0 oy
944 göst.
Diğer kategorisinde (76 puan) tarafından
Canım oğlum umutali :) sadece ali. Vardı aklımızla süpriz olarak çok erken gelince umutali oldu ve çok seviyorum ismini:))) de kendinideee.. Şuan hamile yim.. Kızımız. Olacak RABBİM nasip kısmet eder aysima düşünüyoruz.. Pekiya sizin yavrular ın adı ne ve hikayesi varmı 

42 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oğlum Çınar kızım olursada Beril koymayı düşünüyorum 2. Oğlum olursa yağız yiğit kuzey doruk kararsızım 
-Reklam-
0 oy
(139 puan) tarafından
Benim kızım da 2 buçuk aylık adı aysima :) 
0 oy
(582 puan) tarafından
1. Kızımın  adı Dilara 

2.Sena 

3. Masal yada Derin koymak istiyorum bakalım.
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ogluşumun adi MİRAN❤❤❤
0 oy
tarafından
Kızım 8 aylık ismi Hilal eskiden beri seviyordum bu ismi eşim Kumsal olsun diye tutturdu ama ben koyucam dedim Allah izin verirse oğlum olursa ismini eşim koyucak bakalım
0 oy
tarafından

Kızım var adı dilber oğluşum olursa alparslan koymayı düşünüyorum bir daha kızim olursa rozelin yada meva koymayı dusunuyorum :D

0 oy
tarafından
İpek/ Baturalp
0 oy
tarafından
Kızımın ismi öykü oğlum olursa hasan yusuf koymayı düşünüyoruz eşimin rahmetli babasının ismi hasan 
0 oy
(76 puan) tarafından
Kızlar hepinize cevap veriyorum. İsimleri ile büyüsün ler inşallah RABBİM sağlıkla uzun ömürşer nasip etsinn. 
0 oy
(250 puan) tarafından
Kızımın adı Duru Ela. Oğlumun adı Rüzgar olacak;)
0 oy
(834 puan) tarafından

Oğlumun adı Tuna Han<3, şimdi bir kız bebiş bekliyoruz, kızıma İlma Nil <3düşünüyoruz bakalım  hayılısı

0 oy
(1,217 puan) tarafından
Eşimden önce bi bebek doğuyor ve muhammed ali koyuyolar ismini aynı gün ölüyor eşim doğunca ona koymuyolar ve şimdi oğluma koyduk dedesinin çok içinde kalmış
0 oy
(499 puan) tarafından
Oglum Muhammed ali, eger kızım olursa bi gun Fatma Zehra isterdim hem peygamber efendimizin kızının adı hem de en yakın dostumun adı Fatma kızının adı zehra zor gunlerimde usanmadan derdimi dinledi hep yanımda oldu o yuzden birde onun adı oldugu için dhaa da cok sevdim bu ismi :) tabi nasip olur mu pek fikrim yok:) 
0 oy
tarafından
Oğlumun ismi CAN. Klasik bi isim ama çoğu kimsede yok artık bütün isimler aynı.
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Oglum eymen annem cok istedi ayazmi eymen mi dedim eymen olsun kuranda geciyor dedi simdi hamileyim 14+2cinsiyeti ogrenmedik daha bu hamileligim cok riskli bebek icin degl benim.icin riskli sag salim dogum yaparsam insallah yasadigim zorluklara gore guzel bi isim bulmayi dusunuyorum 
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Oğluşumun adı Ömer ♥️nasip olur da kızım olursa Elif hoşuma gidiyo yanına da bşy ekleriz belki ben Nefes i beğeniyorum ama eşim sevmiyo Mercan olsun diyodu ama kız olmadı işte nasip bakalım :angel:

0 oy
(326 puan) tarafından
2 ayimiz kaldi kuzey koyucaz insallab :)
0 oy
tarafından
Oğlumun ismi İsmail koziminki aysesevval ikisininde hocamıza sorduk bu isimler geldi onları koyduk üçüncü kızım ismini ben koymak istedim Fatma Zehra olacaktı ama ömrü yokmuş erken doğum oldu kaybettik ama ismini koyduk öyle gömdük 
0 oy
(996 puan) tarafından
Büyük kızımin adı Nisanur

Küçük kızımin adı Elif

Oğlumun adı Hamza Fırat canım 
0 oy
(450 puan) tarafından
Kizimin ismi almiraaaa

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 465 göst.
3 Haziran 2020 Aile kategorisinde Ebrulii (7 puan) tarafından soruldu