0 oy
530 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
........................ 

27 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Geçiniyoruz cnm çok şükür mecbur
-Reklam-
+1 oy
(143 puan) tarafından
biz iki taraftanda beklentisiz kendi kendimize geçiriyoruz bebeğimiz oldu 45 günlük simdi
+1 oy
(92 puan) tarafından
Ne kendi ailemden ne de eşimin ailesinden destek alıyoruz 3 aylik bebegim var 20 milyarda borcumuz var çok şükür kimseye muhtaç olmadan geciniyoruz suanlik Rabbim hiç bi zaman kendinden başkasına muhtaç etmesin inşallah hiç birimizi 
(969 puan) tarafından
Ödeniyor canım biz evlendik 49 milyar borçla eşim yaptı düğünü hepsini ödedik şimdi araba aldık 22  milyar da onun borcu var ödeniyor kimseden de birşey istemiyoruz
(92 puan) tarafından
Aynen öyle canım bizde düğünümüzü kimsenin yardımı olmadan borçla yaptigimiz için var borcumuz ama dediğin gibi çok şükür bi şekilde odeniyor
(969 puan) tarafından
Allah kimseye muhtaç etmesin çok şükür ki odeyebilecek durumumuz var eşlerimiz kendileri herşeyi halledebiliyor
0 oy
(119,386 puan) tarafından
Ben varim tek basima yim
0 oy
tarafından
Hiç kimseden maddi manevi Bi beklentimiz yok Allaha bin şükür çok iyiyiz 
0 oy
tarafından

Biz öyleyiz canım ama ne acıdan sordun

0 oy
(903 puan) tarafından

Çok şükür Allahıma eşime güç kuvvet versin kimseye ihtiyacımız yok hatta elimizden geldikçe biz onlara destek oluyoruz <3

0 oy
(3,750 puan) tarafından
Ben varm kimseye ihtiyacı duymuyorum çok şükür her konuda kızımada gül gibi bakıyorm 
(3,750 puan) tarafından
Var cnm çevre olarak kast ettim bn
0 oy
(969 puan) tarafından
Kesinlikle benn....kimseye belli etmeden kimsenin haberi olmadan bı kuruş almadan geçiniyoruz çok şükür bu halimize Allah bundan aşağı düşürmesin borcumuz da var bı yaşında da kızım var ailelerimiz Türkiye'nin bı ucunda biz bı ucundayiz sadece eşim çalışıyor ama huzurluyum mutluyum
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Eşim askeri personel çok şükür gayet iyi maaşı var. Birşey yapmaya karar verdiğimiz de kimseden birşey beklemeyiz . Evlendik evleneli böyle. Rabbim kendinden başka kimseye muhtaç etmesin inşaAllah. 
0 oy
tarafından
Hem kendimizi gecindiriyoruz hem eşimin ailesine destek oluyoruz çok şükür
0 oy
tarafından
Çok şükür bu zamana kadar kimseden yardım ev eşyalarımızı bile her birini kendimiz aldık 
0 oy
(13,900 puan) tarafından
Kimseden 5 kuruş görmedik. Bizden istemesinlerde , biz kimseden istemeyiz zaten. 
0 oy
(452 puan) tarafından
madi açıdan diyosan biz kendimiz geçiniyoz çok şükür hiç bir yerden destek almadan ama malevi açıdan bazen etrafında insan desteğe ihtiyacı oluyor 
0 oy
(2,714 puan) tarafından
şükür  yetecek kadar. Geçiniyoruz. Kendı ailem bile olsa Rabbım kımseyı kımseye muhtac edmesın
0 oy
tarafından
Biz öyleyiz ne eşimin nede kendi ailemin bir kuruş desteğini görmeden geçiniyoruz Allah kimseye muhtaç etmesin
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Iki çocuk var ben ve eşim çalışıyoruz şükür Allah a muhtaç olmadan guzelce yaşıyoruz 
0 oy
tarafından
Eşimin ailesinin ve akrabalarının üzerimize yıktığı 170 milyarlık haciz le 1.5 yıldır geçiniyoruz, 6 aylık kızımız var maaaş hacizli olduğu için arada bir arkadaşlarından borç alıyor...nasıl geçiniyoruz diye sorarsan öyle işte... 
0 oy
tarafından
Kimseden maddi bir beklentimiz yok.Ev araba kredimiz var.Yinede geciniorz bes kurus almadan kimseden.
tarafından
Tek maaş misin sende calisiyomusun
tarafından
Calisiorm bende.
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Artık ortada bir aile daha var herkes kendi geciminden sorumlu niye başkasından bir beklenti olsun çok saçma adam dediğin evi gecirdiremeyecekse evlenmesin zaten evlenirken bile bir beklentiye girmedim bu zaten okutular buyuttuler maddi manevi evlenirken de hiç yük olmadık kendimiz yaptık herşeyi 

İlgili bir soru bulunamadı

380,474 soru

11,391,862 cevap

34,900 kullanıcı

...