0 oy
765 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Hadi kızlar kaynananızdan en çok  duyduğunuz söz nedir ☺️(mesela benimki hiç arayıp sormuyorsun oysaki hep ararım ama artık aramıyorum):D

35 Cevaplar

+4 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Vallaa biz zamanindaaa gelinlikk etmisiizzz, simdikiler bizee kaynanalik ediyiiii :D
tarafından
Devir değişti ☺️☺️♥️
-Reklam-
+1 oy
(107 puan) tarafından

Sabahtan sorar ne yemek yapıcaksın diye elinin körü yav bi günaydın de bi bismillah de bırak bi kendime geleyim :unsure:

tarafından
Hahaaaa☺️☺️
(107 puan) tarafından
Öyle ama canım ya :D
+1 oy
(913 puan) tarafından
üşüyorum-yazın bile kadın üşüyo
(2,575 puan) tarafından
Yemin ederim aynı. Dün öğlen balkonda oturuyor. Mersin'de yaşıyoruz öyle bir sıcak var ki anlatamam üşüyorum diyo kayinbabama
(913 puan) tarafından
Arıyorum nasılsın diyorum üşüyorum diyor))
(13,702 puan) tarafından
Sjsjsjjss nye bu kadar çok güldüm bilmiyorum sjsjjs
(913 puan) tarafından
Mrvnr  ahahah))))
iyi yaptın gül, hep gül
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Konuşmuyoruz oyuzden sknti yok :D
tarafından
En güzeli valla bacım;)
0 oy
(76 puan) tarafından

Tosun ailesi hepinizde tosun gibisiniz der her zaman :):)

0 oy
(5,492 puan) tarafından
Yeni gelinliğin kuralları vardır, sana hiç mi öğretmediler
tarafından
Çok merak ettim neymiş kuralları allahım yarabbim ya
(5,492 puan) tarafından
Yeni gelin eşi olmadan dışarı çıkmaz. Gezmez dolaşmaz. Evinden çıkmaz. Evinin eşyalarına hiçbir şekilde zarar vermez. Temizlerken bile eşya sorunlu olsa bile. Sonra taksiye binmez v.s v.s saçma sapan şeyler işte
tarafından
Nasıl gelinsin sen ben hepsini yapıom bunların. Yeni gelin kurallarını nasıl bilmezsin :D kıçından kural uydurup bi de bilmion die laf mı sayıyor
(5,492 puan) tarafından
Kaçırırlarmış canım tek çıkarsam, elitmi de peşime takacakmışım gittiğim yerlere, 2 çocuklu okul var diye 1 kere çay kahve içmeye gelmemiş kadına hadi şunu alalım hadi buraya gidelim diyecekmişim
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Konuşmuyorum ama diğerlerine söylediğini söyleyim: bizim zamanimizda bez neyn yoktu elimizde yikayiverirdik. :d
tarafından
Bende kontrole gittiğimde o kadar gitme bizim annemiz gitmezdi Manyak karı ya 60 yıl önce ultrason mu vardı sanki:)
tarafından
Benimki daha beter kiz diyoki bu bezler kisirlastiriyo bezin icine carsaflardan kes ortasini habire yika kurut tekrar koy diyo o zaman bez slmama ne gerek var
tarafından
Ne kadar cahil kalmışlar ya
tarafından
Cahil degil kiz sadece hem oara gitmesin hem kendi cekmis ben niye cekmim ben kizimi her sltina yapista ciste olsa buyugude olsa yikardim tek cocuktu kizim 5 ayliken hamile kaldim oglumda islam mendil kulkandim  habire biz seymayi yikardik diye her bez degistirdiginde burnumdan geturirdi bende her seferinde o tek cocuktu diyorum simdi 3 . Oluyo gene ayni seyleri yasiycam
0 oy
tarafından
Hangi birini sayalım ki :) 
0 oy
(119,345 puan) tarafından

Boşa bunuuu derdi pislik benim kesip attigim tirnak olamazda hadi neyse agzimi bozmiyim ;)

(9,238 puan) tarafından
Sen bu zombinin huyunu bilemedn mi hiç yanına keşke gtmeseydn. Eşin napıyordu peki anası oyle yaparken
Ben huyunu hic bilmedim 3 sene sevgiliydik 2 sene nisanli anasini hic gormedim desem yeri var ben turkiyedeydim o belcikada esim bagirdi kavga cikardi hep ben yapma etme sus dedim esime hep susturdum su evden gidelim kurtulalim sabret dedim bak simdi nefret ediyo o kadindan
Bana 2 ay snr kendi evine gecicen dendi 2 ay icin kiraya cikma dediler para biriktirin esya alin dediler 2 ay icin kaliyim dedim ama 1 sene kaldim tam
(9,238 puan) tarafından
Ee gordu anasnn ne olduğnu.. neyse ki eşin yanndaymş kxum
(9,238 puan) tarafından
O işler hep oyle olur cnm 1 ay derler 1 sene olur 2 ay drler 2 sene olr
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Bi çocuk soğuktan hasta olmaz sıcaktan hasta olur der hep :)
0 oy
(1,186 puan) tarafından
İncik boncuk alacağına ev al der hâlbuki ıvır ziviri sewmem ihtiyacım olanı alırım :) iste el kiziyiz iğne alsak laf eder
tarafından
Aynen öyle valla herşeyde gözleri var:)
0 oy
tarafından
Hangi birini yazayım ki 

Yazmaya kalksam Amerikakaya kadar yol alır gider ...
tarafından
O kadar yani:)
(211 puan) tarafından
Canım senin durumun nasıl oldu
tarafından
Benim durumum yine aynı hiç degismemis eşim
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Çok var sayamam vallaha üşenirim duydukça cevap veririm ona okadar :) 
0 oy
tarafından
Ne olursa olsun ne anlatirsan o oyle olmazka baslar soze kendison cok terbiyeli oldugunu soyke babamla iliskimizi seviyesiz bulur sinir oluyorum kendi 40 sebe once 15 yasinda evlenmis ne olabilirki babasiyla arasinda bizde o yastayken babamla dogru duzgun konusmuyoduk hamileyim doktora gidiyorum babam diyo doktor ne dedi diyor utanma yokmu esimin cocuklarimin adini nasil soyluyormusum ne dim Allah askina
0 oy
(377 puan) tarafından
O oyle olmazzz :))) genelde herseye karistigi icin kimsenin fikrinide begenmez hep kendi dedigi olcak 
tarafından
Bendede var aynısı ama sonra ben nasıl yaptıysam öyle yapar oda:)taklitçi
(377 puan) tarafından
Allahmm nolck bizm halimiz bn bilmrm
0 oy
tarafından
Ne gerek var dio ve ben nefret ediorum esimde bu yüzden çok kizio
0 oy
tarafından
Bende senin yaşındayken evlendim herşeyi öğrendim kaynanam bana öğretti sende benden öğren der sürekli 
tarafından
Ben hep kendi basima ogrendim ve ondan cok iyi yapiyorum misafir gelince tarif falan ister nasil yaptin der onlar gidince catlarsin zaten kaynanam ogretti desen diyorum senden ogrenmedimki televizyondan ogrendim :)
tarafından
Oda ondan ogrrnmemi istiyo internet diye bişi var onun ymkleri hiç güzel değil
tarafından
Ya hakini yiyemem eli cok lezzetli guzel yemek yapar ama onlar alismslar ayni yemeklere biz yeni nesil masterchef usulu teknikli yapiyoruz ;)
0 oy
(178 puan) tarafından
Nasılsın derim iyiyim yada kötüyüm demez 

Normalimmm ..

Ay ben deli oluyorum öyle demiyor mu diyorum ya iyisin ya kötüsün normal ne 
tarafından
Ayyy aynen ya nasılsın diyorum idare eder diyo hiç şükür etmek yok ıdare eder ne ya ben ne olursa olsun iyim çok şükür diyorum
0 oy
(1,121 puan) tarafından

Kaynanalar zalimken gelin olduk, gelinler zalimken kaynana oldukk :angry::D

tarafından
☺️☺️☺️
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Hastayım ..... Ama hergün 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 527 göst.
4 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Nebaht (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 560 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 135 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Sehergenc (866 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,243 göst.
25 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ♥İᒪK ᗩᔕKI KᗩᒪᗷIᗰİᑎ♥ (7,972 puan) tarafından soruldu

380,215 soru

11,383,583 cevap

34,881 kullanıcı

...