0 oy
673 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Az önce bebeğimi sallarken bebek aglama sesi duydum ardından annesinin bagirislarini devamında çığlık şeklinde eşyaların devrilmesi falan içim çok kötü oldu hangi bu hangi daire belli değil kendimi suçlu hissediyorum ayirabilseydim imkanim olsaydı o eşyaların devrilme sesi kadının acı çığlığı kulağımdan gitmiyor Allah'ım su mübarek gün ve ayın hürmetine nerede kimin ne sıkıntısı varsa ümmeti Muhammedi feraha çıkarsın hastane kapilarinda yavrusunu bekleyen anneye annesini babasını bekleyen evlada tüm hastalara şifa versin kimsenin canı yanmasın ya ;/

11 Cevaplar

+1 oy
(7,410 puan) tarafından
Amin canim amin.:/ Bende ara ara duyuyorum hatta ust katim sanıyordum alt kat olduğunu anladim gecen. Yinede emin olamıyorum. Rabbim herkesin yuvasina dirlik versin.boyle seylere sahit olmak beni acayip uzuyor ve etkiliyor gercekten.
tarafından
Ya polis çağırmak ne kadar doğru bilmiyorum ki ses kesildi ama hangi bina o bile belli değil herkesin cami açık binalar bitişik :/
-Reklam-
0 oy
(673 puan) tarafından
Aminn allah herkesin yuvasına birlik huzur nadip etsin hasta kullarına şifa versin
0 oy
tarafından
Bebege uzuldum
tarafından
Bende :(
0 oy
tarafından

Amin inşallah canım Rabbim hepimizin yuvasına huzur mutluluk versin inşallah Rabbim o kadını da feraha çıkarsın o bebeği de korusun inşallah amin :(

0 oy
(3,527 puan) tarafından
Ay Allah yardımcısı olsun :( bi kere ben kuzenimdeyken öyle kavga sesi duyduk kadın nolur yardım edin polis diye bağırıyordu polisi aradım daireyi bilmiyorum dedim polisler gelip dairelere bakmıştı bulmuşlardı :(
(3,527 puan) tarafından
Ah keşke yapsalar keşke bizde diken üstünde yaşamasak inan bakkala gidemiyorum eşim fabrikada çalışıyor adamı direk banyoya gönderiyorum sırf sorumsuz insanlar yüzünden bu haldeyiz aslında
tarafından
İnşallah sıkıntı yasamazsiniz Ya cok vaka var orda da ben istanbuldayim burda hastalar evine otobüsle gidiyor :// düşünemiyorum gerisini karantinaya dikkat edildiğinden şüpheliyim bebeğin var mı kendini koru kolla bu kadar ciddiyse durum
(3,527 puan) tarafından
Evet ya antepte çok maalesef ev sahibim oldu 1 ayda zor atlattı kadın öksürük sesine uykumdan uyanıyordum düşün oda aramızda bi daire daha var çok zorr hamileyim canım
tarafından
Allah korusun evladını bağışlasın bu sıkıntı evinizden uzak olsun inşallah dikkat et kendine benim de annem atlattı çok şükür ağır geçti ama hala yanyana gelmeye korkuyoruz anneme hasret kaldım :/
(3,527 puan) tarafından
Amin canım cümlemizin. Rabbim yardımcısı olsun ne kadar dikkat. Etsek de işte bu sorumsuzlar böyle devam ederse ne bu hastalık biter ne azalır bulaşmayan kimse kalmaz
0 oy
tarafından
Amin kardesim :((
0 oy
(816 puan) tarafından
Bılsen polısı arasan bu seferde şikayyetcı degılım dıyorlar. Bızde bı kac kez olmustu artık aramayı bırakmıstık demekkı kadın halınden memnun dedı kocam bısey dıyemedım. İnsan uzuluyor ama polıs gelıncede işlem yaptrmıyorlarkı. O gun bu gundur ımdat polıs dıye bagıran olmayınca ses etmıyoruz sonra sızene dıyıp kapı çarpıyorlar yuzumuze
(816 puan) tarafından
Aynen oyle sonrasında suratımıza bakmadılar selm veren vermez oldu kapılar kut kut carpıldı bızde tasındık bız aramasak baskası arıyor polıs bıze gelıyor karsı dıyom bu sefer bn aradım sanılıyor feln ama dedım yesınler bırbırlerını. Insan canının kıymetını bılmedı  sen varsan evlatların var sen lüp sakat kalınca ne evlat kalır ne yuva
tarafından
Kadın ne yapsın şikayetçiyim dese dert demese dert olan ona olacak yine tecavüzcü bile serbestken kocasını saliverirler dışarı adam gelir daha çok döver
(816 puan) tarafından
Ikı ucu pıs degnek işte canım  ne yapacagımızı bılmıyoruz
tarafından
Çok üzücü ama Allah sonumuzu hayır etsin
(816 puan) tarafından
Amin inşaallah
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Amin  ecmain canım 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Amin canm :/