuda cocuklarinida kurban ederim kendime o bana olmazsa torunlarini napayim dedi annem ağzının içine bakiyo yengemn korkuyo dört çocuğu bırakıp gitmesinden nasıl bu yaşta bakarım diyo
0 oy
tarafından
Bu cocuklardan ne istoyolar anlamiyorum annenede hayret ettim nasil rahatlikla ver diye biliyo o nasil anne ya
tarafından
Annem evlndgmden beri eşimi hiç sevmedi cocuguda sevmedi dogurdgm gün daha yüzünü gormemistm götürmeye çalıştı eve bırak  yuru dedi eşim yıne icerdeydi oda acisindan gunahi sevabı unutmuş artk kaldıramıyor bna yaptıklarını onlarda acı zahmet çeksin istiyor
0 oy
tarafından

Sabret canım rabbim sabır edenlerle beraberdir Allah yar ve yardımcın olsun inşallah

0 oy
(583 puan) tarafından
Al çocuğunu git kendi evine çekme kimsenin karhrini  gelinine  hatır edip çocuğunun yemegine laf diyi bide o abiyi mi takacaksin koca kadinsin al kızını git ya bi lokma da bulur yersin huzurla yersin 
tarafından
Bıraksalar gidicem ztn abim çok baskıcı biri kaba annem diyo kaç aydr evi size verdk kira alıyodum kendime kocan girdi oraya kirada alamıyorum evini döşeli paylaş kiraci bul diyor
(583 puan) tarafından
Evi annen mi verdi ki size
(583 puan) tarafından
Hem yinede onu söylemesi de yanlış git evine bi daha annen yemek yerken o lafı derse abinin yanında duygularını belli et
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Bütün postlarını okudum çok üzüldüm senin için Allah yardımcınız olsun canım
tarafından
Sağol cnm allah razı olsun
0 oy
(168 puan) tarafından
Madem öyle kendide ailenle yaşamaktan memnun degil o tasinsin sen bak ailene ev üstüne ev kurulmuyorsa o gitsin senin yanın ailenin yani ona bakacak kocası var sana kim bakacak koca yok ana yok baba yok resmen gelme diyor
tarafından
Zaten onu söylüyor annemde korkuyo gelini evi terkederse torunlaryla tek kalır diye ne yapsa susuyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 177 göst.
22 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 198 göst.
4 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 802 göst.
18 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 642 göst.