0 oy
372 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
Merhabalar haziran ayında aldatildim diye post açmıştım şeref,,siz nişanlı bi ka,hpeyle aldattı  hemde aylarca ben hamileyken ben dogurduktan sonrada beni çok mesaj soru gelmiş ama hiç kendime gelemediğim için şimdi yazayım cevap nisanlisina butun resimleri attim yattiklarini herseyi anlattim ailesinede atacakdim hatta attim kayinbabam yalvardi kan dokulur dedi geri sildim kan dokulme bahane o,ruspu ustlerine kalacak korkusu nisanlisi hic bir halt etmedi gecenlerde telefonunu karistirim yine telefonunda arama kaydedici var uyuyunca beni aldattigi zaman kimle ne konusmus dinledim eve dondugume bin kere daha pisman oldum o,ruspu ağlıyor karın herkeze atmış herşeyi benim sal,akta ağlama üzülme boşver halledicez bekle kardelenin kanını icecem diyor yani daha bana halleniyor kayinbabayla konuşmuş kardelenle konuş haddini asmasın bilmem ne küfür etmiş bana tekrar yikildim sabah dedim hicmi utanmadın elin örü,spusunu avutuyon bana daha şey yapıyon dedim ozaman hiç pişman olmamışsın sen s iktir cekecegin yerde daha avutmussun babana kurban oluyum baba ikna et diyeceğin yerde benim hakkımda ne demissin ve yine klasik erkek bahaneleri ne alakası var benim ozaman kafam yerinde değildi sizi kaybetmezden çok korktum gibi lanet ettim bin kere zaten yaptığı şey yüzünden huzur yok hergun ağlarım niye niye diye böyle biseyi haketmedim diye hergun yüzüne vuruyorum hergun bir kavga neyse o ör,uspunun nişanlısıyla konuşma kaydida vardı Allahım çıldırdım ya kardeşli filan konuşuyorlar lan senin nişanlınla yatmış her b,oku yemiş bu nasıl bi rahatlık onu tehtit etmiş o ör,uspu beni ilk sen bozdun aileme söylerim senin öldürür diye hepsi bir olup bu durumu saklıyorlar anlicagiz olan bana oluyor çocuğum için geri döndüm ama ruh sağlığı diye bişeyim kalmadı sürekli bunları düşünüyorum nasıl bi zamana denk geldim nasıl bi insana denk geldim kime ne ettim bunları yaşadım babamın evinden tertemiz çıktım bumuydu hakkı hiç bir zaman kendimi toparlayacagimi hissedemiyorum hep şüphe hep kendimi ***** gibi hissediyorum evdeyim cocugumla acaba yine yapıyor mu sürekli telefon kurcalıyorum çocuğum için döndüm ama keşke dönmeseydim valla güleceksiniz ama belkide büyü yaptılar bu kadar seyin üstüne sadece çocuğum için nasıl duruyorum anlamıyorum 

7 Cevaplar

+1 oy
(13,702 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım..

