0 oy
1,063 göst.
Diğer kategorisinde (177 puan) tarafından
Kizlar biraz once post acmistimda kapandi ben esimin google gecmisinde uygunsz videolar izledigini gormustum daha once ve uyarmistm guzelce birdaha yapmam demisti soz vermisti ve ben sans eseri teline bakarken gene gordum ve bunlar ust uste izlenmis bide nerdeyse 2 gunde bir biraz once telefonunu alirim bisey bulursam konusmam seninle dedim boyle aldm telefonunu kndinden cok fazlasiyla emindi gosterdm aciklama yapamadi bende yanindan kalktm simdi burda diyeceksnzki izlesn bisey olmaz falan bu dusuncede olanlar lutfen yorum yapmasin psotuma rica ediyrm ben hamileyim suan ve hamileligm riskli buna ragmen her istediginde oluyr ve asla geri cevirmiyorum elin karilarinin orasini burasini gorerek kndini tatmin etme sebebine aklim ermiyr ben hamileykn gozu disarda olmasn die o kadrda cok agrim olmasina ragmen bisey demiyrm tamm diyiyorum her defasnda butun riskleri goze alarak neden boyle bisey yapiyr aklim almiyr bundan snra yanina gelmiycm bana dokunmiycksn dedim ciktm odadan gitmek bile istemiyrm onunla uyumak bile istemiyrm suan cok asiri sinirliyrm haketmedm 

21 Cevaplar

0 oy
(141 puan) tarafından
Canım bazı kişiler mesela benim eniştem ablamın eşi yani bağımlı gibi bise bakmak istemiyor ama yine bakıyor ablam boşandı 10yil sonra tekrar birleştiler halaaaaa aynı yine bakıyor iğrenç videolara elimde değil diyor psikiyatriye bile gitmeyi kabul etti gittiler birlikte ama yine bakıyor elimde değil diyor ablamda kabullendi artık sesini çıkarmıyor çok savaştı ama kazanamadı senin Rabbim yardımcın olsun eşini allahim ıslah etsin inşallah sen kazanırsın inşallah eşin ıslah olur çok zor mesele çok iyi bilirim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 219 göst.
23 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 276 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 381 göst.
0 oy
7 cevap 321 göst.
25 Mart 2021 Diğer kategorisinde 3 mucizenin annesi (74 puan) tarafından soruldu

384,891 soru

11,512,336 cevap

35,175 kullanıcı

...