0 oy
1,254 göst.
Diğer kategorisinde (177 puan) tarafından

Kizlar onceki postuma bakarsaniz zatn neyden bahsettigimi gorursunuz az once salondayken esim yanima geldi kalk yatak odasina git orda uyu dedi elini uzatti cek elini sakn bana dokunma sakn dedim gelmiyrm dedim ben gelmiycm soz git orda uyu dedi gitmedim inat ettim gelmiycm die direndim sonra kiyafetlerini giyip cikti ewden nereye die sormadm bile istedigi yere gitsn umrumda deil 

11 Cevaplar

+1 oy
(76 puan) tarafından
Bole yaparsan evliligin  bozulur bence benden sana tavsiye eşini  evden uzaklasdirma  giderse en fazla diğer odaya gtsn  eve gel de bence 
(76 puan) tarafından
Anliyorum  sinirlisin  ama bole şeyler iliskini  zedeler senin için diyorum bi alisirsa haklı olsun haksız olsun çıkar gider o zaman da vay anam ben napdim dersin  tabiki konuşma  tavrini  köy çok haklisin  ama ne kadar kötü insanlar  var canim  sen onu pişman et ama bole deil
(177 puan) tarafından
Zaten sirf sakinlesym die baska odaya giden benim ewden cikip giden o benmmi git dedimki mesaj ataym gel die nasil gittiyse oyle gelsn hatayi yapan ben deil o nie ben kosaym pesinden ilk o benim gonlumu alsn bi
(177 puan) tarafından
Ya kuzum ben bisey demedm bisey yapmadm geldi gel yatak odasina dedi gelmiycm dedim cikti gitti ne yaoaym zorlami tutaydm yanimda akil edemiyomu idrak edemiyomu kirildigimi uzuldugumu ne yapabilirm ben cikip gittigi icin ben kovsam haklisiniz diicmde sirf tartismamk icn kalkip hemen salona geldm daha ne yapabilirim
(76 puan) tarafından
Normalde  de bole cikip  gidiyormu
(177 puan) tarafından
Hayir salonda uyuyacaktm gec yataga gelmiycm dedi bende orda uyumak istemiyrm bugn burda uyuyacam dedim cikti gitti en gec 1 2 saatte donecek adim gbi eminim sadece uyumami bekliyr suan o yuzden yazmiycm yazsada cvp vermiycm yapmasn hata o zmn 1 defa soz verdigi halde 2 ciyi nie yaparki insan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Abartma canım ya keşke konuşsaydın biraz ama madem böyle oldu sakinles biraz sonra konuşursunuz
(177 puan) tarafından
Abartmadm yanina gitmek istemiyordum sadece gelmiycm dedim cik git ewden demedim ben yada baska bisey demedm ben kndi kndine cikip gidiyosa gelmeyide kndisi akil etsn suan ona asiri sinirli oldugumun farkinda agladm bile duaunebilirdi suan sinirli hc karismiyayim biraz sakinlessin bir sekilde konusmaya falisip gonlunu alirim die dusunseydi fikip gidecegine zatn cikip gitme sebebi merak edip mesaj ataymda bir sekilde konusaym onunla die yazmiycm gecen defa bana yapmiycm die soz vermisti sizin dedignz gbi hemen altan alsam gene yapacak o zmn boyle tavir yapmamin suan ne anlami war
tarafından
Sen bilirsin canım umarım en kısa zamanda aranızdaki sorunu çözersiniz
(177 puan) tarafından
Geldi bile ben biliyordum gelecegini oyle yaptiki mesaj ataym ama yemezler
0 oy
(39 puan) tarafından
Onceki postuna nasil bkicm cnm tarif etsen ona gore yapim yorumu
(48,634 puan) tarafından
ismine tikla bu arkadasin orda tum sorular var ust tarafta ona bas onun açtığı postlar çıkıyor
(39 puan) tarafından
Tmm kuzum sagol
0 oy
tarafından
Belki hava almaya falan çıkmıştır canım 5 10 dk bekle gelmezse ara gelsin 
(177 puan) tarafından
Arabamiz war onunla gitti gelick zatn ben esimi taniyrm suan cikmasinn nedeni yatak odasina gideymde orda yataym die
(177 puan) tarafından
Salonda uyumami istemedigi icin gitti adim gbide eminim gelicek en gec 1 2 saate ben esimi taniyorumda bu yaotigi dawranisa daha cok sinir oldum cikip gitmenin bir alemi yok yani sonucta ben sakinlesmek icin baska bir yere gelmisim kaldiramadm yannda agladm gordu gormesine ragmen cikip gitti ne diyebilirim ne yapabilirim
