0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Eşimin iş yerinde bir sürü karton çıkıyor götürüp çöpe döküyor diyor ki onları nasıl sata bilirim üç kuruş işimi görür hani hurdacılar topluyor ya nereye satıyorlar ki :angel:

3 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Kağıt toplayicilari var bulunduğun semt VS sorman lazım yada bu kağıt toplayıcı biri soracaksınız mesela kağıdın kg 3 TL diyelim esin gitmek yerine o adama 1.5 2 den vericek ikisi de kazanacak 
tarafından
Haklısınız bakalım sorup soruşturmak lazım  inşallah buluruz dünyanın kağıdı çöpe gidiyor
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kiz bosver kartonu dilomu ozledim 
tarafından
Yoxx satacamm eda gel ortak olalım dilnaz gitti demi ya :(

O iyi biriydi çok severim umarım döner
(119,286 puan) tarafından
Konusuyondur sen nabiyo bu dilo yoksa fake hesapla icimizdemi
(22,070 puan) tarafından
He kiz tuna gitti gelmem diyo dahada
Olak ortak kiz ama uzagiz senle :Ddd

Kiz sevda 8000 puanlil hesabini sildirip fake hesapla gelecek kadar dusmedi dilnaz sende ne tuaf konusuyon
Wpde konusuyoruz her zaman
tarafından
Eda ya herşey boş mutlu olsunda dilnaz gerisi boş hayat çok garip yaşamlar çok farkı hayat ya yine efkarlandm looo
(119,286 puan) tarafından
Edos diloo buuu  belkim şaka yapcak o heri doner kimse kopamaz burdan bemde örtmenimi cok ozledim
0 oy
(816 puan) tarafından
Hurdacılarda buyuk hurda dukkanına satıyorlar sanayıde feln hurda yerlerı oluyor bı sorup ogrensın esın o kadar kartonu nıye bosa atıyo akmasada damlar
tarafından
Mecbur atıyor alacak kimse yok rahmetli dedem satardı haftalık en az 100 TL alırdı seneler önce tabi
(816 puan) tarafından
Nerde yasıyorsunuz canım bn hep goruyorum kagıt toplayanları. Onlara sorsun yerını ogrensın
tarafından
İstanbuldayiz bir kaç yere sorduk olumsuz oldu ama yerini bulmak lazım bu işin
(816 puan) tarafından
Hımm istanbulsa bılmıyorum canım. Kagıt toplayan cocuklara sorsa soylerler aslında. Yada takip etmek lazım
tarafından
Evet kağıt toplayanlar mantıklı bide onlara çok açıyorum ya içim gidiyor gencecik çocukların üstü başı pis görünce ağlayasim geliyor

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 365 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 152 göst.
15 Mart 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Selda41 (438 puan) tarafından soruldu
+3 oy
26 cevap 628 göst.