0 oy
784 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (381 puan) tarafından
Diğer postda demiştim bilen biliyor covid mevzusunu neyseki görümcem dısında hepimiz negatifiz  kaynanam ile kayınpederim bize geldiler kalmaya allahım ne zormus bu beraber oturma misafirliğe gelip gidiş gibi degil yaaa  allahtan bnm kaynanam herseye karısmaz ama bazı düsüncesizlikleri var bide herseye burnunu sokan bir kocam var neyseki sayılı gün ama temelli oturanlara allah yardım etsin gercekten 3 günde sinir sistemim cöktü resmen 

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimkiler de çok istedi dublex evleriydi gelin arsa satılana kadar oturun dediler ben bi ara kabul etcek gibi oldum Allahtan annem izin vermedi iyiki de vermedi eşim de arkamda durdu Allah razı olsun ayrı olmak gibisi yok cidden bi evin için de cok zor 2 gün hasta diye evlerinde dogalgaz yok diye geldi kaldı o kadar kafa yapımız zıtki ne bi hareket edebildim ne bişey yapabildim izledigimiz tv ye bile karıştı kapattırdı surekli felan eşimle sürekli oturur vaziyet her sabah namazdan sonra 7 de kahvaltıya başlarlar oyle alışmışlar 2 gun sabah kalk kahvaltı hazırla cok zor geldi alışık degilim çünkü erken kahvaltı yapmaya he yine gelse yine bakarım ama rahat edemem orası ayrı valla
(381 puan) tarafından
Aynen cnm valla ayak uyduramıyorum cok zor
-Reklam-
0 oy
(14 puan) tarafından
5 yıldır aynı evdeyiz canım 2 aylık bebeğimde var ve inan dayanılması çok güç iyi değilim psikolojik olarak çok çöktüm. Evimizi yaptırıyoruz ama parasızlıktan bir türlü bitemedi. Kiraya gidecek durumda yok kurtulmak için dua etmekten başka çaremde yok :(
(381 puan) tarafından
Allah sana yardım etsin cnm insallah en kısa zamanda evine cıkarsın
0 oy
tarafından
Kaynanayla birlik oturanli ayakta alkisliyorum☺ben 1 saat yuzlerin gormeye dayanamiyorum RABBIM hepsine sabir versin 
(381 puan) tarafından
Aminnnn valla cok zormus
0 oy
(548 puan) tarafından
Bnce hakediyoyoruz tebriği.cnku gercekten tahammul edilecek gibi degiller.her halta karisip en guzelini kndisi yapiyoyomu gibi övunmesi gına getirtyo insana
(381 puan) tarafından
Aynen yaa valla gün sayıyorum ben seni de tebrik ederim cnm ❤️
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Ah bacım benim 3 yıl olacak birlik oturuyorum hala da Birliğiz inşallah blr aya ayıracağım evimi yaşlandım burnumdan geldi hayat ya 
(381 puan) tarafından
Allah sana yardım etsin bacım cok zormus ben 3 gündür dayanamadım sen 3 yıldır napıyon
0 oy
(219 puan) tarafından
Valla yaa evlenmeden önce kaynana yanı ne olacak yaa kalırım diyordum hatta eşim bir süreliğine  kalmak için teklifde etti olur orda kalalım diyordum ama elhamdülillah ailem akıllı olmaz öyle fatmaya ayrı ev tutun vermeyiz demişlerdi şimdi iyiki ailemin sözünü dinle işim diyorum 
(381 puan) tarafından
Aynen valla cnm bende ailemi dinlemesem çekiyordum inan

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 800 göst.
0 oy
3 cevap 252 göst.
26 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 410 göst.
6 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Duruu12 (265 puan) tarafından soruldu
0 oy