0 oy
(39 puan) tarafından
Bukadar kaba davranma bence kendinden uzaklastrma adami bende buna benzer yaptm terketti pisman olma..diye soluyom
(177 puan) tarafından
Ya ben ne yapabilirm izledi ve ben ilk cagirisnda gideyyimmi bunumu demek istyrsnz ben ona cik git istemiyrm senden nefret ediyrm ewde durma defol git demedm sadece yatak odasina gelmiycm bana dokunma dedim hakettigi icn soyledm ben ne yapabilirim kovan ben deilm cikip giden kndisi
(39 puan) tarafından
Ne diyim güzel gülüm adamlar laftan anlamaz.beni bile bise demedigim halde esim burnumdan getryo
(177 puan) tarafından
Ya nie bir essek bizmiyiz biz yapsak agzimiza ederler valla asla konusmazlar onu gectm rezil ederler neden kndilerine yapilmiycgini istedkleri seyleri bize yapiylr ve neden ben gideym pesinden hatayi yapan o kndimi nie ezdireym alistiraym hata yapmaya
(39 puan) tarafından
Haklisin Allah akıl fikir versin esinize sizede sabır versin
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Yorumlara baktım da, yanlış yapan o ama yine kadının uğraşması lazım yuvası için(!) herkes öyle diyor.. 
tarafından
Amin tabiki düşünceler farklı olabilir yuva yıkılmasını teşvik etmek kimsenin haddi değil yuvayı dişi kuş yapar amenna ben kendimden örnek vermek gerekirse devamlı alttan alırım ama  aramızdaki saygıyı sevgiyi sadakati zedeleyecek meselede alttan alınma olmaz uygun bir dille rahatsız olduğumu söylerim tekrarına emin olun sizin de tahammulunuz kalmaz bayan ne yapar ne eder bilmiyorum ben yaptığım yorumun doğru olmadığını düşündüğünuzu hissederek açıklama yapma gereği hissettim bakış acilarimiz farklı olabilir sabrimizin derecesi bile farklı belki çok fazla hayat tecrübeniz oldu bu mesele yaşadıklarınizin yanında çerez derler ya o basitlikte olabilir belki de konu çok dağıldı goremiyorum bile ne olduğunu artık aynı şeyi anlatıyor bile olabiliriz benim öğrendiğim şu insanlar zor olana kiymet verir her zaman kolay olmamak arada zor olmak karşındaki insanın toparlanmasına hatta gözden düşmemek için bin düşünüp bir hareket etmesine Teşvik edici olabilir ... Size hayırlı geceler dilerim
(177 puan) tarafından
Farkindaysn postu acan benim yatak ayirdogimi jile belirtmedim hc bir yerde ben burda kie kendi kafanizdan uydurma seyler soyluyrsnz onu gectm yok iste mesaj at yok yuvayi disi kus yapar ne sacma dusuncedesiniz lutfen birdaha postlarima bu sekilde yorum yapacaksnz yapmayn size kizdgm nokta nie soylemedgm seyleri soylemis gbi yorum yapiysnz anlamis deilm sonucta bunu yapan esim ben neden ne icin alttan alaym sacmalik sizinkisi yaparsa eger siz altan alin olurmu olabilir deyip gecin hadi hayrli gecelr
(1,862 puan) tarafından
Ben kimseye yuvasını bozma konusunda gaz vermem beni tanımadan böyle bir ithamda bulunmanız yanlış olmuş. Asla hırçın olup kavga etmeyi yakıp yıkmayı VS sevmem ve önermem. Ama burada sıradan günlük tartışma  gibi bişey yok malesef kadın açısından çok can yakıcı bir durum var, arkadaş zaten kötü bişey yapmamış sakinleşmek için başka odada oturuyormuş yani çok normal bu kadar da mı olmasın, kadının kızmaya üzülmeye tavır koymaya da mı hakkı yok, yüz kızartıcı bir suç yapıp sonra da hala kDından medet ummak çok ezikçe bence. Kadın hem acı çeksin hem de adamı uzaklaştırmıyım diye debelensin, bence bu kadar erkeğin etrafında dönmüyor dünya. Önce biz kendimize değer vermeliyiz, yoksa karşımızdaki bizi yerden yere vurur. Her konu her Tartışma farklı değerlendirilmeli bence, başka bişey olsa öyle demem amabu tarz konularda erkeklerin alttan alınmasına karşıyım. Evlilik 2 kişilik, sadakat 2 kişide de olması gerekiyor. Sadeceevlenen kadın değil.