Allah uckuruna sahip cikamayan, erkek ve kadınları kahretsn
(34 puan) tarafından
Amin ama cidden aklım hala almıyor beni aldatmasını geçtim nişanlısin ya nişanlı karsindakide evli nasıl oluyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ve o kadınla hala gorusuyo öyle mi nisanlisida sesini cikarmio millet baya geniş allah yardımcın olsun bacım çok zor ya 
(34 puan) tarafından
Yok canım herşeyin ortaya çıktığı gün konuşma kaydını dinledim
tarafından
Ben sınırımı alamayıp neler yapardım tahmin bile edemiyorum
0 oy
tarafından
Aslında söyle bişey söylemek  istiyorum sana canım sürekli  evlatlar bahane gibi  kullanılıyor ileride çocuğuna  baban böyleydi  senin için durdum sabrettim  diyip çocuğun üstüne ağır bir yıl vereceksin  benim annem bize hep sizin için katlandım sabrettim  siz olmasanız  bilmem ne bilmem  ne derdi o kadar çok kendimizi kötü hissediyorduk ki sanki sürekli anneme o eziyeti babam değilse biz çekiştirmişiz gibi hissettik bence çocuğum için deme 
(34 puan) tarafından
Tabikide böyle bisey demem çocuğuma asla ben boşanmayı düşündüğüm zaman kızım büyüdüğünde anne neden boşandınız dediğinde baban beni aldattı dememek için düşünsenize bir çocuk için ne kadar yıkıcı bisey babam annemi aldatmış babasına nasıl güvenecek bidaha yada annesine yapılan bu şeyi nasıl kabullenecek bu dusunceylede boşanmayı tercih edemeim diyordumki inşallah ölürsün hergun yüzüne mesajda nerde denk gelirse ölüm temiz oldunmu oldu gitti deriz diye asla çocuğuma senin için katlandım sustum diyemem bunu buyusede anlayamayacak çünkü takıiii bir çocuk sahibi olana kadar ben kızımın başını sağa çevirip baba dediğinde hemen babası yani basında olsun sola çevirip anne dediğinde yanında olmak istediğim için ortada kalmak annesi babası yanında olan çocuklara bakıp kendini dışlamasın diye daha çok küçük evet belki yıllar içinde neler olacak bilemeyiz umarım güzel aile ortamında büyütürüm o büyüdükçe içimdeki yaraya bastırır zamanla yutarım belki bilmiyorum zaman herşey zaman
tarafından
Rabbim yardımcın olsun inşallah rabbim ya ona akıl fikir ihsan eğlesin  yada rabbim hakkinizda hayırlısı neyse onu nasip etsin canım  çünkü ben annemden bilirim hayati zehir etti bize bu konular yüzünden
(34 puan) tarafından
Amin canım evet çocuklara yükleyen anne babalar var ama ben bilinçli oldugumu düşünüyorum bu konuda okuduk ettik sosyal hizmetler mezunuyum çocuk pskoloji önemi neyi nasıl anlarlar filan bilgiliyim o acıdan çok önemli
tarafından
Hakkinda hayırlısı olsun inşallah  canım
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun cnm ya üzüldüm 
(34 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Offf cok zor yasadigin kendin daha iyi karar verirsin canim hakkinda hayirlisi olsun
0 oy
(582 puan) tarafından
Bilmiyorum  ama yatma kalkma olmuş nasıl geri döndün  aklım almıyor.

Ben asla  dönmezdim.

Zaten eskisi gibide asla olamazsnz  sürekli şüphe ile yaklascaksn berbat bir ortam Allah sabır versin.
(34 puan) tarafından
Zaten öyle hep şüphe hep şüphe çocuk için döndüm ve şu düşüncede boşarsam oh gidicek herşey keyfinde zorla bi nafaka vericek oda sigortalı değil  calismiyom diyip ödemezdi bende evde çocukla uğraş et kendimi yiyip bitirmeye devam şimdi evde oh çocuğuma ne istersen alıyorum yapıyorum biseyimi eksik koymuyor diceksin bu kadarmi bunlami için soğuyor icim hiç soğumuyor gece gündüz düşünüyorum emeklerim sayemde düğün oldu ne emekler verdim Allah bilir hep boşmuş diyorum hergun hatasını yüzüne vuruyor canım sıkılırsa onunda canını sıkıyorum
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Sana söyleyeceğim tek şey çocuğum icin Geri döndüm lafının altına sığınma çocuğuna en büyük kötülüğü edersin öyle bir aile içinde yaşayacağına çocuğunu al en kotu şartlarda olsa bile sendi sevginle buyut çocuğunun psikolojiso emin ol öyle daha düzgün olur düzgün yetişir 
(34 puan) tarafından
Evet düşünmedim değil ama bana karşı hiç bir hata yapmıyor ne bi ters laf hareket ben sorun çıkarıyorum hatasını yüzüne vuruyorum hergun zamanla diyorum umarım geçer çocuğum büyüdüğünde geçmese bile onun yanında hiç bisey belli etmem
(7,441 puan) tarafından
Sana karşı laf soylememesi çok güzel bir aile olduğunuz anlamına gelmiyor canım çocuk bunu hisseder ailenin mutlu mu mutsuz mu sevgi veriyormu anne baba birlikte çocuk bunu bilecek kadar hepinizden akıllı aklım varsa çocuğuna bu kötülüğü yapma.benim teyzem de hep çocuklarım için demiş dönüp dönüp gelmiş şimdi hepsinin psikolojisi bozuk ve suçluyu anne biliyorlar sen hep bizi bahene ettin bu ailede büyüyen diye karar senin tabi
(34 puan) tarafından
Başka biride çocuk pskolojisi bozulur filan demiş ama ciddi anlamda bu konuda bilincliyim şuan çok küçük zaten onunda deneme süresi değişmez düzgün bi insan olursa zamanla düzelir herşey diye umuyorum zamana biraktip zaman ne yasatirsa nereye sürükler bilinmez

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 294 göst.
0 oy
4 cevap 154 göst.
7 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busraknc58 (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 364 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 05060708 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
26 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Premsesannesi (627 puan) tarafından soruldu

380,159 soru

11,380,659 cevap

34,871 kullanıcı

...