0 oy
618 göst.
Aile kategorisinde (2,252 puan) tarafından
Ayrılmak istiyorum eşim ayrılırsan çocuğu unut diyor. Bebeğim 2 aylık bana coK ihtiyacı var ve şimdi yaşadığı her şey kişiliğini etkileyecek . Herkes kaçıramaz diyor ama yurt dışı yurt ici kacak yaşayan yüzlerce kişi var. O ihtimal bile beni yiyip bitiriyor göze alamıyorum. Ev arkadasi gibi mi yaşasak çocuğumuz için yoksa göze alıp ayrılayım mi

23 Cevaplar

0 oy
(7,098 puan) tarafından
Sikayet et bak nasil kesiyorlar nefesini o adamin !!! 

Rabbim yardimcin olsun 
(2,252 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Anneye ihtiyaçı var o çocuğun muhtemelen dava açarsan sana verirler... 

Allah yardımcın olsun bacım 
(2,252 puan) tarafından
Teşekkür ederim..
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Ya nasıl kaçırsın devletimiz polisimiz var .
(2,252 puan) tarafından
Oyle de cnm müge anlı da haberlerde çok örnek gördüm bugüne kadar
(3,617 puan) tarafından
Şikâyet et bak bise yapabilirmi sessiz kalma
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Bebeğinin anneye ihtiyacı var o yüzden boşansan bile çocuğu sana verirler. Öyle elini kolunu sallayarak kaçıramaz çocuğu istediği yere babasida olsa, dava açarken ayrıntıları anlatırsın avukatına çıkış yasağı bile koyarlar.. Eğer kötü bir evliliğim olsaydı sırf çocuğum için evli kalmazdım büyük konuşmayım yine de ama çünkü çocuğumun psikolojisini düşünürsem zaten evli kalmazdım. Rabbim kimseye yasatmasin 
(2,252 puan) tarafından
Amin..
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Hangi devirde yaşıyoruz ya kaçak yaşayacak daha iki aylık bebek tabiki sende kalacak bu adam mahkemeye gelmeyecek mi mahkemede bunları delil olarak sunacaksin atta mesajlaşma falan olursa evde veya ses kaydı alabilirsin avucunu yalar ancak asla çocuk için bir pisliğe katlanmak zaten bir pislikle aynı evde yaşamak çocuğun psikolojini daha da bozar çocuğuna yaptığın en büyük kötülük olur 
(2,252 puan) tarafından
Haklisin ben de mutsuz huzursuz ailede büyüdüm çok zor..
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Canım hemen ayrılmayı düşünme bebek 1 yasına gelene kadar evin esin düzene girer eşinin ailedinide boş ver gelirse baş üstüne gelmeyende keyfi bilir  sen şimdi bebeğine ve eşine odaklan gerisini bırak ne halleri varsa görsünler hiç senin ailen şöyle benim  ailem böyle mevzularına girme çünkü ve kadar haklida olsan nedense suçlu sen oluyosun
(2,252 puan) tarafından
Cnm ailesi bana çok şey yaptı ama bir gün olsun eşim gidelim dediğinde gitmemezlik yapmadım. Eve çağıralım dediğinde cagirdim yemeğinden tatlısina kusur bırakmadım ama yapı olarak birine kirginsam ya da sevmiyorsam güleç davranamıyorum olmuyor. Eşim de bir şey yokmuş gibi davranmami bekliyor
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Bir bebekle asla kacak yasiyamaz asisi var hastalanir vs vs yani brbrklr kacak yasiyamaz
(2,252 puan) tarafından
Doğru mutlaka hastaneye gider teşekkür ederim
0 oy
(617 puan) tarafından
En azindan bebegimin biraz daha büyümesini beklerdim Allah korusun bir şekile idare etmeye bak 
0 oy
(518 puan) tarafından
Eskidenmis öyle kacirmalar, göstermemeler,şu an sana muhtaç bebek sana verirler, büyüyünce baba isterse dava açar çocuğa sorarlar, erkekler sırf kadınlar huzursuz olsun diye çocuğu alırım derler evde ver beş dakika bakamazlar, şizofreni hastası olanlara verilmiyor çocuklar,onun haricinde çocuk annenindir, çocuk için evli kalır mıyım,12 yıldır evliyim kaldım, kalıyorum kendi ailem yok çünkü ama babam olsaydı ben de giderdim
(2,252 puan) tarafından
Babam destek çıkmaz. Çünkü yeğeniyle evliyim. Ama annem babam ayrı zaten annemle yasarim. Çok zor durum Allah senin de yardımcın olsun
(518 puan) tarafından
Amin, ablacım Allah herkese yardım etsin,kadın olmak çok zor
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Sana diyorum ki git polise haber ver. Burada care bulma bu isin devleti polisi var cok korkuyosan onlara ara soyle
(2,252 puan) tarafından
Bir şey yapamazlarsa diye korkuyorum çocuğumu görememenin küçücük ihtimalini bile göze alamıyorum ana mecbur işin sonu o
(3,921 puan) tarafından
Nasl yapamazlar ya
0 oy
(48,690 puan) tarafından
sebep ne canım tek care bosanmak mi hic mi oluru yok
(2,252 puan) tarafından
Canim oluru ailesinden uzak olmak. Onu da o kabil etmiyor. Ayrı evde yasiyoruz ama kayinim gelir anne babasını şikayet eder kaynanam eşini çocuğunu. Kayinbabam kaynanamı. Hepsi birden bana karşı doldurur eşimi. Sabah 6 gece 3 fark etmeden ararlar. Kayinbabam sırf para harcamamak için eşime maaşını verir bittikçe ondan alır dusun
0 oy
tarafından
Dava aç bebek küçük olduğu için sana verirler
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Alamaz bebeği ki avukatına anltrsn hem çok küçük senden ayıramazlar
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Onu yaşayan bilir biz ne desek boş beni ablam çok dayak yedi sırf evladı için dayandı ama ailem öğrenir öğrenmez salmadı 
(2,252 puan) tarafından
Allah yardımcısı olsun onun da
(3,701 puan) tarafından
Şimdi ikinci eşiyle çok mutlu bir oğlu daha oldu ikinciye hamile keşke bırakıp gelseydim diyor onunda oğlu var ilk eşinden o da korkuyordu ama anneye verildi yigenim
(2,252 puan) tarafından
Ne güzel maşallah Allah huzurunu bozmasın
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun

Büyük konuşmak hiçbir zaman istemiyorum Rabbim korusun :/
(2,252 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Ev arkadaşı gibi yaşamak çok saçma bence bu nu ele ya boşan ya devam et bunu otur iyice düşün 
0 oy
tarafından
O kadar cok ki kacirilan devlet versede gorucem bahanesiyle alıp saklayan dayan derim ben aynı evde kendne farklı bir hayat kur. Belki de zamanla usanip senden kendi vazgeçer 
(2,252 puan) tarafından
Kesinlikle ben de bunu düşünüyorum. Arkadaşlar kaçıramaz diyor ama çok örneği var maalesef. Göze alamam
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Eğer eşinin Bi mevkii ya da geniş çevresi varsa yani üst makamlarda falan evet kaçırabilrceği örneklerini gördük ama aksi takdirde kolay kolay kaçırmaz. Çalışan Bi insansa hele zaten beceremez. Devletimiz bir çok şeyi çok güzel çözümlüyor. Benim şahsi fikrim ise aynı evde ev arkadaşı gibi bir anne baba ile büyürse evliliği böyle sanarak büyür ve ilerde evlenince aynı şekil Bi evlilikle mutsuz olur. Ama annesiyle gayet sevgi içinde büyüyebilir. 
(2,252 puan) tarafından
Sen de haklısın. Farklı bir  bakış öldü teşekkür ederim
(1,292 puan) tarafından
Bem oğlum 1, 5 yaşındayken ayrıldım. Kavga dövüş yoktu ama aynı evin içerisinde birbirimizi görmüyorduk tek başına Bi evlilik yaşıyordum. Benden habersiz altınlarımı çaldı resmen. Düğünde takmak için baktım 1 tane bile kalmamıştı gittim sahtesini aldım taktım babası anlamasın diye. Eve doğru düzgün katkısı yoktu sorumluluklarının hiç birini yerine getirmedi evin bütün yükü üzerimdeydi. Çok şükür iki aile de desteğini eksik etmedi kaçarak evlendiği halde. Oğlum evin penceresinden bakıp babası yaşta erkekleri görüp baba baba diye camı yumruklayınca anladım bazı şeyleri. Ve bir bayram sabahı oğlumun bayramlıpı var mı diye sormadan gidip kendine 2 pantolon 2 gömlek alıp geldiğinde dedim bu iş bitti. Oğlum her bayramı 2 bayramlıkla geçirirdi hem babaannesi hem anneannesi tarafından ama bunu düşünmesi gereken baba düşünmüyor baba olmayı haketmiyor dedim ve babamın evine döndüm. Oğluma da bunları hiç anlatmadım ve biz anlaşamadık ama senin baban dedim. Diye eğim o ki çocuklar için en iyi ortam anne babanın bulunduğu değil sevginin olduğu bir ortam. Sadece kendimden örnek vermek istedim kusura bakma
(2,252 puan) tarafından
Allah ıslah etsin bu erkekleri. Sana da Rabbim bol  huzur mutluluk versin canım. Benim eşim oyle değil kesinlike çok iyi bir baba olacağını biliyorum. Bana karşı da kötü değil tek sorunumuz ailesine çok düşkün ve ailesi sürekli sorun çıkarıyor. Onları hayatımızdan çıkarabilse her şey güzel olurdu..
(1,292 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim şuan 2. Evliliği mi yaptım Rabbime binlerce kez şükür olsun hem çok iyi bir baba hem çok iyi Bi eş. Benim için huzurun anlamı o. Oğluma da çok iyi abilik yapıyor. Hayattaki en büyük şansım. İnşallah eşin de değerinizi bilir önceliği siz olursunuz mutlu huzurlu bir yuvanız olur
(2,252 puan) tarafından
Ne güzel cnm daim olsun inşallah
0 oy
tarafından
Canım polıse gidip anlatıyorsun yada tehdıt edıldıgın anı vıdeoya cekebılırsın. Cocukları unut dedıgı falan. Cocuk sana verılır... Ayrılmk ıcın gecerlu sebebıj yoksa ayrılma ama evlıykende cocuga huzur vermyceksenız ayrıl. 
0 oy
(67 puan) tarafından
O iş olmaz ayrıl

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 865 göst.
0 oy
10 cevap 428 göst.
14 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 131 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Seymasy (86 puan) tarafından soruldu