(1,329 puan) tarafından
Yifey yanlış anlamadım canım aciklama yapma kendini öyle hissetme canım. 1 Haziran canım yuva bozuyosun demedim sözüm tek sanada değil genel söyledim eğer öyle anladıysam yanlış anladın onun için kusura bakma. Bende kendimi sanırım yanlış ifade ettim. Ama size sorum Allah için bayanın sorusunu tekrar okuyun. Orda yazdığından yatağını ayırdığı anlaşılmıyor mu? Ben ona istinaden yazdım. Ne olursa olsun tamam tepki gösterilr konuşulmaz hatayı affetsin otursun demiyorum. Yatağı ayırmanın yanlış oldgunu belirttim. Eşler arasında en büyük sorunlardan biri kadın olsun erkek olsun kus bile olsa yatak ayırmak yalnistir. Şeytan vesvese verir. Ve tüm dediklerim erkekler için de geçerli kadın da hata yapabilir o hata yaptı diye aynı tepkiyi verse oda yanlış benim düşüncem bu. Siz farklı düşünüyor olabilirsiniz. Saygı duyuyorum. Ama arkadaş daha kafanızdan uydurmasin falan verdiği tepkiye bakın güzelce cvp bile vermeye tenezzül etmiyor. Zaten böyle birine birdaha kesinlikle cevp vermem. Bidahada yazmicaktim siz ikiniz için yazdım kizlar. Lafım size değil sizi kirdiysam ozurde dilerim asla gocunmam. Post sahibini katmiuorum bu özüre bunuda dile getirip size hayırlı günler diliyorum.
(177 puan) tarafından
Sen bence once bi doktora git ben nerde yatagi ayirdigimi yazmisim bak benim sinirlerimi iyice hoplatip burda yapmadigim biseyi yapmisim gbi gosteremessn sen ben diger postumdada demisimki esime donup dedimki gelmiycm yanina dokunmiycksn bundan snra bana sakn die yatagimi ayirdm yaninda yatmiycm gbi bir cumle kurmamisim ben hadi farz etki ayirdm bundan sanane sana nie bu kadr dert oldu anlamadm ben ustelik yorumlardada yazmisim ben suan sinirliym yanina gidip uyumak bile istemiyrm bu yuzden salona geldm die senin esin yaparsa eger boyle bisy sen hc yanindan bile kalkma olurmu canim simdi litfen postumdan gidermisin sen ve senin gbi dusunenlerin postumda bos yorum yapmalarini istemiyrm dunya erkek tarafinda donmuyr ki hersey onun dedigi gbi olsn sizin dedignz gbi yapip alttan alirsam ben yarn obur gun burda esim beni aldatti die posta acarm o dahami guzel ben senin dedgn gbi yapip mesaj ataym gelsn altan alaym yanindan ayrilmiyayim bu dusuncede olacak bu nede olsa susuyor daha fazla yapacak ne gerek war oyledense boyle olmasini tercih ederm ona muhtac deilm cok sukur bu zmana kadr ewli olmama ragmen babam herseyimi yapiyr gidecekmi gitsn nede olsa gozle aldatmaya giriyr benim icin suan ha gifip o izledigi kizla yatmis veya gidipte onu izleyp tatmin olms benim gozumde ikisi ayni sey yatakta ayirmam zatn cok cok sarilip uyumayacaktm kalkip gitmeden sakinlesmemi bekleseydi
