0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (742 puan) tarafından
Arkadaslar suyum geldi  33 haftaya girmeden doğurdum   1 gun yogun bakima  yatti çocuk  sonra  pramatureden  solunum yollari emfeksiyonu var diye  yogun  bakima  aldilar   7 gundur   yogun bakimda  başından  gecen  varsa  yada örnek   ler varsa  ne zaman  çıkar   biliyor musunuz daha bi kez  kucagima  almadim emzirmedim  öpemedim  çok  zor

6 Cevaplar

0 oy
(119,639 puan) tarafından
Bilgim yok post ustte kalsin
(3,136 puan) tarafından
Görümcemin oğlu erken doğmuş 30.hafta diye hatırlıyorum. 40 gün küvezde kaldı dedi
(742 puan) tarafından
Allah razi olsun
(742 puan) tarafından
Sagolasin  yogun bakima girdimi
(3,136 puan) tarafından
Evet canım girmişti
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim enfeksiyon degildi ama solunum sikintisiydi canim 34 gun kaldi ama benim kizimin rahatsizliklarida vardi
(742 puan) tarafından
Rabbim sifa versin  yogun bakimdaydi demi kac haftalik dogdu
tarafından
Evet yogum bakimdaydu canim 40 haftalikti ama gelisimi 35 te durdu ben suphelendim zaten cunku doktor her ultrasyon kagidi verdiginde hep 35 cikiyordu soracam dedim ama doktor sikinti yok dedi neyse sikinti olsa soylerdi zaten dedim bana bebek uc kilo dedi bi dogdu 2 kilo ondan sonra kizimin tedavisi falan ugrasmadim bide devlet hastanesiydi herkesin ovdugu doktorlar bana bunu diyordu
(742 puan) tarafından
Vala  ayni konumdayim suan seninle
0 oy
tarafından
Allahım sabırlar versin cankm benim çok zor dur eminim ama sabret ne yazıkki en bir ay orada kalacak kendini toplayama kadar benim yeğenimde böyle erken doğdu ondada sürekli idrar yolu enfeksiyonu oluyordu bir ay kaldı çıktı bir hafta evde durdu 15 gün bir daha yattı ama simi 5 yaşında zottirinin teki allahin izniyle zenin yavruna çıkacak sağ salim 
(742 puan) tarafından
Amin insallah rabbim kimseye gostermesin
tarafından
Amin amin rabbim sana sabır versin inşallah geçecek canım atlatacak bu günleri bebekler bizim sandığımızdan çok daha güçlüler emin ol
(742 puan) tarafından
Umarim ama  yuregim dayanmiyir artik
0 oy
tarafından
Rabbim sana bol sabır bebeğine de şifa versin canım doktorlar ne diyor 
(742 puan) tarafından
Solunumda sikjnti cekiyormus
tarafından
Küçük olduğu içindir rabbim tez zamanda şifasını versin insallah canım
(742 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(73 puan) tarafından
Rabbim sana bağışlasın sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah bilgim yok sorduğun soruyla alakalı 
(742 puan) tarafından
Cok sagolasin canim
0 oy
(591 puan) tarafından
Kuzenimde aynı sekılde senın gibi erken dogurdu canım onun bebegı de kuvezde 8-9gun oldu herhalde genelde gelişmesi İcin 1 ay kadar bekletebılıyolar ama tam bilmiyorum inşallah tez vakitte kavusursun uz canım 
(742 puan) tarafından
Amin insallah

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 91 göst.
30 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eylulmasallll (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 112 göst.
23 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 96 göst.
12 Ocak 2024 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 234 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu

382,008 soru

11,436,563 cevap

35,004 kullanıcı