0 oy
399 göst.
Diğer kategorisinde (1,424 puan) tarafından
Kızlar dün acile gittik  2 buçuk aylık.bebegimn gözü için neyse damla verdi.burnuna baktı burnu icnde bi reçete yazdı ici dolu bir serum ve şırınga eşim gitti eczaneden aldı anlamadimi  napti  bilmiyorum ici dolu siringayi her iki burnuma nasıl bosalticaz bebeği yatırarak mi yoksa dik vaziyettemi ? Birde burun aspiretoru yok bizde suyu burnuna  verdik sonra hapşırmasi  lazım içinde ki sumukler :) çıksın diye 

4 Cevaplar

0 oy
(545 puan) tarafından
Bence siz yapmayin internetten gormustum oturur vazoyette tutuolar bi burnuna hizlica skinca dogerinden akio ama teknigi vardir belki ya alin goturun eczaci yapsin yada yarin saglik ocagina goturun onlar yapsin allah korusun yanlis bisi olmasin sonra kulaga falan gider al basina belayi
(1,424 puan) tarafından
Doğru canım ben yarın sağlık ocagina gideyim en iyisi birde eczacı günde 6 kere demiş ne alakayaa 1 kere yapmak yeterli sanırım ya
(545 puan) tarafından
Bilemiorum hic kullanmadım ben bole bisey ama belki  tikanikligin drecesine gore 6 keze kadar kullanabilirsiniz demistir eczaci.ama aynen en mantiklisi bilen biri yapsin daha ii gecmis olsun
-Reklam-
0 oy
(76 puan) tarafından
Canim youtube de videosu var bakabilirsin nasil yapman gerektigini kafasini nasil tutucagini gosteriyor
(1,424 puan) tarafından
Orda yatar vaziyette bir tane video gördüm eşim de diyor dik tutucaz  öyle demişler şaşırdım bende ya
(76 puan) tarafından
Aynen canim dik tutarak
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Cnm smdi siringayi 1 izasina kadar getir her iki burnuna sık gunde 6 defa dediyse siringanin dolu dolu 6 kere dememistir toplam demiştir ben günde 3 kez kullanyorm hafiften oturtcan ve sıkçan sonra ters çevir çocuğunu sirtina vurcan ki balgamini hemen atsın burnu açılsın benim oğlum 2 buçuk aylık ve premeture ben uyguluyorm çok rahatliyo umarım yardımcı olmusumdur
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Burun aspritörü al bir de eczaneden fizyolojik serum al bebeğini yatır damla damla sık içine sonra aspiratör ile çek
(1,424 puan) tarafından
Şırınga ile direk sıkmayayım değil mi?
(12,854 puan) tarafından
Yok sıkma Allah korusun genzini doldurursun bebeğin en kontrollü benim dediğim yöntem canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 59 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nisa17 (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 56 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Elamasel09 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 75 göst.
20 Mart 2023 Diğer kategorisinde Bsra1414 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 28 göst.