0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde (180 puan) tarafından
Bende eşimde üniv mezunuyuz ikimiz aynı siniftaydik zaten okul biter bitmez evlendik hemen üzerine hamile kaldım çocuk büyüdü büyüyecek derken hopp ikinciye hamile kaldım 4 senelik mezunum hala kpss sınavına girmedim düşünün eşimde su seneye kadar maddi imkansizliktan giremedi sınava başvuru parası bile yoktu velhasıl bu sene girecek sizden ricam sadece dua ikimzde senelerimizi verdik okula bı atanamadik hadi kendimden geçtim bari eşim atansin beni bu hayattan kurtarsın dua edin nolur bu mübarek gecede kimin duası kabul olur bilinmez eşimde sınavda en azından atansin 

12 Cevaplar

+1 oy
(7,412 puan) tarafından

Dedikoduyu birakirsan her duan kabul olur canim ona gore :D

saka bi yana Rabbim hakkinizda hayırlısını verisn canim. Emeklerinizin karşılığını alırsiniz Umarim.

(180 puan) tarafından
Amin amin Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(123 puan) tarafından
İnşallah atanır 
(180 puan) tarafından
İnsAllah :)
0 oy
tarafından

Amin inşallah 

(180 puan) tarafından
İnsAllah Allah razı olsun
0 oy
(13,723 puan) tarafından

Okuyan biyerlere gelen insanlara imrenirim hep..

İnşallah emeklerinizin karsiligini alırsınız dosta düşmana karşı:)

(13,723 puan) tarafından
Elalemin içinde alniniz ak gezin insallah ailenizi gurrurlandirin :)
tarafından
İsim vermek istemiyorum ama baya eğlendim var ya :D
(13,723 puan) tarafından
:D anlaşıldı merkez :D
tarafından
Ahhahahahha :D :D :D
(180 puan) tarafından
Valla aile gururlandrma aşamasını geçtik biz
 Gönül rahatligiyla evimizi gecindirsek yeter
0 oy
(48,759 puan) tarafından
insallah kazanir canim 
(180 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Insallah kuzum emeginizin karsiligini alirsiniz kahretsin ki bende atanamayanlardanim bu devirde üniversite hocam demişti ki bu devirde ha kise okumuşsun ha üniversite atanamadiktan sonr sonun inşaat demişti gerçekten öyle okuyunca noluyo atanamadiktan sonra 
(180 puan) tarafından
Sorma o kadar emek verdim gecemi gunduzume kattım günlerce uykusuz sınavlara çalıştım ama gel gör ki ev hanımı oldum eşimde esnaf. Hadi ben evlatlarıma bakıyorum kendimden geçtim ama eşim cok uzuluyor sınıfta ne kadar gereksiz varsa hepsi ya asker oldu ya polis oldu hepsi rütbeye ulaştı eşim esnaf.
tarafından
Boşver canım üzülmeyin inan ki sizin de bi yerden yiyecek ekmeğiniz çıkar korkmayın yeter ki Rabb'im boğazınızdan helal lokma geçirsin bende muhasebe okudum sonuç ne mi ev hanımı
(180 puan) tarafından
Bugünkü halimede çok şükür ama yinede atansa fena olmaz hani hayatım kurtulur hem burdan giderim kimseyi hergun gormk zorunda kalmam :) hayırlısı olsun insAllah
tarafından
Rabb'im boğazınızdan haram lokma gecirtmesin canım emeklerinizin karşılığını alın inşallah hangi bölümde okudunuz
(180 puan) tarafından
Amin insAllah ikimizde sosyal bilgiler öğretmenliği mezunuyuz
0 oy
tarafından
allah kalbinize gore versin insallah canim
(180 puan) tarafından
İnsAllah Allah razı olsun
0 oy
(758 puan) tarafından
deme deme gittim.o kadar okidum ettim adam akkilli bu yil hazirlandim herseyden  kisitladim kemdimi  cocuk ev koca derken cokta yiprandim saatlerce gozlerim bozulana kadar ders calistim insallah ataniriz
0 oy
(4,961 puan) tarafından
İnşallah hayirlisi olur hakkinisda canım
0 oy
tarafından

Rabbim tüm herkesin eşininde yardımcısı olsun inşallah

0 oy
(105 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun alanı ne
0 oy
tarafından
Allah gonlunuze gore versin bolum ne

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 81 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,625 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Annelikheyecani (544 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 91 göst.
22 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Merve33soyturk (190 puan) tarafından soruldu

381,475 soru

11,420,937 cevap

34,976 kullanıcı

...