0 oy
2,118 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Öncelikle herkese merhaba kizlar bu soruyu sormak için açtım burayı eşim gormesin diye normalde takip ediyorum kendi hesabımla ben 29yasinda iki kızım var ve ikiz gebeyim 26 haftalık yazacaklarım sizi hayrete dusurebilir benim eşim denen pisliğin telini kurcalarken bundan bi kac ay önce kız kardeşimin fotolarını gördüm Instagram dan ekran alınmış sonrasında silinen fotolarda kız kardeşimin o fotolarla çıplak fotomontaj yaptığını gördüm ve geceleri benim uyuduğum u düşünüp onun fotolarina bakarak rahatladigini gördüm onun ismini sayikladigini duydum bunlari söyledim ve büyük kavga ettik bana yüzsüz bir şekilde sanki gerçek mi beraber oluyorum fantazi sadece dedi. Bosansam bu ikinci evliliğim ailem arkamda değil 4 çocukla nerde nasıl çalışır hayat kurarım daha ikiz olan doğmadı bile ben çok bakımlı kadınım güzelim de.. sürekli bana kilo aldın ayı gibi olsun doğum yapınca sıfır beden ol bu ne heryerin yerinden fırlamış diyor ben onun çocuklarını doğurmak için vücudumu bozdum birde ikiz olunca kilo çok aldım hareket edemiyom bile benim göğüslerim küçük sürekli büyük göğüs sözü ediyor yada bakıyor kezaaa kız kardeşimin büyük artık öyle çıkmaz öyle dardayimki lütfen ahlak bekçisi olmayın ben burda onu dinlemeye değil içim i dökmeye geldim uzun oldu kusura bakmayın hakkınızı helal edin

59 Cevaplar

+11 oy
(13,700 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Allah bin belasını versin o.cocugu..

Baldız kardeştir ya ,pzevnk
tarafından
++++ şerefs.z köpek işte
(11,505 puan) tarafından
++artıladım canım. Pis düşünceli insanlar çoğaldı maalesef
tarafından
O fotoları kardesine tehdit olarakta kullanabilir. Bence kardeşini uzak tutsun ailesine söylesin.
Ben kac cocuklu olursam olim tabi Allah başa vermesin. Boşarım. Her gün yüzünü görüp igrenecegime.
tarafından
Yarın kendi cocuklarına yapmıycagı ne malum. Yaşama böyle biriyle. Devlet maaş baglar tek yaşa daha iyi.
tarafından
Bncede ondan kurtulmanın yollarına bak canım insanın midesi almaz o kocayı seninde almiyormus zaten devletimiz herkese yardım ediyor şükür senin bu haline de yardım eder çocuğunu dogurunca bir iş bulursun huzurunla çalışır bebene de bakarsın senin öyle olduğunu görünce ailen de gelir yanına herkes yanında olur bu devirde paran olsu n yeterki çocukların doğana kadar biriktir paranı yüzsüz koçanı da birk deli vibi kendi kendine oynasın dursun pislik pislikkkkk
-Reklam-
+10 oy
tarafından
Kız kardeşin sapık bı adamın fantazılerıne kurban gıdıyor goruyorsun ve susuyorsun. Aılene soyleyıp şıkayet etmeye ne dersın.. Aılen arkanda durmaz ama kardesının fotolarıyla mastrbasyn yaptgnı soyle bak ne yapıyorlar... O pıslık yarın obur gun cocuklarınada yapar onu. 
tarafından
Peki böyle bir adinin yanında nasıl büyüteceksin kızlarını bak kesinlikle yadırgamıyorum benimde 2ci evliliğim ama Allah korusun öyle birşeyini görsem direk şikayet ederim kızlarım böyle bir sapıkla büyüyeceğine babasız büyüsün ler ben onları korurum ama evin içinde bir sapık varken nasıl korurum onları bunu bir düşün. Vede böyle pis bir adama 4 çocuk yapılır mı kuzum ya bir çocuk yapıp adamın hal hareketlerine baksaydın sana ayı diyen adama çocuk vermek için mi uğraşıyorsun kendine yazık ediyorsun ve o çocuklara da yazık öyle bir şerefsizle büyümek zorunda bırakma onları Allah korusun ilerde kızlarına birşey yaparsa pişmanlığın çok büyük olur kendine de çocuklarına da yapma bunu ve emin ol ailen bu sapkınlığı öğrenirse arkanda dururlar.
(4 puan) tarafından
Gülüm son bı kaç aydır böyle hiç böyle huyu yoktu yada vardı ben bilmiyodum bosansam 4cocukla kim sahip çıkar ortalık kötü daha dün gördük sevgilisi ile oğlunu yakan kadını bosansam daha kotu durum a düşerim belki kızlarım daha kotu şeyler yaşarsa keşke dersem offf bilmiyorum bacım kafam allak bullak
(2,613 puan) tarafından
Ablanin resimlerine bakip bosalan adamla devam mi etceksin?
Peki goz mu yumcaksin bunu yapmasina kardesine yazik ama
tarafından
Canım kardeşim kendını evlatlarına adayıp ayakta kalma mucadelesı verırsen basarırsın. Yenıden evlılıgı unutup cocuklarına bakacagım dersen korursun onları. Aılenle konus bana sahıp cıkarmısınız de anlat aılene lutfen kurtarın benı bu sapıktan de. Demekkı adam sapıkmıs sen smdı farketmıssın canım benım
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah. Ama böyle bir adamla büyümeleri de kötü eşinle konuş birdaha görürsem çocuklarımı alıp giderim de.
+2 oy
(7,193 puan) tarafından
Nasılsa eniştesi yok kayni onlar kardeş diye düşünenler bir daha düşünsün bakalım. 

