0 oy
333 göst.
Diğer kategorisinde (1,082 puan) tarafından
Arkadaşlar yargilanmak istemiyorum. Diğer açtığım sorular kapatıldı tartışma olduğu için burda tartışmak değil sadece öneri almak nasıl bıraktınız ne yaptınız onu öğrenmek istiyorum. Çok bırakmak istiyorum hemde bir anda. Siz nasıl bıraktınız ne yaptınız???

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bırakamayanlardanım.. 32+0 1bucuk paketten ilk öğrendiğimde 10 a şimdi ise deli gibi çabalamamın sonunda ancak 4 e düşebildim doktorum tiryakilere 3 diyoruz 3 te asla tavsiyemiz değil demişti 
(1,082 puan) tarafından
Off off nasıl birakicm bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Lisede içerdim bende sonra eşimle tanıştıktan sonra eşimin baskısıyla bıraktım. Evlendikten sonra sadece eşimin yanında tek tük içerdim. Hamile kalınca hiç içmedim. Ama canım istemiyor değil bu aralar kendimi zor tutuyorum vallahi. Benim için zorsa seni düşünemiyorum canım. Üzerinde biri baskı kursa bırakabilir mısın acaba ?? Ben de baskı olunca oluyor ama bilemedim. 
(1,082 puan) tarafından
Bilmiyorum ama evde 6 kisinin içmesi çok büyük sorun benim icin
tarafından
Yani birinde canın istemese diğerinde ister.
(1,082 puan) tarafından
Aynen öyle valla
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Hiç içmeyerek bıraktım valla cano :))
(1,082 puan) tarafından
Keşke bende yapabilsem
0 oy
(2,181 puan) tarafından
birakmistim tiksinmistim kokusundan.. son zamanda geri basladim ya canim da istiyo nasil biraksam bilemedim
(1,082 puan) tarafından
Ben tiksinemedimde
0 oy
(725 puan) tarafından
Hamile olduğumu sağlık ocağında öğrenince orada bıraktım dedim ve bir daha içmedim.. İrade önemli bebeğinizi düşünün sadece.. 
(1,082 puan) tarafından
Iradem zayıf... malesef
(725 puan) tarafından
Bebeği düşün sadece bak hemen bırakırsın düşün sen içine soluduğunda direk o zehir ona da geçiyor buna hakkımız yok
0 oy
(287 puan) tarafından
Esim istemiyordu oyun yaptı bana ne kadar dirayetlisin 2 gün içmeden durabilecek misin gaza getirdi icmedim haftanın doldur ne istersen iste benden dedi dayanamazsan gidip alırım diye haftam doldu AA bağımlı değilsin sen içersen bozusuruz artık diyip bırakmamış sagladi
(1,082 puan) tarafından
Çok iyi yapmis
(287 puan) tarafından
4 sene filan içtim belki şimdi kokusu kotu geliyor bebisim hic sigarayla tanışması ona hep sukrediyorum
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Hamile olduğumu öğrendim o an bıraktım bi anda soğudum bebeğini düşün onun sağlıklı olması için bence bırakabilirsin canım 
(1,082 puan) tarafından
Çok denedim ama olmadi. Tiksinemedim de
(12,856 puan) tarafından
Kaç haftalık hamilesin
(1,082 puan) tarafından
12+2 haftalık
(12,856 puan) tarafından
Daha yolun başındasın ben inanmıyorum bırakıcaksın bebeğin için :)
(1,082 puan) tarafından
Inşallah birakicam
0 oy
(12 puan) tarafından
Ben günde iki tane içerek bıraktım en cok hangi saatlerde canım istiyorsa o saatlerde içmedim bi kahvaltı bir aksam yemegi baktım gündüz aramıyorum son paketi bitirdim ve içmiyorum 2 ay oluyor tabi kokusunu alınca canım istiyor ama hamileyim sonucta ben içince bebegimin nefes alamadığını düşündüm kaç kare sigara kırıp attım sonunda bıraktım cok şükür hayatımda bi eksikliği yok sanki hiç içmemiş gibiyim 
(1,082 puan) tarafından
Inşallah bana da öyle olur
(12 puan) tarafından
İnşaALLAH zor bisey insan vicdan yapıyor ama sabret 3 4 gün hiç içme gerçekten yavas yavas bırakıyosun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 83 göst.
8 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seymenn (1,043 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 583 göst.
20 Mayıs 2023 Aile kategorisinde hanimeli (480 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 142 göst.
9 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sude ayse elam (895 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 1,637 göst.
12 Nisan 2020 Aile kategorisinde Deva. (92 puan) tarafından soruldu

379,827 soru

11,369,891 cevap

34,853 kullanıcı

...