0 oy
490 göst.
Diğer kategorisinde (545 puan) tarafından
Esim.bu hafta gececiydi gunduz geldi eve bende bebemi kicagina attigim gibi evi temizlige giristim supurdum sildim mutfagintyvaleti yikadim bu arada bebemi oglen uykusuna yatirdim tam popomu koydum koltuga acik uzancaktimki kuzucum uyandi neyse tekrar uyududa bi yarim saattir uzaniorum koltukta ya belim agrimis valla oraya buraya koşmaktan aksam ustu biraz disari gidelim dioruz ama havads cok sicak kararsiz kaldim yavruma dokunurmj sicak die sizler neler yapiosunuz

13 Cevaplar

0 oy
(282 puan) tarafından
Ben de oturum kızla uğraşıyorum cnm sabahtan beri ayaktadi da ondan sonra evi topluyoracagim
(545 puan) tarafından
Uyumayinca uyumuolar valla sagolsun sitenin çimlerini biciolar cim bicme makinesinin sesine tav oldu bizimkide uyudu :D allah yardimcin olsjn kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Avm geldim şimdi e bebek fln gezdim kendime elbise aldm bayram için cnm 
tarafından
Yok cnm avm de oluyor e ebebk mağazası bizim evin karşısında metromall avm var eksik oldukça gidip alıyorum indirim başlamış birde pişik kremi fln hepsini aldım avm lerde oluyr boşyere Kızılaya kdr gitme sana yakın hangi avm varsa netten bak içinde mağazası var mı ona göre gidersin cnm
(571 puan) tarafından
A her avm de varmidir ankamal var bizim burda öyle hatırlıyorum buraların yabancısıyım pek bilmiyorum da olmazsa eşim götürur peki indirim için nasıl haberin oluyor
tarafından
Ankamall da var cnm e bebek ordan alışveriş yapınca fişi telefonuna gönderiyor telefonun kayıtlı oluyır her indirim de mesaj geliyor bazen gelmediği de olyr netten sayfasına girip bakıyorum arada indirim varmı diye takip ediyorum ordan da bakabilirsin
(571 puan) tarafından
Ah teşekkür ederim canım çok sağol bakicam simdi
tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(1,146 puan) tarafından

Ben zaten hep yalnızım eşim dükkan işlettiği için malesef ayda en fazla 2 kez izin kullanıyor oda hafta ici :( bende temizlik yazliklari çıkardım 37 gün kaldı Allah in izniyle zar zor işleri yapıyorum belim tutmuyor yarında eşimin doğum günü ona ne yapsam die düşünüyorum bugün dışarı çıkalım dedi akşam ama bakalım hiç halim  yok her yerim şiş hiç bir şey olmuyor çarşamba nst bakcaklar  bakalım randevum var ne olur ne olmaz işlerimi bitireyim  yavaş yavaş 

(545 puan) tarafından
Ay hadi hayirlisi canim kizmi erkekmi? Allah anali babali buyutsun simdiden yat dinlen hic zorlama kendini hepsi oluyor yavas yavs yopratma kendini
(1,146 puan) tarafından
Erkek benim canım. Allah razı olsun e herkes oruçlu kime gel yap dicen hadi kaynana gördüğümüz yok kiskancliktan ne arar sorar .Annem oruçlu kadında okdar yolu naisl gelip gitsin yazık yeterince herseyimi yaptılar Allah razı olsun napalım yavaş yavaş dediğin gibi yapıcaz mecbur
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Esim çalışıyor malesef kızımla evdeyiz bizim olduğumuz yerde yağmur yağıyor hava açsa da çıksak haba guzelken hergun dışarıdayız cnm hep spor hemde gezmek olsun 
(545 puan) tarafından
Aynen ben bide hamileik boyunca zorunlu olarak yattim bebek dogdugunda kasimdi kisti gene cikamadim simdi her firsatta atiorum kendimk disari ama cocukla ozellille bebekle dolasmakta zor oluo
(1,219 puan) tarafından
Benimki alıştı cnm dışarı çıkmak için can atıyor sende alıştır
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Kızımı yıkadım uyku bastırdı  uyuyasım var  ama burdan çıkasım  yok hic:angel: valla ben de korkuyorum aşırı sıcak degil burası yaz gelse de bi dışarı  çıksaydık  şortla filan :)

(545 puan) tarafından
Aynen ya normalde dinlenmeye ayircagim.vaktk buraya ayiriorum sonrada dinlenemeden ya bebe uyanio ya bi is cikio :))
0 oy
(1,948 puan) tarafından

Eşim bugünle birlikte 3 gündür annemlerin evini boyuyor oruç haliyle gece işe gidiyor gündüz yarım gün annemlerin evini boyuyor bu sabah işten geldi gitti boyadı geldi yattı saat akşam 6 da işe gidecek ve yarın akşam 4 de gelecek :((