Allah yardımcın olsun böyle bir ******** ile bir ömür geçmez Rabbim sana bir çıkış yolu versin çok üzücü
(7,193 puan) tarafından
Aynen öyle burda bir kere post açılmıştı dans eder misiniz kayninizla diye el ele diz dize ben çok şaşırmıştım bir çok kişi ederim ne var ki demişti . Ne varmış ne yokmuş görsünler kim bilebilir ki böyle bir sapıklığı olduğu insanların alnında yazmıyor sonuçta
(1,329 puan) tarafından
Yok artık kayinla dans mi edilir yaa. Millet rahat bacimm daha bak bı çok kişi kardeş yazmış. Yani kayinlarindan yahut enisteleeinden böyle bişe beklemezler demek. Öz baba abi Allah muhafaza neler yapıyor elin adamına güvenilir mi. Ah ah  zaten Müslümanlığı layigi ile yasayamadigimizdann bu hale geldik. Haram günah bilinmeden herkes iç içe oturup kalkıyor. Hahah hihihi gülüp eğleniyorlar sonra nefis ve şeytan akıla neler getiriyor.
(381 puan) tarafından
Ya lmihrace smdi herkes bir degil tamm kardes degiliz ama böylr düşünen sapık da sayılıdır yani bnim de kaynım var evet ama asla ama asla bu gibi insanlardan degiller  bnm kız kardeslerim geldiğinde eşim  köse bucak kacar ki rahat etsinler diye
(7,411 puan) tarafından
Sevgim tabiki bunu dusunmek sapikliktir adam olan zaten o gozle bakmaz. Ama herkes senin esin gibi olmuyor. Ne olursa olsun bir seviye olmali neler goruyoruz canimm. Bak kayinlarinda oyle degilmis benimde kaynim var esimin abisi cok dikkatlidir yuzume bile bakip konusmaz. Daha hic tokalasmadik bile hamdolsun.  Ama bende napiyorim gerekmedikce muhabbet etmiyorum onunla yanindysan kahkaha atarak falan gulm3m asla cok dikkat ederim. Ama cevremde goruyorum kayniyla el sakasi mi yapan, lan li lun lu konuşan , kapaliysa boynu bagri acik yazmayla duran bu gibi neler var. Ee ozaman bi nevi pislige davet olmuyor mu? Oyuzden  kimseye yuzde yuz guvenmemeliyiz yuzde 1 bile olsa ihtimal birakip gozumuzu acik tutmamiz lazim.
(381 puan) tarafından
Nihanım tabiki haklısın bende aynı senin gibiyim  aramda mutlaka bi mesafe var ama bende bu mesafeyi koyulmasına ragmen bakışları ile bile  rahatsız eden kayınlar  enişteler gördüm cok şükür hamdolsun bnm kaynım kadar eşim kadar anlayıslısı yoktur eşim görevdeyken   bir yerden alıp eve bıraksa  bile beni asla içeri bile girmez  ki ben girse bile yadırgamam kardesim derim ama o hep dikkat eder  ama tabiki senin dediğin gibi bazıları da  tavırlarıyla insanlara o cesareti verebiliyor vermeyip aynen post sahibinin pislik eşi gibi kendiliğindende yapabiliyor devir öyle kötü ki kız cocugum var düsünüyorum ilerde naparım diye
+1 oy
(2,613 puan) tarafından

Kizkardesine uzuldum yazik hiçbiseyden haberi yok :'(

Yerine olsam o adama dalardim nasil sakin kala biliyosun kardesinin fotosuna bakip bosaliyo ya 

Ya kardesine sarkarsa bisey yaparsa ailene sole cnm.ister 5 ci evlilik olsun esinin yaptigi namussuzluk şerefsizlik peze.venlik yaa gozlerim buyudu okurken 

(4 puan) tarafından
Ben çok kavga ettim konuşmadım bunun çok büyük ahlaksızlık olduğunu söyledim piskince bana gercekmi yapiyom sadece hayal diyo ailem den nefret ediyorum bunla evli kalmaya mecbur bıraktıkları icin
(2,613 puan) tarafından
Cnm belki kardesini taciz ediyodur etmese bile etcek hale gelmis ruyasinda adini sayikliycsk kadar takmis kafaya

Kardesine yazik kuzum noluurr onu uyar
+1 oy
(34 puan) tarafından
Ne kadar zor birşey Allahım kendi yasadiklarima inanamıyorken dahada burda böyle şeyler okuyunca dünyanın çivisi gerçekten çıkmış kıyamet yakın daha sana af dileyecegi yerde bidaha olmaz diyeceği yerde ne var fantazi sadece demiş ya yemin ederim böyle şeylerde beynimden vuruyorlar sanki bu erkekler niye böyle Allahım bi ahlaklı olmazmi namuslu şerefli  çok büyük kavga çıkar rezil et sanada bin kere kurban olsun sen çocuk doguracan ona daha yok kilo aldım filan Allahın cezası ay sabah sabah sınır krizi gerçekten Allah bütün kadınlara sabır versin bize bunları çektiriyorlar Allah bize diğer âlemde cenneti nasip etsin 
+1 oy
tarafından
Bugünde utandık biri için lanet olsun bu dünya dönmesin artik Çocuklar olmasa kıyamet kopacak 
+1 oy
(27,352 puan) tarafından

Bunu bile bile halen sen o adamin yanindaysan senin vicdanidan şüphe duyarım 

Cek git baba evine anlat ne serefsizlik ettigini bak bakalim o zaman ailen yaninda olurmu olmazmi
 Delil topla bunu yap.
 Allahim nr gunler gorecez daha ya 
Insan baci gozuyle bakmasi gereken kisiye nasil boyle davranir 

Bacina anlat herseyi bilmesi hakkı dava açsın pislik herife. 
+1 oy
(2,211 puan) tarafından

Nefesim kesildi  :sick: böyle insanlardan çocuklarımızı kardeşlerimizi koru yarabbim .. Ahlâk hiç uğramamış eşinize :'( yazık yahu ! Dünya nasıl bir hal aldı  ;) inşallah işinde ekmeğinde olan hiç kimse eşinizle ayni ortam da olmaz bugün ona montaj yapan yarin allah korusun :'(:'( 

+1 oy
(582 puan) tarafından
Ne saçmalıyorsun resmen kardeşini düşünerek tatmin olan bir adamla evlisin iğrenç!!!!!

