0 oy
309 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
 dbdnf

7 Cevaplar

0 oy
(369 puan) tarafından
Kaynanan tam bir drama quenn:))
tarafından
hemde nasill kuzum
-Reklam-
0 oy
(1,635 puan) tarafından

Söylediklerini duyduğunda açıklasaydın güzelce anne ben bu yüzden dedim. 40 gün kalcaksan kal ama babamın yanında rahat edemiyorum diye belki anlardı ve bu derece büyümezdi. 

Annene söylediklerine gelince de gerçekten saçmalamış o konuda 

Durum paylaşma işide ergenler gibi davranmış :D

tarafından
o kadin mi anlicak ayy bisye de lafini boler seni konusturmaz uste cikar
(1,635 puan) tarafından
İşte bi şansımı denedim belki anlayışıdır dedim ama neyse.
Olan olmuş geçen geçmiş ne desek boş.
Gitmek istemiyosan gitmezsin canım.
Sonuçta durum yapınca eşinde görmüştür. Böyle bişey yazıyo gitmek istemiyorum de
0 oy
(111 puan) tarafından

One kız ergen gibi senin kaynana ergenlikte  çıkmamış demekki

:D

tarafından
maaleeef sacma insanlaela ugrasiyorm
0 oy
(583 puan) tarafından
Ya insanlar gerçekten  anlamiyo lohusa insan öyle şeylere gelemiyo  ben o hatayi 1 kez yaptım eşimin annesi geldi kaldı 17 gün tüm sulale 3 öğün bende yediler sezaryen li ben hizmet ettim gece yatarken yatağım yüksek geldi koltukta  yatacam sen misafir odasında yat annecim dedim tutturdu illa  senle yatacam diye eşime bagirdim  istemiyorum  gitsin dedim baktım gitmiyo ben anneme gittim insan biraz anlayışlı olur büyük sözüme  tövbe asla bi daha aynı hatayi yapmayacam  Rabbim muhtaç etmesin inşallah 
tarafından
amin canim cahillermi cidden anlamiyoem ya
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Benm kaynanada sen beslw büyüt oglunu gelsin  bi insan 1 saatte karakterni degiştirsin verdigin onca emek bosa gitsin  Allah iyi insanlarla karsılastırsın diye bosa demiyolr gibi bişi  paylaşmıştı. Tam sa.lak bunlar oglunu elinden almısmıs. Yok ev pismis mal ya gebertmek istiyorm bunları. 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ver ogluna goturup gostersin torunubu yarim saatligine gelsin sen gitmek istemiyorsan kuzum sonucta oda babaaannesi
0 oy
(5,397 puan) tarafından
Valla haklısın insan rahat edemez belki sen çekindin dye eşine sylemişsn senı çok iyi anlıyorum kapı dinlemiş ses gtmş artık nasl olduysa bide oğlunu nye elinden almşmısın saçma sapan sonçta evlenyoruz dye oğularını mı elinden almş olıyruz ayy neyın kafasını yaşyorlarsa artık 

İlgili bir soru bulunamadı

381,363 soru

11,417,446 cevap

34,968 kullanıcı

...