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Canm ne sorununuz var bilmiyorum normal aile yaşantımızda bizde cok tartışırız ama eşim asla evden cıkmaz sakinleşmemi bekler sakinleşince sokulur öper konuşur sizinki beliki büyük skntı böyle evliliğini yıpranır canm tm alttan al demiyorum ama sinirin yatışınca güzel Bi üslupla birbirinizi anlamaya calışın kırmayın dğkmeyin bazen telafisi olmayan yolar vardır inş o yollara girmesiniz sadece tavsiye canm benm 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum ne diyeyim onada rabbim hidayet versin sen bebeğini düşün 
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Fazla naz aşık usandırır  diye boşuna dememiş atalarımız canım. Ötür mantıklı hareket et bence böyle devam edersen kaybeden sen olursun 
(177 puan) tarafından
Neden ben pluymsm naz tapn o cikip giden o nie ben kaybedeymki ynls bir cumle kurdugumu ve yanls yptigimi dusunmuyrm ben
0 oy
(14,027 puan) tarafından
Ya bırak ne hali varsa görsün ya herkes uzatma demişte adam defalarca yapmış daha neyin uzatmamasi bence kadında biraz onur olmalı arkadaşlar Allah aşkına. Kadın diyor ki riskli olduğum halde adamı reddetmiyorum daha napsin bu kadın hala uzatma yok soğukluk girer bilmem ne öyle adamın canı cehenneme. Hamile kadınlara böyle şeyler yapılınca çok zoruma gidiyor gerçekten içinden nasıl geliyorsa öyle davran canım. Biraz da adam uğraşsn karım benden soğumasin diye niye herseye biz göğüs geriyoruz neden elin kadınlarınin bir yerlerine bakıyor ve bende bunu sineye çekeceğim hemde 1 değil 2 değil. 
(177 puan) tarafından
Suan o kdr guzel hareketlerini hisediyrmki kurban olurm onu yaradana hareket ettkce yuzumde gulumseme olusuyr zatn
(14,027 puan) tarafından
Allah onu sana bağışlasın canım benim sağ salim kucağına al inşallah
(177 puan) tarafından
Amin kuzum sapa saglam kucagima alaym yeter bana bide ilk cocugum olacak
(14,027 puan) tarafından
Oyyy adı ne karar verdiniz mi kaç haftaliksin
(177 puan) tarafından
30+6 kuzm yok henuz karar vermedk
0 oy
(758 puan) tarafından
Ya ara diyenleri anlamıyorum yaa. Böyle yapa yapa adamları tepelerine çıkarıyorlar sonra da laf geçiremiyorlar hem suçlu hem güçlü. İyi yaptın aramayarak sormayarak. Tam olarak merak et onu ara diye çıktı zaten iyi yaptın aramamakla. Zaten gelecek amacına ulaşamadan. 
(758 puan) tarafından
Tamam bak hamilesin hem de riskli. Takma kafana pislik bu erkeklerin hepsi Allah bildiği gibi yapsın
(177 puan) tarafından
Yok kuzm ya suan iyiyim unuttm bile bundan snra varligiyla yoklugu bir olck benim icn ewde
(758 puan) tarafından
Dersini alana kadar öyle olsun düzelirsiniz zaten
(177 puan) tarafından
O duzelck birdaha yapmiycgina inandirack snra barisacm
(758 puan) tarafından
Katılıyorum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 735 göst.
4 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,822 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 502 göst.