0 oy
549 göst.
Diğer kategorisinde (450 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Esim arkadasi yuzunden arada tartsiyorm adam esini aldatdan guvenilmez utanmaz esrar icen durmadan kocami biryerlere cagiran biri

Esim gtmez kolay kolay

Dun esimi aradi gene bnde esime ne oldu dedin esimde isle ilgili dedi bnde sinirlendim ** kopek biliyorda bn niye bilmiyorum  dedim baya uzattim tarttsik esimle neyms herkese ** kopek diyormusum

Bende kziyorm görüşmeni istemiyorm diye 

Bugun ayarlardan baktim 4 kere konusmslar 1 dakka felan ama esim araba kaydından  silmis

Sizce esime bise diyim mi yoksa aramz duzelmisken susim mi  esim aramz bozulmasin diye silmis olabilir mi  esimin arkadaslari cok pis guvenilmez esime zarar gelir diye korkuyorm ama anlamıyor 

Esimde kiziyor herseye karsma 1 dakkada sus diyor ama bn zarar gelir diye konusyorm esimede tamam hk veriyorm ama oldu olasi o adamla  konuama diyorm adam habersz bile geliyor kocami camdan cagiiruor 

7 Cevaplar

+1 oy
(7,412 puan) tarafından
Haklisin ama surekli baski yapman seni haksiz duruma dusurur canim. Ne kadar ustune dusup baski yaparsan yavas yavas o esine cazip gelmeye baslar. Bak bise kotu soz kullandigin icin esin sana kızıyor. Tatli dille uyar tahrik ederek uyarma. Durup durup konuyu acma. Inan daha dikkatli ve ilimli yaklasirsan esin daha iyi anlayacak tir seni
-Reklam-
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Baski hataya teşvik eder bunu unutma . 

Elbette sonuna kadar haklısın ama sen nekadar yasaklarsan o okadar senden gizli yapacağı varsa yapacak.  Tatlı dille anlat esin zaten o adamın nasıl biri olduğunu biliyordur yavaş yavaş görüşmeyi keser ama sen bağırıp çağırıp haklıyken haksız konuma düşme 
(450 puan) tarafından
Ins canim ya
0 oy
(2,727 puan) tarafından
Asla böyle  bi yasaklamaya girme bende cok çaba  harcadim arkadas ortami berbatti zamanla oturdu kendi çözdü  iyiyi kötüyü  mesala keskin kurallarim vardir saat zaman kurali mutlaka uyar  10 dedimmi  dünyanın  öbur  ucunda  olmadıkça  gelir tabi istisnai durumlar hariç  saygili ol saygiyi kaybedince hic dinlemez
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Esin niyetini biliyor senin daha usteleme bence

Tepkini koymussun 

Elinden gelikce musade etme sorun olmaz.

0 oy
(2,706 puan) tarafından
Kadın yada erkek olsun evlendiğinde kötü arkadas cevresı nden tamamen uzaklasmalı bence. Yoksa cok, basına ıs alır arkadasları yuzunden. İş almasa bile ailede huzur kalmaz malesef. En kısa zamanda bırakır ınsallah oyle insanlar la konusmayı 
(450 puan) tarafından
Ya eismde gtmez ama ayni işyerinde  caliaiyorz adamla nsl konismim diyor
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Esine guveniyosan niye uzatiyosun ki?Uzatinca duzelecegini zannediyorsan maalesef duzelmiyo
(450 puan) tarafından
Ayenen bnde kotu bise demedim esime sordum isle ilgili dedi gecstrdi soyelmem diyince morelim bozuldu ne bilim degmez  arkadas ugruna tabi
(6,203 puan) tarafından
O kendisi zaten yanlisini gorunce uzaklasir
0 oy
(28 puan) tarafından
Kayitlardan siliyorsa ayarlardan nerden bakiyorsun kimle konuştuğuna 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 210 göst.
30 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Bahar1610 (1,437 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 783 göst.
16 Kasım 2020 Aile kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu