0 oy
740 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
Soru başlıkta 

35 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Susarak :D benim eşim asabidir ısrar edersem rahatsız olur huzursuzluk çıkar bende bi kez söylerim artık susarım oda işine gelirse yapar gelmezse oralı olmaz susar böyle anlaşıyoruz ☺️
tarafından
Şu sıralarda bizimde anlaşma metodumuz by oldu :)) en güzeli valla ne kavga çıkıyor ne de huzursuzluk.. olursa oluyor olmazsa da akışına bırakıyorsun :)
(1,595 puan) tarafından
Bizde de aynı şekilde ben söylerim ister yapar ister yapmaz
Ama genelde yapıyor :)
tarafından
Yani artık yaparsa yapar yapmazsa yapmaz olayı uzatmak sadece biz kadınları üzüyor erkeklerin umrunda olmuyor ki o yüzden en iyisi susarak kendi huzurunu sağlamak.
(1,595 puan) tarafından
Aynen canım katılıyorum sana
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tatlı dille Konuşarak canım 
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Hiç uğraşmam tek sefer söylerim yeter aynı şekilde eşimde öyle 
0 oy
(583 puan) tarafından
Ben pek laf geciremem  ha duvar ha eşim ama bagirdigimda  daha çok dedik yaptiriyorum kibar sakin olunca dinlemiyor 
0 oy
(1,337 puan) tarafından

Canim benim eşim zaten pek sözümden cıkmaz hep dinler ama eşimin istemedigi bişi olursa gaza getiririm mesela teyzemlere gitmez eşim sevmez ve cok gicık gittiği bi yengem var abimin hanimi derim ki eşime hadi teyzemlere gidelim derim oda hayır derse yengem gitcek olmuş ama abimin işi varmiş gidememişler biz gidip instagrama foto atalim görsün çatlasın derim tamam gidelim der bide geçen gün dedim ki bu altın bileklikten al bana dedim resim gosterdim para yok dedi bende paran olunca alsana yengem kıskançlıktan catlar dedim alirım o zaman dedi:D

tarafından
Değişikmiş :))
tarafından
Hajajaj kilit nokta yenge :Dddd
(1,337 puan) tarafından
Ewet :)
(50 puan) tarafından
Bence burda bütün marifet yenge de :))))))
(1,337 puan) tarafından
Yok canım esim zaten her dedigimi yapan biri nadiren istemedigi bisi olursa yenge muhabbeti yapiyorum yoksa esim beni kırmaz pek
0 oy
(13,009 puan) tarafından

Bence bu kocaya bağlı 

Bazı kocalar var ters takla atsan da dinlemez :) 

Sağolsun benim ki dinler hayatım sevgilim yapalım edelim derim düşüneyim der sonunda tamam der :) 

0 oy
tarafından

Anlatarak mantıklı şekilde

0 oy
tarafından
Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır demişler ben öyle yapıyorum eşimde inatçı değildir zaten söz dinler istişare yapmayı bilir konuşur anlatır fikrimi alır 
0 oy
(903 puan) tarafından
Anlayışlı eş olduktan sonra söz geçirmek gibi bi derdim yok çok şükür, bişey isteyince de mantıklı bi şekilde açıklıyorum sebebini eşim de evet haklısın diyor ki bizde zaten ' sen ne istiyosan o olsun' diye bi cümle var hiç bişeye gerek kalmıyor 
(13 puan) tarafından
Malasef herkes oyle değil
0 oy
(110 puan) tarafından
Söz mü geçirmemiz lazım canım köle değil eş onlar ortak kararlar olur kimse kimseye söz geçirmemek ortak payda düşünce olmalı evlilikte .. Biz herşeyi bir birimize danışıriz oturur ne yapalım deriz fikir sunarız mantıklı olanı yaparız .. 
(13 puan) tarafından
Aynen cnm bnm
0 oy
tarafından

Genelde tatlı dille söylerim dinlemede cemkiririm onuda dinlemezse ev terliği o kafasına yediğinde dinler :D

(13 puan) tarafından
Yontemlerini aldik cnm
0 oy
tarafından
Her sözümü dinler zaten 
(13 puan) tarafından
Yontemin ne canim
tarafından
Valla kuzu yöntemim yok
0 oy
tarafından

Önce çok durgun davranırım illa onun sormasını beklerim neyin var falan desin bende yok bişey yaa öyle durgunum derim oda tabiki illa söyle söyle der bende demek isteğim her ne varsa derim yada isterim. Ama işte içime atıyorum sana demiyorum bunları derim. Oda atma içine çözülemeyecek bişey yok falan der biraz daha dediğimi yapar. Kıyafet almayı severim oda sürkeli yeni aldın yeter alma falan der bende direk kıyafet alcam demem. Kıyafetin fiyatı ne kadarsa mesala 200 lira derim ki benim 200 liralık değerim yok mu oda ne alaka der bende kıyafet beğendim derim oda al tamam neyse falan der öyle alırım 8-) tabiki bunlar nadir işe yarar ama genellikle durgun üzgün ama şikayetçi olmayınca daha çok gönlümü yapmaya çalışıyor. Sürkeli şikayet edice duymuyor bile 

0 oy
tarafından
Her insanın anladigi dil farklıdır kimi sinirle yaptırır istediğini kimi başının etini yer sürekli söylenir bu insanın karakterine bağli
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Adam akıllı diyince anlamaz bende kavgayla dirdirla işimi yaptırmaya çalışırım canım öyle yapiyo anca kendi mecbur etti beni buna napayım ;)))
(35 puan) tarafından
Ayni ben ;)))
0 oy
(188 puan) tarafından
Benim eşim çok inat eğer emri vaki bisey istesem asla yapmiyor ama cilveli istersem öperek falan yapiyor hemen 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Düşüncelerime önem veren birisi, tanıştık tanışalı böyle. Çaba sarf etmiyorum canım.
0 oy
(3,036 puan) tarafından
10 kere söyleyerek veya uygun bi dille anlatarak mantıklı geliyorsa kabul ediyor zaten ama onunda düşüncelerini alarak ortak paydada buluşuyoruz 
0 oy
tarafından
Ben demeden benim isteyeceğim şeyleri bilir düşünür ayrıca söylememe gerek kalmaz mutlu olayım diye uğraşır Allah razı olsun 
0 oy
(291 puan) tarafından

Anlarsa tatlı dille anlamazsa trip atarak :D

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 151 göst.
14 Aralık 2022 Aile kategorisinde Mrvgul (3,083 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 238 göst.
13 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Dilinniii (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 2,034 göst.