0 oy
312 göst.
Diğer kategorisinde (139 puan) tarafından
Kızlar oğlumu 9 da en qeç 9.30 uyutuyrm ama uyuttuktan yarım saat sonra uyanıyr zor uyutuyrm ve sabah 7 ye kadr her saat başı uyunıyr ve 5 aylık olack bi kaç qün sonra bide uyutmadan önce emziriyrm karnını tam tok ediyrm altı temz bir şekil yatıyr yani ne yapmam qerekiyr yardm edin lütfen

12 Cevaplar

0 oy
(13,887 puan) tarafından

benimki 8 aylık aynı anlattığın gibi 5 aylıkken çok geç uyurdu daha kötüydü şimdi daha iyi zamanla düzelir 

(139 puan) tarafından
Ama doğduğundan beri böyle sayılır ve qittikçe daha çok uyanıyr.. Yatıp kalkmaktan başım ağrıyr artık
(13,887 puan) tarafından
böylr sürer canm 5 aylıken biz daha fenaydık ama şuan biraz daha iyi
(139 puan) tarafından
İnşşş iyi olur ya
-Reklam-
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Canım geceler uzuyor ondan olabilir bende benim kızı 9 da yatırırım sabaha kadar kıpır kıpır 7 de uyanır 
(139 puan) tarafından
Öncedende böyleydi
(1,616 puan) tarafından
Anlıyorum düzelir inşallah daha çok küçük
(139 puan) tarafından
İnşşşşş yaaa başka birşy istemem allahtan
0 oy
tarafından
Ah o zamanlar öyle valla zor şimdi 19 aylık sütten kestim rahatladım 1 kere kalkiuo su icip uyuyor geri
(139 puan) tarafından
Ayy hemn büyüsün dedikçe dahada kötü oluyr büyüsün istemiyrm
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Walla uyku düzenine nasıl alışır bilmiyorum ama daha küçükmüş şimdi uyku düzenine alıştı, alıştı yok eğer alışamadı sonra zor olur 
(139 puan) tarafından
Hadi ya düzelmez mi sonradan. Çabalıyrm kendi kendine uyusun ve uyanmasn diye ama yok sürekli ağlıyr uyumuyr qece 10 defa yatıp kalkmaktan kafam öyle bir ağrıyr öyle bir dönüyrki anlatamam valla
(2,067 puan) tarafından
Bilmez miyim şuan aynı cefayı bende görüyorum :₺
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Canım benim kızım öyleydi suan pirinç unu veriyorum tok tutuyor diye uyanmiyo 
(139 puan) tarafından
Hanqi prinç unu bide nasıl yapıyrsn bende ek qıdaya başladm yavaş yavaşta
(1,073 puan) tarafından
Arı a101 de yada bim veya sokta var.yarım cay bardağı suya 2 tatlı kaşığı koyup kaynatip ılıtıp ver canım
(139 puan) tarafından
Hm tm çok saol deneyecm
(454 puan) tarafından
Pirinç unu sadece tok tutar besleyici bi özelligi yok vermeyin
0 oy
tarafından
Yemin ederim benimkinin aynısı. 2. Ayda başladı 13 aylik olduk en fazla iki ay duzelmisligi oldu hala öyle. Bu gece ağladım artik o derece.hatta eski postlarima bakabilirsin ayni postlari bende açtım. Bi care bulamadım canim. Kac defa cocuk doktoruna goturdum fayda etmedi. Sanirim gazdan ve kulaktan. Baska aciklamasi olamaz
(139 puan) tarafından
Bende dün bildiğin beni dövmüşler qibi ağladm uykusuzluktan. İnş düzelrler yaa :(
tarafından
3 gun uyusa duzeldi diyorum hevesim kursagimda kalır eski haline döner. Sadece sabır istiyorum Allah tan. Cok şükür baska dertleri yok buda zamanla duzelir insallah
0 oy
(45 puan) tarafından
Gazı tam çıkmıyodur. Komşum vardı bebegi sabaha kadar 500 defa kalkardı kızda çalışıyordu sürekli agladı velet her seferinde emmezdide  bazen geceleri haline üzülürdüm gider alırdım çocugu biraz uyusun kızcagız diye. Çocugun ellerini pijaması nın içine sokardım battaniyelerde Bi güzel sıkıştırırdım 1 saat evin içinde gezdiririm sırtına vura vura sonra da  sallar uyuturdum. 1 kere kalkmazdı. İnan ki çocuk üşüyodur ya da gazı vardır bir kere dediğimi yap dene. Şimdi sen dersin gazını alıyorum ev sıcak üzerini normal giydiriyor diye ama 1 kere dene. Çocuga su da ver mutlaka sık sık. 
(139 puan) tarafından
Ya birşy diyim mi :) ev sıcak ama üşüdüğünü zannedip sürekli üstünü örtüyrm sonra diyrm belki sıvaktan uyanıyr üstünü açıyrm yine aynı.. Gazınıda alıyrm ama belki yine vardı olabilir daha sık qazını çıkarmaya çalışırım saol
0 oy
tarafından
Ah aahhh 5 ayı bitti kızımın hala aynı gündüz 10 ar dk sadece anca uyuyo gecede zar zor uyutuyorum ayağımdan bıraktığım an aciyo gozlerini 3 4 kere kaldır salla yapıyorum en son kaçta bayilirsa artık hep huzursuz saat başı bazen 40 dan bir uyaniyo bende ne zaman duzelicek diye sabırla bekliyorum:(
(139 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsn cnm
tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Al işte bitane benden var benimkide 1 yaşında aynı sorun artık uykusuzluktan halüsülasyon görüyorum
(139 puan) tarafından
Hiç sorma ya her defasında deprem olduğunu zannedip lambaya bakıyrm yeminle
0 oy
(454 puan) tarafından
Çocuk hakylı 9 9 buçukta uyusum bende kalkarım kaç kere 11 de uyut bakayım hiç uyanğyor mu 
(139 puan) tarafından
Ama erken ytırsam erken kalkardı7, 7.30 ta kalkıyr yani uyumak istiyr ama uyuyamıyr qibi
(454 puan) tarafından
Uykusunu almış oluyor canım çokta küçük degil yani bebiş
0 oy
(6,016 puan) tarafından

14 aylık oglum aynı anlattığın şekilde :'(

0 oy
tarafından
Biraz geç uyutmayı dene canım 

Yorulmuyo galiba ondan da uyumaz 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 158 göst.
31 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sertuğ (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 313 göst.
19 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 199 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ceylinasel (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 264 göst.
24 Haziran 2023 Moda kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu

381,146 soru

11,410,391 cevap

34,949 kullanıcı