0 oy
791 göst.
Aile kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızlar birlik oturuyoruz 5 aylık kızım var neyse sabahları uyanır ben uyuyo olunca agliyo yada yatağında öyle bakıyo etrafa kaynanam gelir bakar her sabah alır üstünü değişir bakar ise gidene kadar bence yatak odasına girmesi yanlış bi davranış bende bazen kapıyı kitliyorum sizce yaptığı doğru mu siz olsanız ne yapardınız çocuğa bakması işime geliyo aslında 1 saat uyku 1 saattir benim için???

27 Cevaplar

+4 oy
(35 puan) tarafından
Kadin bakiyo iste daha napsin
(228 puan) tarafından
Baksın da nahmahrem ye rak diye girmesinden rahatsız oldum
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Canım odan mahremin ama o da senin annen neticede valla ise gitmeden önce hem torun seviyor hemde sana yardım ediyor gece girmiyor zaten sizde onun ise gideceği vakit eşinizle ozel vskit geçirmez siniz hem sanmıyorum çocuk olmasaydı girmezdi bence odana ben ise gitcek olsam  o bı saati uyurdum helal olsun kadına kaynana olan bir çok kadın da uyumayı tercih ederdi kıçını kaldırıp baksın çıkardığına derdi. O sana annelik yapıyor belli ki bu akşam dönüşte ona dua et yüzüne karşı kadın takdir edilmelik
+1 oy
(3,617 puan) tarafından

Ula ne istisin daha kari ne guzel alip bakio gelinim biraz uyusun die .

Öyle kaynanaya can kurban.
tarafından
Güloo bulmuş bunuyolar kadın ise gitmeden alıp bakıyor işte biz catliyoz iki dakika fırsat bulsak deye
(3,617 puan) tarafından
Sorma ya sabah 6dan beri ayaktaym :(
0 oy
tarafından
İsine geliyisa birak gelsin kiz 
(228 puan) tarafından
Aman dimi.d
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Girsin baksın yea o kadar ayrıntı duusnme sonuçta eşin yok. Ben de küçük kardesimi alırdım annem uyurdu o zman 15 yasindaydim
(228 puan) tarafından
Eşim evde canım beraber yatarken giriyo
(4,040 puan) tarafından
O zman uygun değil bence sen çocuk uyandığı gibi çıkar o gelsin alsın uyanınca çok tatlı oluyor çocuklar o da sevmek istiyor
(228 puan) tarafından
Aynen öyle yapım
0 oy
(83 puan) tarafından

Bence benim de kaynanam cocuğa baksa niyeti sadece beni düşünüp onla ilgilenmekse tabiki bakabilirrr ammaaaa niyeti mahrem olan yatak odamda Bi bokluk yapmaksa odamı kitlemek mi zincirlerim bile

Not: Öyle boklar yemişliği vardır 
(228 puan) tarafından
Not çok iyi ya ahahhahaha yok öyle bisey yapmaz asla biz eşimle kavga edelim hemen barıştırır istemez kavga etmemizi
(83 puan) tarafından
Ne güzel işte hep mutlu ol kaynana tarafından
0 oy
tarafından
O zaman sende çocuk uyanır uyanmaz kendin ver bebeği sorarsa anne dağınık yatıyorum ayıp olmasin sana de. 
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Sen bakcan o zaman canm kadın keyfine girmiyor sen uyu diye bakıyor ılımlı olun herşeyi sorun yapmayın 
0 oy
(381 puan) tarafından
İçeri asla almam  kapıdan veririm cocugu ne diye girsin 
0 oy
(12,777 puan) tarafından

Bu konuyu konusabikirsin yoksa bir oturuyorsun biraz böyle şeyler takilmaman  lazım namahrem düşünüyor isen en baştan ayrı olmayı isteseydin keşke  çnm 

Hem ne güzel  ben olsam oyle  bakan kaynayan varsa sabaha ben götürür koyarım odasına gider yatarım is gidene kadar onlar da orda oynasın :D<3

0 oy
(1,657 puan) tarafından

Benım teyzemde bırlık gelınıyle ve sabahları o bakardı torununa gelını 11 den asagı kalkmazdı mama yıyordu zaten emzırme derdı yoktu yanı art nıyetlı olmadıkca bence asırı ısıne gelecek bısey :D

0 oy
tarafından
Valla ne güzel kaynana işe gitmeden alıp bakıyor kıymetini bil yok odaya girdi yok bilmem ne doğruya doğru biz gelinlerinde hersey gözüne batıyor.
0 oy
tarafından
Bacim simdi sen sikayetcimisin odana girdiginden sikayetci degilmisin anlamadim :))
0 oy
(2,078 puan) tarafından
 birlik oturuyorsunuz aynı evin insanısınız, kapıyı vurup giriyorsa neden yanlış olsun kuzum, kaynananın yaptıgını kimse yapmaz, senin düşüncende hem karnım tok olsun, ekmeğinde bütün olsun istiyorsun öyle herşeyi abartmayın 
0 oy
(30 puan) tarafından
Kadın  başına  kalkmadan seni yargılamadan  alıp  bakıyor  daha ne yapsın  madem öyle  sen kalk o zaman :) valla bu gelinlere  ne yapsan  yaranılmıyor 
0 oy
tarafından
Canım yorumlardan okuduğum kadarıyla iyi bi kaynanan var bence bn olsam ses etmezdim bnm kaynanam çovuk patlasa gelip almaz geberir alsa 
0 oy
(32 puan) tarafından
Ayy tabiki girmesi dogru degil. Benim kaynanam da aynı öyleydi Evlendiğimiz ilk sene yanlarında kalmaya gittik şehir dışına gece eşimle uyurken pat diye odaya giriyordu Ben de tabii korkup kalkıyordum benim benim Yatin diyordu ve dönerken kapıyı bile kapatmıyor du Ben de eşime söyledim Ne kadar rahatsız olduğumu Artık yapmıyor kendi annem evlenmeden önce bile odamın kapısını çalarak girerdi bence çok saygısızca bir durum
0 oy
tarafından
Baksın işte ne güzel güzel bı dille uyar anne kapıyı gurupta gorermisin yada sesleniyor die bişey yok yani bunda 
0 oy
(528 puan) tarafından
Cocuk var diye giriyodur canim sanmam aksini düşünmüyordur. 
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Valla hıc bi şekilde yaranilmiyo insanlara ne güzel kadın ilgileniyo sen uyu diye daha ne istersin anlamadım ki dua et kadına bence odana da eşin yokken gidiyordur eminim kapı kilitleyerek saygısızlık edersin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 154 göst.
10 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nazli566 (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 132 göst.
0 oy
11 cevap 252 göst.
2 Mart 2024 Aile kategorisinde Myangell (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 286 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,450 puan) tarafından soruldu