Asla yanında durmam asla !

Arkanda birinin olmasına gerek yok git sığınma evlerine bu rezilliği çekeceğine!
+1 oy
(2,575 puan) tarafından
Sokakta ytmak bile böyle iğrenç bı insanla aynı evde kalmaktan daha iyidir bence.
0 oy
(961 puan) tarafından

Diyecek tek kelime bulamıyorum Allah yardım etsin inşallah canım 

0 oy
(1,616 puan) tarafından
Allah kocanı kahretsin namussuz şerefsizzzzz
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Valla nediycehimi bileemdim  canım  eşine kfuur edesim varr köpek  adam böyle erkekelrden  nefret ederim  hele  birde kiz kardeşine allah yardimcin olsun  
0 oy
tarafından

Ne ahlak bekçisi ya senin ne suçun var sana ayı diyen esin bu konuyu bir kere  

Daha düşünsün lütfen ağzımı bozmak istemiyorum...

0 oy
tarafından

Ah canım ya şok oldum resmen ve ne desem bilemedim allah yardımcın olsun 

0 oy
tarafından
Allah o kocani nasıl biliosa öyle yapsın 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın onu ne kadar iğrenç bir şey Allahım sen koru sen neyine yetmiyosn o adinn Bi de kardeşin dicek laf bulamıyorum ki hayasız pislk bide utanmıyoda Bi insann yüzü kızarır iğrenç mahluk Allah ıslah etsin hıdayet versin inşallah Rabbım Allahım evlerden ocaklardan ırak tövbe yarabbim 
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Senin bi suçun yokki onu yapan kusura bakma ******** ahlaksız kocan Allah bin türlü belasını versin 
0 oy
(2,241 puan) tarafından
cok zor biliyorum cocuklarla ama bir sekilde kurtul bu adamdan kimseye demem ama sana diyorum igrenc bir durum bu baldizina sarkan adam kimlere sarkmaz bacim 
0 oy
(4 puan) tarafından
Üçüncü çocuk istemedim ben korundum gizli saklı iğne oldum onlara kadar araştırmış enabizdan sağlık ocağından kavgalar ettik dövdü beni ben istiyorum diye bende korunmayı bıraktım sonrası maglum zaten hamile kaldım doktor dedi ikiz benim dünyam ters döndü zaten iki tane vardı iki daha 4oldu..ikiz hamilelik riskli bilirsiniz ben bu şekilde ağrım sızım olduğu halde onu hiç cevirmedim geri ama ben bunları haketmedim herkes bana imrenederek bakar herkesin belki hayali ben gibi biriyle evli olmak yada öle gelinimiz olsun derler.. yetersizim her konuda hep fazlası hep başka kadınlara bakar normal hayatında kadınlarla mesafeli yüzlerine bakarak dahi konuşmaz ama iş gece olunca pis filmler büyük goguslu popolu bayanlar kız kardeşim mevzusu kendimi öldürsem 4cocuk var gitsem nereye gideyim kaldım böyle
tarafından
Yahu kardeşine giz dikmiş şrfsz ve fantazi diyor yarın bigün onu kandırıp tecavüz eder. Saçma sapan sapık Bi herif.. Uzman kişilere danış yardım iste. Bu normal karşılanacak ve sabredilecek bir konu değil arkadaşım.
(2,613 puan) tarafından
Ailene sole cnm lutfeen yazik kardesine bak tenhada bisey yapar gunah kardesinin boynuna cenabet qusulu geldigini biliyomusun esin onun resimleriyle bosaliyo yazarken bilr lanet ettim lutfen cnm cesaretli ol

İlgili sorular

+2 oy
14 cevap 370 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Begonvil_. _ (6,221 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 356 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,699 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 778 göst.
12 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 113 göst.