0 oy
368 göst.
Aile kategorisinde (277 puan) tarafından
Kızlar bana biraz moral verin buna ihtiyacim var.Istanbulda oturuyorum 1 buçuk yaşında kızım var 40 gündur memleketteydim iki gün oldu döneli.Kizim hiç durmuyor köyü istiyor dedesine cok alıştı.babamlari aradım az önce aglamaktan konuşamadı ben ağladım o ağladı bana torunumu getir diyor onsuz yapamiyorum diyor.eşim zaten kalmami istiyordu burda hastalik var gelme diyordu.ablamla gittigimiz için beraber de döndük yoksa kalacaktım daha.kızım ağladıkça bende ağlıyorum duvarlar üstüme üstüme geliyor ne yapicam bilmiyorum bi taraftan babam üzülüyor hasta olacak diye korkuyorum onu hiç böyle görmemiştim daha önce.koronadan dolayı dışarıda çıkaramıyorum nasıl zapt edicem bu çocuğu bilmiyorum.ne olur akıl  verin moral verin bana

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oyunlar oyna bebeginle canm fikri dağilsin burda da mutlu ola bilirsin eglene biliriz de. Ama koyun yeri bambaska. Babanda alişmiş torununa ondandir canm insAllah hicbisey olmaz
(277 puan) tarafından
sürekli dedesiyle oynuyordu.oynamaya çalışıyorum istemiyor boynuma atlayip ağlıyor onu öyle görmeye dayanamiyorum.elimi tutup kapiya götürüyor nasıl yapicam ne yapicam bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Geri gitme şansın yok mu ki
(277 puan) tarafından
var tabi eşim istiyorsan git diyor da ben kararsizim.köylü yalnış düşünür diye
(1,307 puan) tarafından
Milleti boşver kuzum millet herşeyi konuşur onlara göre hareket edemssn yine laf ederler sen kocan izin verdiyse git nolcak çocğuna bakarlar hem rahat edersin sende yada eşini fazla tek bırakma onlar gelsinler yanına yada gelcem de gönüllerini yapmaya çalşr
(277 puan) tarafından
onlar gelemezler kasım ayına kadar.inekleri var sebze falan ekmişler.nerden baksan iki buçuk ay sonra anca gelirler.
(1,307 puan) tarafından
Anladım Bi şekilde ikna et gönüllerini yap
0 oy
tarafından

Esin o kadar zaman yalnız iyi kalmış canım 

(277 puan) tarafından
annesi burda oraya gidiyordu.kaynanam bişey demedi hiç sagolsun
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Gidebilirsin geri tabi ama elbet evine donceksin ozman daha beter olcak bunun sonu yokki alismalari lazim bizde ailemle cok uzaktayiz mecbur alisiliyir çocuklarda bunun boyle olmasi gerektigini bilcekler benim babam asker biz sene de 15 gun görürdük aile büyüklerini ama alismistik
(277 puan) tarafından
Daha önce hep gidip geliyorduk bu sene bi başkaydı kızım için üzülüyorum  kendimi geçtim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hastalık her yerde var köy diye geçme benim arkadaşıma sivasın kücücük Bi köyünden bulaştı 1 bucuk yasında cocuk elbet zaptedilir bu işin şakası yok evinde oturmak en iyisi. Babanda anlayışlı olsun herkes torununu sever tamam da böyle ağlamaktan konuşamıcak duruma gelmek abartı geldi kaç yaşında adam sizide düşünmesi lazım biraz daha kalsaydın yine döneceğin yer evin olacaktı. İnsan elbet alışıyor uzun süre kalınca ama yapacak bşy yok 
(277 puan) tarafından
onlarda kısın geliyorlar zaten ama birazdaha kalmami istiyorlardı.yine geleceğim yer evim tabiki ama bu hastalık piskoloji birakmadi.
(25,224 puan) tarafından
İnan herkes öyle şuan. Ben üst sokaktaki kayınvaldeme gidemiyorum mecbur kalıp dısarı cıkıyoruz evet ama yapacak bsy yok
0 oy
(13,900 puan) tarafından
Eşin tamam diyorsa al git çocuğu. En azindan havalar soğuyana kadar kalin ama bu sefer daha çok alışacak.
(277 puan) tarafından
eşim çocuk için gitmemi istiyor orda toparladı kendini diyor.burda parka götürme şansımda yok koye alışmış bi çocuğu gelde zapt et .iki ara bi derede kaldım
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Aynısını ben yaşadım ınanirmisin bi kaç gün önce bizde 2 ay memlekette kaldık ozman kızım 6 aylıktı şimdi 9 girecek geldiğimiz ilk 3 gün çok huysuzdu alışana kadar iste sabret alışacak bide bnm kızım orda kalabalığa alışmıştı şimdi alıştı çok şükür 
(277 puan) tarafından
Her yaz gidip kalıyorum ama bu yil bana cok zor oldu bende hiç gelmek istemiyordum şimdide kızımı böyle mutsuz görünce kahroluyorum. bu istanbul bana dar geliyor nefes alamıyorum sanki
(1,238 puan) tarafından
Sakin ol sabır çek feraha kavuşursun inşallah bi kaç gün daha geçsin insan alisiyo
(277 puan) tarafından
inşallah kuzum inşallah dediğin gibi olur allah razi olsun
(1,238 puan) tarafından
Senden de cnm merak etme bnm de öyle oldu dediğim gibi yemi geldik bizde memleketten kızım şimdi uslu uslu oynuyo orda kalabalığa alismisti
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Unuturmaya calis. Arkdsi varsa oynasin etsin. Parka gotur disari cikar hava alsin unutur
(277 puan) tarafından
kuzeni var onunla oynuyor ama bi zaman sonra köyü ıstiyor.insallah çabuk alışır böyle çok zor yoruyor üzüyor beni
(3,921 puan) tarafından
Insallah alisir cnm

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 548 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,533 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 636 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,135 göst.
28 Eylül 2020 Aile kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu