0 oy
1,539 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından

Sosyal medyayi guzel kullanmak onemli tiktokda canli yayinda tanistik  istanbuldan kaltilae geldiler misafirimiz oldular<3

image

image

image

39 Cevaplar

+2 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yorumları okudum ben soooooooookkk .d bişey derdim de neyse 

Evine misafir kabul etmek sunnettidir berekettin arttar vurus olabilir ama bu ilaki sizede gelicek degil arkadaşlar bilmiyor ki aldigi sigara paketinden aldığı makarna dan herşeyden bulaşabiliyor bu vursun asisi olmadan alisicaksiniz arkadaşım buna ? Yok ben sok yok vurus allah bilir hanginiz neler neler yapmıyorsunuzdur. 

Dostluk arkadaşlık insanlarla iyi olmak güzel birşey bir kere evine almışsin zaten bjr insani zaten insan kani çeker eger bir kere oldu mu bitti sende belli ki sicak kanlısın ki almışsın allahim dostlugunuzu güzel yapsin..

Emin ol Herşeyde vardır bir hayiiirr

Not. Bazılarınız  facebook instargramda tanısipta evleniyorlar ;))
tarafından
Off off deme oyle seyler icim gidiyor gecenlerde babam urfali birisi varmis ona yaptırdı acili hemde tadi damagimda kaldı:) hangi şehir bu arada
(2,765 puan) tarafından
Urfa canim ama eskisehirde kaliyoruz kayinbabam ustadir o islerde sac kavurma tantuni pilav ustu et cok guzel yapar zaten urfadan misafir gelirse mutfaga kayinbabam geciyor
tarafından
Ooo tamam memlekete ugrarken sana da ugruyorum ozaman. D
(2,765 puan) tarafından
Tabi tabi beklerim canim
tarafından
Sağol canım:)
-Reklam-
+21 oy
tarafından
Valla iyi cesaret ve saçmalık özelliklede tiktok....
(12,777 puan) tarafından
Kadın yabancı mı azarbeycanlilar benzettim
(15,679 puan) tarafından
Lan Tuğba daha seninle davosa gelmem xain ben senin ciğerin değil miyim yoksa  (hayal kırıklığı yaşayan emoji
(2,765 puan) tarafından
Istanbulluymus canim dogma büyüme  esi trabzonlu kadinda kadinda istanbullu benim yanimdaki kiz daha evli degil biz yerde ayaklarini uzatan kadinla tanistik tiktokda kizyla daha bugun karsilastik
(12,777 puan) tarafından
Fato oooouuuu burda yorumda olanlar için yazdım duru ve Rabia burda diye
(15,679 puan) tarafından
De get küstüm oynamıyorum artık
+5 oy
(3,159 puan) tarafından
Bu viruste onca tanımadığın insani evine aldin muhtesemsin :)) 
(2,765 puan) tarafından
Onlarin hepsi benim kaynim canim geri kalanda eltim ve gorumcem orda tiktokdan gelen sadice bi kadin kizi ve esi var
+4 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben şok Ben vefat
(2,765 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤
+3 oy
(3,036 puan) tarafından
Iyi  cesaret valla bu devirde :) 
(2,765 puan) tarafından
Evt bayagi iyiler ben cok sevdim
(3,036 puan) tarafından
Valla ben yeni tanıştığım eşimin arkadaşlarına bile güvenemiyorum ne biliyim allah iyi insanlarla karşılaştırsin hepimizi
(2,765 puan) tarafından
Amin canim
+3 oy
(12,513 puan) tarafından
Gerçekten çok değişik birisin sadece bu post ile alakalı değil yani. 

İnsan dibindeki insanı tanıyamıyor cesaret değil bu başka bir şey. 

Yorumlarda gördüm de virüs ile alakalı konuşan arkadaşa biz atlattık olsakta taşıyıcı oluyoruz demişsin. Bencil olmayın lütfen. Başkasına bulaştırmanın hiçbir önemi yok dimi senin için. Haktır ya bu hak. Ben ve benim gibiler elinden gelen önlemi alsın ve sizin gibiler yüzünden artsın bu virüs. Hakkımı böylelerine zerre kadar helal etmiyorum.
(9,209 puan) tarafından
:D ne dersen deeee anlamayan anlamaz be gulum
(12,513 puan) tarafından
Aynen öyle anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az :))
(2,765 puan) tarafından
Canim bzim ilcede virus gecirmeyen kalmadi zaten ilk martaki virusde bizim ilcadan cikdi yani her ev karantinaya alindi bu birincisi ikincisi virus insanlarsa gayri yiyecek esyalardanda bulasiyor evet belli degil virusun kimde oldugu belki sen bile viruslusun suanda
(12,513 puan) tarafından
Benim virüslü olup olmamam değil mesele ya ben ne desem boş kapatmışsın sen algılarını gerçekten. Ben virüs olsam da bu virüs çıktığından beri ne annemlere gittim ne de misafir kabul ettik. Mesele sadece taşıyıcı olmam demen. E o gelen arkadaşa bulaştırabilirdin anlıyor musun??  Güveni geçtim artık beni alakadar etmez. Mesele bu virüs bizim ülkemizin ve dünyanın ortak problemi iken senin bunu basite alman
(2,765 puan) tarafından
Hahahah benmi basite aliyorum yani ben mi bulastirdim butun ulkeye canim ben zamaninda cok ugrasdim virus gelmesin diye dogum da bile 5 cm aciklikla eve geldim ertesi gun gittim dogurdum virus var diye ama genede geldi virus herseyden bulasiyor burda cogu kisi internetten alisveris yapiyor kargolara virua bulasmiyormu sen evine yiyecek icicek almiyormusun onlardan virusgelmiyormu saniyorsun
+2 oy
(549 puan) tarafından
Hem bu devirde bıde vıruste masallah 

Hıc virus yok sanrm szn oralarda 
(2,765 puan) tarafından
Yok var canim biz viruse yakalndik ailecek bize gelenler doktor biri bisey olmaz ALLAH in izniyle
(549 puan) tarafından
O kdr doktora saglık caljsanlarına neler oldu. Böyle duyarsız olunca yayılıyor ıste
(2,765 puan) tarafından
Evet yayiliyor ama gordugun gibi maskeliler yemekde maske takmadilar sadice
(549 puan) tarafından
Bız akrabalarımzla aynı masaya oturmuorz su donemde hıc tanımadgn ınsnlr bıde
(2,765 puan) tarafından
Herkesin gorusu farkli canim
+1 oy
(816 puan) tarafından
İyi güveniyorsunuz. Allah muhabbetinizi artırsın bm cesaret edemezdım.
(816 puan) tarafından
Hayırlısı olsun ne dıyım. Yınede dıkkatlı olmak ıyıdır.
(816 puan) tarafından
40 yıldır tanıyo gıbıde bı ortam var şaşırsım vlala :)
(2,765 puan) tarafından
Evet dogu tarafi misafir perver oluyor kapiya gelen gelmek isteyen isterse veba olsun bos cevirmiyor kayinbabam
(816 puan) tarafından
Dogu batı fark etmıyor insanlık meselesı. Bızde gelenı bos cevırmıyoruz ama boylede can cıger olmuyoruz. Hele boyle bı zamnda. Bn tan7sacak olsam bıle dısarda yemege davet eder musafr  perverlıgımı o swkıldede yapardım
(2,765 puan) tarafından
Biz ilcedeyiz  dogru durust ailecek gidevilinecek bi lokanta yok malesef sehirede gidemeyiz iki haftadir arabamiz sanayide
+1 oy
(2,548 puan) tarafından
Iyi cesaret . Deli misin kimseye güven olmaz ya evine alıyorsun güveniyorsun ailenin içine sokuyorsun  Ben en yakınıma bile okadar güvenmem.  
(2,765 puan) tarafından
Bence delilik degil cok iyi insanlar tiktokda kac defa hediye attilar buryaada hamamlara gelmisler bizede ugradilar
(2,548 puan) tarafından
Biz seni uyariyoruz inşallah sonra burda ağlama da . Bu zamanda oz yakınından bil3 neler neler geliyor insanın başına.
(2,765 puan) tarafından
Tesekur ederim uyarin icin
+1 oy
(119,287 puan) tarafından
Yurek ister bu is valla benim esim eve almaz 
(2,765 puan) tarafından
Benim esimde ilk kayinbabamalara kizdi gelmesinler dedi ama simdi oda bizle birlikte oturuyor
+1 oy
(11,505 puan) tarafından

Bu devirde kimseye güven olmuyor maalesef

(2,765 puan) tarafından
Evet oyle olmuyor ama ben sevdim yani
+1 oy
(1,094 puan) tarafından
Cesaretine birsey diyemiyorum katil soyguncu da cıkabilirlerdi. Herseyi gectim biz anamızı babamızı korkudan alamıyoruz eve corona varda diye
(2,765 puan) tarafından
Biz coronayi atlattik bunye bagisiklik topladi canim olursakta tasiyici oluyoruz
(12,513 puan) tarafından
Başkasına bulaştırmanın Bi önemi yok yani sizin için.
(9,209 puan) tarafından
Taşıyıcı oluyoruz derken? Rahatlğa bakar msn. Ben nasılsa atlattm artk bana bulaşsa da bişey olmaz başkalarına bulaştrmak benim.için onemli değil kafasndasn sanırm
(12,513 puan) tarafından
Öyle zaten detayları yazdım hoş onun için önemi yok çünkü böyle insanlar sadece kendini düşünür benciller
(2,765 puan) tarafından
Anladim canim bizim ilcede virusu gecirmeyen kalmadi kuzum
+1 oy
(9,209 puan) tarafından

Ben şokkk ben iptallll.. o neydi gız. Hemi de bu viruste. Aman Tanrım didim. Evinizi soyup gitsinler de gör sosyal medyanın guzelliğni :D

(12,513 puan) tarafından
+ m bitti ya behle gelecek.. O_O
(2,765 puan) tarafından
Kiz kadinla kiz mi soyacak o evde kac kisiyiz goruyonmu bide kameraya yansimayanlar var oyle birsey olanaksız
(12,513 puan) tarafından
Birazcık akıllı ol Dicem de boşver sen :D
(2,765 puan) tarafından
Tesekur ederim kimseyi kirmamaya calisiyorum ama sizler yeteri kadar kiriyorsunuz
+1 oy
(1,329 puan) tarafından
Şu yorumlara şok olan arkadaşlara da ben sok oldum. Nasıl rahatlık hayret helede bu zamanda. Millet enistesiyle kayniyla kaçıyor ve yahut başka çirkin muhabbetler oluyor. Akrabaya güvenilmez ken  kan bağı olmayan birini eve almak çok yanlış. 

Bide kızla aynı yastaymissin canım eşine kötü gözle baksa yada onun eşi sana kötü gözle baksa. Esim güveniyorum demişsin istediğin kadar güven valla. Kimse konduramaz ama neler oluyor haberlerde. Herkes Güzelce de uyarmış kimse bişe dememiş. İnsAllah pişman olmazsın...
(7,411 puan) tarafından
Aboo valla bekar daha tehlikeli canim valla :D
(2,765 puan) tarafından
Ben esime guveniyorum canim yapcak olsa benden korkmaz ustum kumayi getirir
(2,548 puan) tarafından
Bu arada sagdaki mi sensin soldaki mi ?
(7,411 puan) tarafından
Sagdaki :)))
Peki canim sen bilirain artik biz diyecegimizi dedik. Rabbim guzel kalbine gore versin.
(2,765 puan) tarafından
Kirmizili benim canim kiz gitri 1 saat oldu onlar erkekleri. Yaninda oturmadi onlar mutfakta tiktokda canli yapiyorlardi benim kayinlarla esim zaten adamla kayinbabamla oturdular
0 oy
tarafından

Ne güzel.       :)

(2,765 puan) tarafından
Evet ben sok oldum yola cikinca dediler sizin sehire gelicez sizede ugriycaz diye gozlerimiz yollarda bekledik
0 oy
tarafından
Kaç kişi gelmişler kızzz 
(2,765 puan) tarafından
Anne baba kiz 3 kisiler canim anneyle tiktokda tanistik
0 oy
tarafından
Ortalik cok karışık kim ev sahibj belli dgil
(2,765 puan) tarafından
Valla bilemiyorum onlar kalltilar geldiler
0 oy
tarafından

• :DIki gun sonra esylar ucuyormus  dikkatli.ol.sen yinede
(2,765 puan) tarafından
Yok kiz simdi gitcekler istanbula buraya kizilca hamamlara geldiler
0 oy
(1,948 puan) tarafından

Valla helal olsun :)

(2,765 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤❤
0 oy
tarafından
Ne güzel ya :))
(2,765 puan) tarafından
Evet ben cok sasirdim size gelcez diyince inanmadim bile
tarafından
Ama genede dikkatli ol

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 68 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 806 göst.
24 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Merveadiyaman (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 317 göst.
29 Aralık 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,148 göst.

379,575 soru

11,362,716 cevap

34,839 kullanıcı

...