0 oy
1,280 göst.
Diğer kategorisinde (242 puan) tarafından

eşim böyledir diyen varmı:) 

image

34 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Kesinlikle ben eşime çok dua ediyorum ve şükrediyorum Allah'a kime ne iyilik yaptım da bana böyle mükemmel bir eş verdin diye :)
tarafından
Bazen bana çok fazla bile geldiğini düşünüyorum gerçekten hani böylesi bir eş bir hayat arkadaşı inan çokkk nadir denk gelir hayatlara. Yeri gelince baba yeri gelince arkadaş yeri gelince kanka ve eş herşeyi benimle yaşıyor ve bana hiçbir zaman eksiklik göstermedi ben nasıl razı olmam böyle eşten :) o benden razı olsun diye cok dua ediyorum :)
(242 puan) tarafından
yorumunuzu artıladım ekstra daha cok artılamak istiyorum bi an kendimi gördüm Allah yokluklarını göstermesin inşallah bizde onlara karsı iyi eş olmuşuzdur
tarafından
Ayy tek korkum o biliyor musun. Benden razı olmazsa bi hatam olursa diye cok korkuyorum çünkü. Rabbim ömrümden alsın ona versin bile derim çünkü evlendiğimizden bu yana inan geçim sıkıntısı cok cektik ama hiç pes etmedi 2 3 işte aynı zamanda calıstı dindi hala da öyle hakkını nasıl öderim diye düşünmeden edemiyorum. Ailemi benden cok daha fazla sever düşünür özellikle annemi. Abilerim ablam çok düşkün eşime karakterinden dolayı falan saymakla bitmiyor :)
(242 puan) tarafından
eşlerimiz anca bu kadar benzer aynı şekilde oda öyle Allah eşimi başımdan eksik etmesin
tarafından
Amiin cümlemize canım benim :)
-Reklam-
+1 oy
(1,948 puan) tarafından
Böyle değil elbise katlamaz yemek falan yapar ama yine de çok şanslıyım. 
(242 puan) tarafından
çok şükür en azından yemek yapıyor :)
+1 oy
tarafından
Elhamdülillah❤️❤️❤️ der susarım. Çok şükür
(242 puan) tarafından
çok şükür :))
+1 oy
tarafından
Ben tabiki yemegimden ev islerime kadar yardim eder kocisim
(242 puan) tarafından
maşAllah çok şükür :)
+1 oy
(1,169 puan) tarafından

Bu kadar da değil tabiki şans diye de bişey yoktur nasipliyim diyelim elhamdülillah :)

(242 puan) tarafından
çok şükürr :)
+1 oy
(1,072 puan) tarafından
Evde yanıbaşımız da olsun bizi namerde muhtaç etmesin. Bir kez yüzüme bakıp tatlı söz söyleyip gulümsemesine bile raziyim. Allah da ondan razı olsun ♥️
(242 puan) tarafından
çok şükür canım çok güzel yazmıssın :)
(1,072 puan) tarafından
Çok sağol canım benim ♥️☺️
+1 oy
(8 puan) tarafından
Çok sukur ki gökteki duamın yerdeki cevabi. ❤❤❤
(242 puan) tarafından
çok güzel yazmıssın çok şükür canım :))
0 oy
(2,712 puan) tarafından
Allah ıma şükür çok ama çok yardımcı oluyor :) 
(242 puan) tarafından
çok şükür canım :)
0 oy
tarafından

HAMD OLSUN  

Iyi ki  de RABBIM nasip  etmiş <3

(242 puan) tarafından
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Çok şükür, Elhamdülillah şanslıyım.
(242 puan) tarafından
0 oy
tarafından

Evet her insan gibi 4 4luk değildir. Ama yine de Allah razı olsun çocuklar doğduğunda da doğmadan önce de yemek bile yapmıştır yeri geldi. Herşeyimi yapmaya çalışıyor isim varsa ya da rahatsizsam rahat etmem için elinden geleni yapar. Sofrayı toplar, yeri gelir bulaşık yikar, yeri gelir çamaşır serer tabi herşey iki kişiliktir hastalıkta sağlıkta boşuna mı dedik:happy:

(242 puan) tarafından
çok güzel yazmışsınız doğru çok şükür :)
tarafından
Teşekkürler canım ❤️
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Gerektiği zaman her türlü yardımı yapar şanslıyım elbette her hâline çok şükür ne eşler okuyorum burdaaa :(( onlara bakarak inanın eşim melek melekk
(242 puan) tarafından
çokkk şükür diyoruz o zaman bende eşimden yana şanslıyım dediğiniz gibi burda görüyoruz hiç kimse ne anayı ne babayı nede eşi seçemiyor malesef çok şükür yinede
(1,718 puan) tarafından
Aynen bacım vala iyi olduğu kadar kötü huylarıda var yok demem ama şükür herkesin var öyle gıcık huyları falan ama dövmesi sövmesi bilmem aldatması ailesine karşı beni korunmaması gibi şeyleri asla yok
(242 puan) tarafından
çok şükür canım onlar olmasın yeterki yoksa tabikide eşler arasında kavgalar oluyor yeterki o yatakta uzun süre küslük olmasın Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah
0 oy
tarafından
Yanindan deil dininden bile gecmiyo suan cok sinirliyim ona herseyi soylemek istiyirum
tarafından
Valla ya aglamamak icin zor tutuyom kendimi kendi ailesimden olsa 3 gun onceden baslar gidem demeye
(242 puan) tarafından
kesinlikle doğru söylüyorsun canını sıkma dua et bol bol kuzenin için
tarafından
Tamda adetimin olcagi tuttu en azindan yasin falan okurdum ama dualarim onunla
(242 puan) tarafından
inşallah hayırlısıyla atlatır doğumu da güzel haberlerini alırsınız inşallah
tarafından
Insallah canim cok saol
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Esimde o konuda merhametlidir. Hakkini yiyemem
(242 puan) tarafından
0 oy
(48,703 puan) tarafından
bence resimdeki es iş yapiyorum ayagina pc ye bakiyor ☺️
(583 puan) tarafından
Hahaha bencede:))
(242 puan) tarafından
hahahaha :))
0 oy
tarafından
Çok şükür bin şükür  elinden gekdigince yardımcı olmaya çalışır mutfakta daha çok  beceremesede çok yap deyince yapar rabbim başımızdan eksik etmesin 
(242 puan) tarafından
aminnn inşallah canım
0 oy
(1,790 puan) tarafından

Bu kadar değil beceremiyor çünkü ama yapmasa bile bir şekilde yaptırır annemi çağırır kadın tutar rahat ettirir yine. Öyle olmasa bile akşam yolunu gozledigim evimin direeeeeedir o benim. <3

(242 puan) tarafından
varlığı yeter o zaman çok şükür :)
0 oy
(123 puan) tarafından
Ben varım şükür her işi yapar birde üstüne triplerimi ağlamalarımı çeker
(242 puan) tarafından
hahahha o kadar güçsüzde olmayalım canım asıl o zaman kendilerini birşey zannederler bi yerde dik durmak lazım :))
(123 puan) tarafından
Valla hep ağlıyorum ve her dediğim oluyor eşim ayda 7 gün çalışıyor geriye kalan bütün günler hep yanımda evden çıkmıyor çok güzel
(242 puan) tarafından
anladım canım bu pandemıden dolayı mı öyle işi
(123 puan) tarafından
Eşim sağlıkçı canım ( paramedik) nöbet sistemiyle çalışıyor
(242 puan) tarafından
anladım canım
0 oy
(643 puan) tarafından
Ben cok şanssızım bu konuda hep hayırlısını istedim hayırlı bi es ama tam tersi oldu o benden razimi değil mi bilmiyorum ama ben ondan hiç razı değilim hiç bir şekilde yardımcı da olmaz
(242 puan) tarafından
çocukların inşallah sana hayırlı evlat olur
(707 puan) tarafından
Bethus beni yazmışsın sanki bende ayniyim.Hakkimi hic helal etmiyorum.Hic razi olmadigim bir es.
(643 puan) tarafından
Kuzum herkesin bir olmuyor herkesin imtihanı farklı ne yapalım bizimkide buymus halbuki düşününce böyle bi adamı hakedecek hiç bi şey yapmadım yaşamadım
(242 puan) tarafından
tabikii rabbim hayırlı insanlarla karşılaştırsın malesef bazen bazı şeyleri göremiyorsun eşten memnun olursun aileden memnun olmazsın aileden memnun olursun eşten memnun olmazsın veya çocuktan inşallah onlar hayırlı olur
(707 puan) tarafından
Bethus Oyle ne yazikki.Valla ben kendim aradim buldum belami o bir gerçekte iste naparsin başa gelen oyle yada boyle cekiliyor.
0 oy
(369 puan) tarafından

Heye bnm eşim de bana bi ara su bardakları nerde demişti:)insan suyunu bile kendi almayinca

(242 puan) tarafından
hahahha buda iyiymiş :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 453 göst.
21 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤oğluşum❤ (2,849 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 575 göst.
0 oy
13 cevap 391 göst.
19 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Talihsizgelin06 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 414 göst.

380,314 soru

11,387,045 cevap

34,887 kullanıcı

...