Maddi yönden biraz sıkıştık ek işe başladı oruç ağzı ile sırf bayram geliyor bana ve çocuğuna bir kat kıyafet alabilmek için :/
Çok üzülüyorum kendisine araba aldık 1 yıl önce onunda borçları...
Bide kaynanam yüzüne bakılacagı kalmamış diyor eşimden yana çok çalıştığı için ama ben bunu hep üstüme alınıyorum biraz alıngan biriyim halbuki bişey aldığım sattığım da yok ama sanki bana diyormuş gibi hissediyorum. 
(545 puan) tarafından
Ah kuzum allah yardimcinkz olsun gecim zor iste naparsin tek maasla evi dondurmek dahada zor . Kaynanalar hep oyle bi ogullari onlarin var sanki ama herkesin yavrusu kendine kiymetli naparsin hic takilma bosver  sen esini sev allaha sukret bak nasil acilio kapali kapilar insallah
(1,948 puan) tarafından
Oğluma eşya alırken kaynanam çok açılmayın dedi eşimde sen nasıl yavrunu düşünüyorsan bende öyle düşünüyorum dedi ama bugün niyese kaynanamı kafamda atıp atıp tuttum o karşımdaymış gibi konuştum onla hayır inşallah aslında kötü kadın değil sadece paranızın kıymetini bilin diyor bişey alacağımız zaman almayın diyor
0 oy
(6,812 puan) tarafından
Valla hava cok karanlik baskin uykum geliyor
tarafından
Kız senin niye özelden mesaj at kutucuğun yok
(6,812 puan) tarafından
Özelden msj atildigindan haberim yok ki :dddd
0 oy
(553 puan) tarafından

Bugün esim bebegim ben çok gezdik. Şimdi evime gelebildim çok yoruldum :)

(545 puan) tarafından
Aksam ustu bizde ciktik ay cikmayinca skiliorum cikinca pisman oluorum nezaman eskisi gibi disarda olmaktan zevk alicam hic bilmiorum .s   ama ailecek  gezmek cok tatli oluo dimi :)
(553 puan) tarafından
E ve t ben rahattim arabada giderken emziriyorum bebeğimi nasıl olsa kimse görmüyor sonra gittigim yerlerde rahat ediyorum
0 oy
(571 puan) tarafından

Öyle bi anlattın  ki sanki tam oturdun dinlenicen misafir geldi sandım :D:D bende dünden beri temizlik yaptım biraz dikiş yapayım dedim büyük masam olmadığı için yerde kesim yapıyorum karnım daha küçük ama edilince baskı yaptım galiba ağrıyor şuan korktum bıraktım herşeyi uzanıyorum 18 haftalığız en ufak şeyden tedirgin oluyorum ilk gebeligim ya bundan öncesini düşük yapmıştım bu yüzden dinlenmek en iyisi dedim

(545 puan) tarafından
Iyi yaomissin kuzum valla hamileligimde bende kanama gecirmistim hayatimda hic okadar korktugumu hatirlamam 4. Ayda olduydu sonrasini hep yatarak gecirdim korkumdan zehir olmjstu hamilelik aman diyim dikkat et zorlama kendini  allah yardimcin olsun hayirli gebelikler
(571 puan) tarafından
Teşekkür ederim sagolun zaten hep yatıyorum
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Napiyim bebisi uyuttum anca esim iste yaninda kaynanm var oda yarin gidecek yarin esim 16 saat caliscak kara kara dusunuyirum yarin nasil vakit gecircem die:(
(545 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim bilmiorum.hava nasil bulundugun sehirde ama bi saat kadar disarda olmak bile degisiiknbi hava katio insana imkanin olursa kapinin onune olsunncikin yavrunla hava alirsinkz iyi gelir
(2,849 puan) tarafından
Daha 12 gunluk bebegim
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Hic canim bende temizlik yaptim evleri supurdum sildim mutfagi toparladim Bebiskayi uyutdum Kocisimde uyuyo Azcik uzanayi verdim koltuka cok yorgunum bu ev isleri bitmek bilmiiyorrrrr((
(545 puan) tarafından
Aynen ya biyeri toplasak boteki yer dagilio nolcak bole bilmiorum
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Bugün hiç keyfim yok esimlede tartıştık öyle güya biraz barıştık ise gitti bende iftara gidecem ark!dasima birazdan öyle işte
(545 puan) tarafından
Barisirsiniz insallah kuzum hayat esin bile olsa kus kalmak icin cok kisa
(3,458 puan) tarafından
Yok barıştık zaten de işte canı sıkılıyor gene insanin
0 oy
(10,411 puan) tarafından

Al bendende o kadar tam uyudu şu işi yapıyim diyorum birde ağlamasıyla koşuyorum bebişimin uykusu düzene girsede rahatça evimin temizliğini yapıyim:D

(545 puan) tarafından
Yasina girene kadar o sadece tatli bir hayal olarak kalcak sanirim
(10,411 puan) tarafından
Banada öyle geliyo maalesef  canım yaa

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 300 göst.
18 Nisan 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 104 göst.
30 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy