0 oy
634 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oğlumla ekmek almaya gittim kaşla göz arasında bakkaldakki  yumurtaları kırmış beş tane kırmış  çocukla bı yere gitmek zor daha iki yaşında ama çok yaramaz benim oglusum

14 Cevaplar

0 oy
(369 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Çocuğuna ve gittiğin yere göre değişir:)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Çocukların eli kolu durmaz ki , iLaki bir hasar yaratırlar.

0 oy
(4,040 puan) tarafından
Elbette zor ama bı yere gidince evden daha rahat oluyor dikatini başka şeyler çekiyor bı de kural koymak için fırsat benim için. Daha on aylık onunyapma buhu yapma falan diye kural koymaya basladim
0 oy
tarafından
Valla arabayla gideceksek kolay çünkü benim kızım arabaya biner binmez uyuyor vedegisik insanlar görünce kalabalık olunca çok yoruluyor o yüzden seviyorum onunla bı yere gitmeyi 
tarafından
Aynen valla bugüne kadar bı kere söyleyince anlayanı ni görmedim :))) neyseki şimdi kolay canım kocam saolsun
tarafından
:))  anldimm canimm  iyki evlenmisin ozmn ne diyim
tarafından
Aynen saolasjn.
(834 puan) tarafından
Benim bekarkenki soyadım da İHTİYAR. :D  hocaların hepsi adımı hemen ezberlerdi. Ve istisnasiz hepsi adımla değil soyadımla çağırırdı. İhtiyar şunu cevapla, ihtiyar imzaları getir, ihtiyar aşağı ihtiyar yukarı 0.o
tarafından
Bay be ihtiyar neler yaşanmıştı
0 oy
tarafından
Küçükken markete girmek öyle  biraz büyüyünce rahat edersin.ayy hiç unutmuyorum oğlum 4yasjndauken fln şok markette küçük arabalar var almış onlardan bütün abur cuburlari doldurmuş bı farkettik yerlerini bulmamız imkansız rica ettik elemana artık onlar daha çabuk yerleştirir. Zor okuyor velasili
tarafından
Canım bide yedi aylık bebeğim var inan ikisiyle markete bile gitmek çok zor oluyo
tarafından
Eşin duzsun cnm çocuklar buuyene kdr biraz yada birakcak bivyakijin annen fln yok mu
tarafından
Bazen eşimle gidiyoruz cnm
0 oy
(2,091 puan) tarafından
:)))benim oğlumda daha bir yaşında bile değilken A101den domates çalmıştı bebek arabasindaydı hıc fark etmemiştim parka götürdüğümde far ettim yemişti bile domatesi☺️☺️☺️
0 oy
(838 puan) tarafından
Cok zor hemde benimki 15 aylık gittiğimiz yerde illa zarar yapıyor canları Sagolsun :) 
0 oy
tarafından
Ahaha aynen zor oluyo eline ne kadar cikolata yumusak seker varsa toplaya koyuho
0 oy
(880 puan) tarafından
Benim oğlum da iki yaşında inan dışarı cikinca huzur buluyorum acayip uysal çocuk oluyor her dediğimi saniyede yapıyor ama evde tam tersi bunaldigi için tinlamiyor beni ya :D
(880 puan) tarafından
Konu dışı olacak ama bana ikinciyi doğuma giderken oğluna kim baktı eve gelince durumlar nasıl oldu yani zorluğu ve kolaylığını birazcik analtirmisin lütfen yazmak istersen
tarafından
Cnm anlatimmi
(880 puan) tarafından
Bekliyorum valla :)
tarafından
Cnm ne istiyorsan sorda ne anlatım
(880 puan) tarafından
İkinciye doğuma giderken oğluna kim baktı eve gelince durumlar nasıl oldu zorlukları falan
0 oy
tarafından
Bu yüzden tek markete girmiorum:)
0 oy
tarafından
Oğlum daha 8 aylık kucakta o yüzden pek anlamadım ama illaki zor olur
0 oy
(6,823 puan) tarafından
1 yaşında oğlum genelde şoka gidiyoruz binanın altında olduğu için alışveriş arabasına oturuyor ben içine koyuyorum o yere atıyor şimdilik boyle
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Ay bugun markete gittim 3 aylik benimki koydum kanguruya iki dakka durma yerinde hep yuru dior durudgumda basior cigligi yuru etrafa bakacam dior resmen birakmadi bir seye bakayim cingen:D

0 oy
(2,633 puan) tarafından
Şu anlık çok şükür birşey olmuyor ama gittiğim her yere tedbirli gidiyorum kiyafet olsun yemek olsun meyve bile yanımda yani. 

Keşke arabasına bindirip gitseydiniz
tarafından
Canım sadece bakkala gitmiştim evin altında oda iki dakka ekmek almak için zaten evde ikinci bebeğim var
(2,633 puan) tarafından
oyyy allah yardımcın olsun kuzum. Böyle durumlar da çok zor oluyor
tarafından
Aynen markete gitmek zaten çok zor ikisini bebek arabasına koyuyorum büyük küçüğü skstryo falan a o daha zor

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 419 göst.
6 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Sare (470 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 378 göst.
16 Haziran 2021 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 386 göst.
17 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 470 göst.