0 oy
497 göst.
Aile kategorisinde (1,337 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yrzixgovhbpjhovpk

11 Cevaplar

0 oy
(1,657 puan) tarafından

Toplam para ne kdarsa ne hakkımıza ne dusuyo sa onu isteyin sızde ayrıca onlar bu kdar ayak dırıyoken araba alıp cocuk goturme derdıne dusmezdım görmesinler madem hıhhhh :D

(1,337 puan) tarafından
Kaynanam karşılıksızda verir para ama görümcem olay cıkarıyo ve miras bolünme işi kaynanam yasarken olmaz koyluler laf edermiş
(1,657 puan) tarafından
Gorumcene de bı hoşt dıyın
Bılemedım valla 21 yasında ne bu para hırsı kaldı kı odeyeceksınız abısı susturamıyo mu
(1,337 puan) tarafından
Eşime demiyoki o laflari bana dio esimin yanında dilini yutuyo sanki ama ben esime dedim kardeşin boyle söyluyo die oda ona b.k yemek düser ben annemle konuscam o karışamaz dedi
(1,657 puan) tarafından
O zaman relax beybi :D
(1,337 puan) tarafından
:D bencede yaa
-Reklam-
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Sizde kendi hakkiniza düşen parayı alın borcunuzu kapatın. Üç beş köşeye atıp biriktirip araba alın.
(1,337 puan) tarafından
Kız hakkımiza düseni alsak 2 ev 5 araba alcak kadar para kalir bize ama kaynanam yaşarken ayip olurmuş köylüler laf edermiş
(1,657 puan) tarafından
O kadar mal var ve hala gorumcen 60 bın derdınde mı ***** mı ne zamanı gelıp mal paylasım olurken eger odenesenız  bile  hakkımıza dusen paradan o 60 binde dusulur yanı nedir ki bu kdar olay cıkacak anlamadım nasıl karidesler ya resmen varlık ıcınfe yokluk cekmek sınır oluyorum
(1,337 puan) tarafından
Aynen bende sinir oluyorum 4 kardesler bi o gorümcem öyle
(1,657 puan) tarafından
Cıns ıste her ailede bıtane mutlaka cıkar :D
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Görümcen haklı o para da herkesin payı var ortak konuşup kaç TL ise kardeş anne dahil bolussunler öyle alın borç öder ödemez siniz bilemem ama parada o karında hakkı var 
(1,337 puan) tarafından
Ama kaynanam bölmuyo iste parayi sorun o
(12,777 puan) tarafından
O zaman malesef adlı işlem le alınacak cnm isteyecek yoksa annesi olene kadar vermezler ise vermez annesinden istesin gene de Bi esin
0 oy
(48,660 puan) tarafından
once borcunuzu bitirin sonra araba alin bebegi gormek isteyende size gelsin
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Bence hiç karışma canım. Eşinle annesi halletsin.Görümcen karışmakta hata yapıyor son karar kaynananın
(1,337 puan) tarafından
Yok bn karışmam zaten ama görümce bisi derse esim kavga eder olay buyür die korkuyom
0 oy
(110 puan) tarafından
Görümcen haklı benim de babam vefat etti ben herşeyin ucu zina kaçtım aileme yük olmamak için şimdi kardeşim nişanlı bana 100 kg fındık parası harcanması kardeşim 4 ton dik

