0 oy
1,025 göst.
Diğer kategorisinde (450 puan) tarafından

Bugün görümceme gittim bitane komşusu da vardı daha 15 günlük evli durup dururken bana sanki eşinle yakışmıyorsunuz biraz diye bir cümle kullandı sinir oldum gorumcem

image

sinirlendigimi anlayınca beni hemen mutfağa çekti patavatsız o boşver dedi yakışmıyormuyuz biz ya ilk defa böyle birsey duydum birinden 

32 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Cok yakisiyorsunuz patavatsizlari bos ver
(450 puan) tarafından
Şaşırdım öyle diyinxe değişik geldi
tarafından
Bos ver onlari cok yakisiyorsunuz
(450 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ya
-Reklam-
0 oy
(758 puan) tarafından
Off ne boş insanlar var ya 
(450 puan) tarafından
Valla şok oldum bacım çok değişik
(758 puan) tarafından
Aman boşver kız çok da güzel yakışıyorsunuz kim bilir neyi kıskandı
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Çok önemli mi başkasının ne dediği.
(450 puan) tarafından
Değil tabide ben ilk defa böyle birsey duydum tuhafıma gitti bide takintiliyim biraz
(1,165 puan) tarafından
Bence mutluysaniz kendinize biraz güvenin gerek yok takmaya. Takan insan özgüveni olmayan ve kendini zayıf hissedendir ve her söylenenin etkisinde kalır. Hele ki böyle boş hasetce bı lafa gülün ve geçin. Eşinin veya siz hiç yakismsaniz çirkin olsanız ne olacak kime ne yani. Kaldı ki gayet yakisiyosunuz:) Ama bence kendinize daha fazla güvenin daha güçlü durun sallayın gitsin
0 oy
tarafından
Bence gayet yakisiyorsuniz bazi insanlar konusmak için konuşur 
(450 puan) tarafından
Valla takintiliyim zaten sinir bozucu ya
tarafından
Aman ne takilacan kız boşver salla gitsin
0 oy
tarafından
düzenlendi
Bence çok yakışıyorsunuz allah bozmasın canım inşAllah kesin kıskanmıştır
(450 puan) tarafından
Masallah canim Allah bir ömür mutlu etsin ❤️
tarafından
Allah razı olsun canım benim ❣
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Başkasının ne dediği umurunda olmasın kıskançlık yap mis gayet güzel yakışmışsınız . Allah ayırmasın 
(450 puan) tarafından
Biraz takintiliyim buraya yazim de içim rahatlasın dedim Teşekkür ederim
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Rabbim yakistirmis anlina yazmis gorumcenin komsusu yakıştirsa nolur yakistirmasa nolur canim ya ne takiyon 
0 oy
(654 puan) tarafından
Çok güzelsiniz çokta yakisiyosunuz boşver 
0 oy
tarafından
Sen ne dedin 
(450 puan) tarafından
Gorumcem mutfağa çağırdı hemen o saniye birsey diyemedim oda kalktı zaten biz mutfaktayken çıkıyorum ben yukarı dedi gitti
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Amaan boşver canım ne derlerse desinler sen seviyorsan mutluysan ve huzurunuzda varsa gerisini boşver gitsin. Bu arada gayette güzel yakışıyorsunuz. 
(450 puan) tarafından
Ya çok şükür öyle tabide ne bilim
(3,136 puan) tarafından
O lafı hemen hemen her çifte söylerler. Bize de söyleyen çok oldu ama zerre umrumda değil. Önemli olan ahlak yüz güzelliği değil. Söyleyen olursa bir daha sende de ki yüzü güzelden vazgeçilir ama huyu güzelden vazgeçilmez diye
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Hic birimiz yakışmıyoruz. En güzel biz kadınlar :D<3

Boş beleş konuşmuş o yeni gelin 

(450 puan) tarafından
Evet boş konuştu değişik ya
0 oy
(648 puan) tarafından
Kıskançlıktan demiştir yoksa ne alaka.Gayette yakişmişsiniz sinirlenme hayatta böyle şeyler olur böyle insanlar var duymazdan gel.
(450 puan) tarafından
Ilk defa oldu böyle bir şey o yüzden kafama taktım
0 oy
tarafından
Gene hafif demis sana bana kuzenimin komsusu dedi kuzenimi gormeye geldiler esimde geldi gördü kiz esimi direk cacık gibi kocan var iş atani cok olur sahip cik dedi gerzek söylenecek lafmi bozdum orda tabiki ama hırsımı alamadım hic kuzenimde konuşmuyor artık cok yakışıyorsunuz masallah hatta biraz benziyorsunuz Rabbim ayirmasin 
(450 puan) tarafından
Tövbe yarabbi yaa seninki daha kötüymüş bacım ya
tarafından
Cok dengesiz insanlar var kadin dul olabilir elbet asla yadırgamıyor dul olmasini ayni anda 3 4 kisiyle görüşüyormuş esimde hosuna gitti herhalde ortam kaosa donusmesin diye sustum kuzenimin hatrina bozdum tabiki ama halen dert bana
(450 puan) tarafından
Yeminle varya onun ağzını burnunu kırmak varmış he
0 oy
(833 puan) tarafından
O kizin gozlerinde renk korlulugu var herhlde masallah nazar degmesin size
(450 puan) tarafından
Allah razi olsun teşekkür ederiz ❤️
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Önemli olan tıp tıp ol yakismak değil huy olarak yakismak gecinebilmek canimbenim eşim sarısin renkli gözlü falan ben siyahım sadece tenim beyaz eşimin daha beyaz geciniyorsan kimin ne dediğine takma sence yakisiyosaniz sorun yok :)
(450 puan) tarafından
Ya tabikide benim için benim ne düşündüğüm önemli de ilk kez başıma böyle bir şey geldi o yüzden kafama taktım ama şimdi yorumları okuyunca geçti =)
(7,791 puan) tarafından
Ah biz kadınlar :D takmadigimiz şey yok ki masallahimiz var. Boşver canım paravatsizlik etmiş zaten gayet iyisiniz bence de
0 oy
(48,759 puan) tarafından
bosanalim mi deseydin ☺️ hic sevmem patavatsiz insanlari
(450 puan) tarafından
Sorma ya ne ***** bir kadındı ay sinir oldum ya
0 oy
tarafından
Çok tatlisiniz ve çok uyumlusunuz Allah mutluluğunuzu. Bozmasın insanlar cekemiyor canım bosver sen takma daha da mutlu olun yanlarında aksine
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Rabbim ayırmasın boşver kız takma milleti çok yakışıyorsunuz :) 
0 oy
(242 puan) tarafından
patlatadaydın bir tane ağzına :P maşAllah size nazar değmesin boş konusmuş 
0 oy
(583 puan) tarafından
Maşallah  güzel kadinsin ve cok yakisiyorsunuz  keşke ona sanane sana sordum mu diye tersleseydin  bak bi daha diyebilirimi  bişey anlamıyorum  ya patavatsiz insanları tövbe Yarabbi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 374 göst.
20 Nisan 2024 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 442 göst.
30 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 674 göst.
0 oy
1 cevap 218 göst.
13 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu