0 oy
322 göst.
Diğer kategorisinde (66 puan) tarafından
Kizlar bebek besgi ve arabasini nerden hangi siteden aldnz yada bakiyorsunz bnde bakyrm ama krarszm bide ana dizi alcm ama onda da nasl bsy alym blemyrm hem rerkege hem kiza gtliden bsy olsn istyrm onerlerniz yazrsnz sevnrm

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Beşiği letgodan aldım 100 tl ye gayet temiz arabada hediye geldi beneto gold falan yazıyo 
(66 puan) tarafından
Yaa iyi mi peki beneto ben gecen magzda baktm adm beneto alma ddi benden de alcksa  bkle bneto alma ddi bir kc kiside  daha beneto iyo dgl dye duydm cnm ya
tarafından
Ben memnunum canım ha tek olumsuz yanı 3.cü katta oturuyorum indirip çıkartırken zor oluyo ağır biraz onun dışında çok iyi
tarafından
Fotoğrafını koydum
-Reklam-
0 oy
tarafından

image

bunun aynısı canım
0 oy
(118 puan) tarafından
Nerden alırsan al el demeden alma araba aynı model olsada kimi tılgıl. Mılgıl oynuyo cn bence 100 tı fazla ver ama gez de al  dokun ac kapa kullanılsın bak ben bursa ınegolde casuel vısta araba aldım cok memnunum  cok guzel  deyısık modeller var aynı arabanınım. Biri cok sallnıyı bırı sallanmıyo  cn  
0 oy
(3,187 puan) tarafından

Casual Sonic bebek arabasını cıvılde beğendik.. Hepsiburadadan aldık.. yaklaşık 1 aydır kullanıyorum memnunum.. daha hafif birşey isterseniz Kraft cabin var onerebilirim.. :)

Beşiği mobilya aldım sallaması biraz sorun oluyor kol  kasi yaptırıyor adama :D park beşik alabilirsin ama guzel olanlari biraz pahalı..

Civil-mini ctiy vs mağazalarından inceleyip aynı firmanın internet sitesinde bazen daha uygun oluyor ürünler o şekilde halledebilirisniz..

Birde tutumlu anne ve letgo gibi firmalar var.. benim etrafımda laf söyleyen çok bu konuda o yüzden baktım ama 2. El alamadım.. eğer karışan yoksa 2. Elde alabilirsiniz sıfıra yakın ürünler var.. :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 77 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Dilber59g (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Dilber59g (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 213 göst.
2 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Isimyok (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
9 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,003 soru

11,374,976 cevap

34,858 kullanıcı

...