Ndik + otobüs s plaka vs diğer erkek kardeşlerim de varken aldı neymiş evlenecekmis dedim aynısını öbürleri ne yapmayın mahkemeye verir 5 metre toprağı 1  metre 1 metre eşit dagittiririm ... ne kardeşlerimin hakkını  yediririm ne kendimin   geçecekler onu öbür kardeşlere de verecek yada hiç vermeyecek ler .. ben anneme kıyamadığım için kına da gelen paraya bile dokunmadım parası olduğu halde .. 
(1,337 puan) tarafından
Görümcem hakli ama malıda bölmüyorlar cok zenginler aslında ve esim borç olarak alicaktı olay oldu resmen
(110 puan) tarafından
O konuda haksızlık ihtiyaç varken vermek zorundalar ...   ayrİça onun da yeğeni ben sadece kendi konum için dedim yoksa sizin ki saçma yani  hem çağırıp hem surunduruyorlar görümcen evlenirken de ona yani masraf yapılır olur biter yada aynı para her kardeşin hesabına atılır . Ama geri ödeyeceğiz diyorsunuz ödeyeceksiniz annesinin üstüne yapmasın derim yirn bir gün kardeşler ona da el koya billir
(1,337 puan) tarafından
Kiz oglum doğunca rahatsizdi hastaneye yatirilacaktı devlette ilgilenmediler oglumla ozele götürdük paramiz vardi ama yetmicekti kaynanam cocuk iyi olsunda ne kadarsa parasini ben vereyim dedi gorümcem ona bile olay cıkardi ne parasi vercek ya para yok bizde dedi 3 günlüktü oğlumu duşünmedi para derdine düştü
0 oy
(25,224 puan) tarafından
İstemezdim onlar direk verirdi :D 
(1,337 puan) tarafından
Kaynanamda direk vercek de görümcem vermek istemiyo
0 oy
(119,282 puan) tarafından

Bence kaynananin ustune falan almayin hakkiniza dusen payi isteyin:D

(1,337 puan) tarafından
Esime diyemem ki hakkina düseni iste diye ahh istese buğun kac tane ev alırım araba alırım zengin olurum :D
Kiizz cidden cokmu duscek o kadar
(1,337 puan) tarafından
Kiz rahmetli kayınbabam aldi bak evimizi benim calismami istemediler 1 sene kirada oturduk evlenince ama ev ariyoduk almak icin abim buldu bi ev bi evde ben buldum ayni mahhallede ikisinede baktik biri 150 bin digeri 210 bin tl kayinbabam karari bana biraktı 210 bin tl olan evi aldirdım 5 kurus odetmedi eşimi bedelli askere yolladı ben beklemiyim 1 sene die ve eger ölmeseydi arabayida 5 kuruş para ödetmeden o alip hediye edicekti bize deli para var onlarda
Aklim varsa kaynananin ustune yapma bekle simdilik
0 oy
(816 puan) tarafından
Sen o görümce varken arabayı sakın kaynananın üstune yaptırma yarın bırgun bırsey olur bu annemın hakkı der parasınıı verdiğınız arabadanda olursunuz. Nasıl bısey ya abı kardes arası para lafımı olurmus. Annesı tereddut etse bıle anne ver abım sonucda oldukca verır bızım olmasa abım bızı dardamı bırakacak der ama yok para göz pis sınır oldum valla
(1,337 puan) tarafından
Esim bni dinlemiyo ki benim babamın 2 evi var 3 erkek 2 kiz kardesiz ve kiz kardesimle ben evliyiz evimiz var dükür babama diyoz koydeki yeri sat 3. Evi al 3 oğluna ver birer tane biz hakkımızı helal ediyoruz die ama millet biz gibi değil görümcem 5 kuruş para gitcek olsa kavga ediyo
(816 puan) tarafından
Kardeslık duygusu yok işte para gözlerını duygularını kör etmiş
0 oy
tarafından

Aynı bizim gibi varlık içinde yokluk çekiyorsunuz.  Sorsan kaynatamin onlarca arsası tarlası dükkanı var ama biz kirada oturuyoz :ermm:

(1,337 puan) tarafından
Mezara götürcekler heralde
tarafından
Allah geçinden versin tamam ama onlar ölünce ben 40 50 yaşlarına gelince parayı mali mülkü ne yapayım.
(1,337 puan) tarafından
Demi bencede simdiden versinlerki bende cocugum icin yatirim yapam

İlgili bir soru bulunamadı

379,495 soru

11,360,545 cevap

34,838 kullanıcı

...