0 oy
381 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Doğumdan önce de kilo fazlalığım vardı tam verecem dedim hamile olduğumu öğrendim o yüzden diyet felan her şey yarıda kaldı şimdi bebeğim 5. ayına girecek bende artık diyete başlamam gerektiğini düşündüm çünkü vermek yerine zamanla alıyor insan diyet yapan veya yapacak arkadaşlar gelin birbirimizi motive edelim :angel::D

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bak şimdi sen diyete başladın tamam mı ıslak kek yapamıycan patatesli börek yoğurtlu makarna yiyemiycen ne olacak bunlar çöp olacak yazık günah gel boşver diyeti be gerek var ben şişkoysam sizde şişko olmak Zorundasınız :)))) evde ki makarnayı düşüm 
tarafından
Aynen sorun orda yemeden de olmuyor :D
(3,748 puan) tarafından
:) :)
tarafından
20 kiloya yakın kilo verdim çok hızlı bir şekilde 70 e kadar düşmüştüm sonra bu kadar yeter kilomu korurum dikkat ederim deşdm en son 3 haneye kadar çıkmışım
(3,748 puan) tarafından
3 hane derken kuzum ciddimisn
tarafından
Cidden çok kilo aldım topluma falan çıkmaya çekinir oldum ama boyum var kaldırıyorum kiloyu beni görsen en fazla 85 dersin ya da kendimi öyle avutuyorum bir ara mide ameliyatı olmak istedim AİLEM keşsnlikle izin vermedi eşim hakkımı helal etmem dedi masada kalırım birşey olur diye şimdi de Allahın izniyle bir doğurim herbalife alıcam onu kullancam
-Reklam-
0 oy
(3,748 puan) tarafından
Bugun bu posttan çok açıldı kız Bi arkadaş da açtı bak istersen normalde bn açardım ama uzun zamandır bırakır gibi oldum :) 
(3,748 puan) tarafından
Bi bilsem kuzum ahh ahhh çok isterim sonuna kadar gitmek ama gitmiyor unutuyorum diyeti unutmayacağım bişi lazm da olmuyo iste stres ile 3 kilo gitti snrada yine durdu
tarafından
Ben de de var bir şeyin sonunu getiremiyorum ama by sefer kararlıyım hiç kifayet giyemiyorum sigamiylrim içlerine
(3,748 puan) tarafından
Bn sığmadıklarımı bazanın altına attım geniş geniş aldım hahaha
tarafından
Bende belki zayiflarsam diye almıyorum :g
(3,748 puan) tarafından
Zayıflarz inşallah canm
0 oy
(4,860 puan) tarafından

Bende hep başlıyorum ama sonra bozuluyor :D

tarafından
Neden neden neden hep böyle oluyor:(((
(4,860 puan) tarafından
30 gün fit diye bı program var her bölge için farklı sspor yapıyorsun yada bütün vücut için yapıyorsun bı ara onu yaptığımda baya zayıflamış tüm tavsiye ederim vaktin varsa çok etkili bı program
tarafından
Canım sezeryan oldum bi sıkıntısı olur mu
(4,860 puan) tarafından
Dikişlerin düzeldi yar olmaz sanirim
0 oy
tarafından
Gazan mübarek olsun gardaşım ")))
tarafından
ALLAH RAZI OLSUN GARDAŞ:DDSSS
0 oy
(136 puan) tarafından
Bende bi kac gündür  azalttim ogunlerimi de aksam cayin yaninda hep kek pogaca yiyorum ne olacak bilmiyorumaşırı  çirkin  kilom yok ama dogumkilosu olsun evlilikte alinan kilolar olaun zor ya kıyAfetler  olmuyor artik
tarafından
8 den sonra yeme içmeyi bırakmak lazım aslında ama bizde alışkanlık dueamiyiruz
0 oy
(643 puan) tarafından
Bende bu pazartesi başladım cnm
tarafından
1 hafta nasil gecti canım var mı gelişme
(643 puan) tarafından
Pazartesi tartılacağım cnm bakalim
0 oy
tarafından
Kız biz zayiflayacagimiza zayıflara kilo aldıralım ahahahaha 
tarafından
Once zayiflayalım sonra onları şişman yapalim :DDD
0 oy
(449 puan) tarafından
Bemde yapmak istiyorum kuzum yaff beraber yapabilirizmotive edebiliriz detox suları falan da var şok diyetler de var bende ama ben geri almak istemiyorum o yüzden güzelce sporla ve yemeden yapmak istiyorum 
tarafından
Berbaer yapabiliriz canim diyet arkadasi olması cok iyi bir motive ediyir insani  :))
0 oy
(1,699 puan) tarafından

Ben de başladım online diyetisyenle başladım hemi de :D 4 aylık bebeğim. Emziriyorum diye ona göre bi program da yaptık. Bakalım nasıl olcak :) ben doğumdan sonra almıyorum hep yesem de veriyorum bebeğim MAŞAALLAHHHHH de kız sürekli emiyor :) ondan ama yine de diyet lazım yoksa zamanla azalcak kilo vermek

tarafından
Ya maşallah  :))  ne kadar oldu baslayali bana da haber et verirsen yaaa :DSS
0 oy
tarafından
Kac kilosun canım. Bende baslamak istiyorum. Aslinda dogum kilolarini verdim ama cok az daha 5 yada 6 kilo falan versem super olacak ama ne olduysa bana önceki gibi baslayamiyorum
tarafından
Canım 65 kilo ile hamile kaldım 83 kilo ile doğum yaptım şimdi 70 kiloyum ama maalesef 55 civarı olmam lazım boyum kısa
tarafından
Cok değilmiş verirsin. Ustelik emziren anneler daha hızlı ve kolay verebilirler kilolari
0 oy
(8,082 puan) tarafından

Haftasonu giriyor pazartesi başka en iyisi :D

tarafından
Öyle yapcam ayyy
(8,082 puan) tarafından
Pazar kahvaltıni göm bir güzel pazartesi devammm:))

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 523 göst.
2 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ⭐⭐Hiranur'um⭐⭐ (3,748 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 572 göst.
0 oy
8 cevap 216 göst.
23 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
12 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,664 soru

11,206,623 cevap

34,509 kullanıcı

...