0 oy
935 göst.
Diğer kategorisinde (76 puan) tarafından
Canım oğlum umutali :) sadece ali. Vardı aklımızla süpriz olarak çok erken gelince umutali oldu ve çok seviyorum ismini:))) de kendinideee.. Şuan hamile yim.. Kızımız. Olacak RABBİM nasip kısmet eder aysima düşünüyoruz.. Pekiya sizin yavrular ın adı ne ve hikayesi varmı 

42 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Büyük kızım ikranur hen annem hem ben hen teyzem rüyalarımızda gördük tevafuk müdür yoksa başka bisey mi  bilmiyorum vardir bunda bir hikmet dedik anlamı da güzel diye koyduk 

Küçük kızım da eşim istedi hen dedi ikranurun ismi sana uydu benin de ismim ilknur buda bana uysun peki dedim hilal koyduk küçüğü de:)

-Reklam-
0 oy
tarafından
Oglumun adi mehmet ti . Kizimin adi hatice. Esim istedi koyduk ikisinede 
tarafından
Saol cnm
tarafından
Amin :(
tarafından
Saolun kizlar :(
tarafından
Ben eşimle tanışma tarihimizi hiç hatırlamıyorum
tarafından
Bn acildim kocise  o tarihte . Herseyin tarihini de yazarim ne olur ne olmaz unutursam diye
0 oy
tarafından
Oğlum var yağız efe aşkım bnm kızım olursa Eylül Sare koymayı düşünüyorum
(1,309 puan) tarafından
Yaa benimde kızım eylül de doğucak bizde eşimle eylülde tanıştık eylülde evlendik falan eylül sare ismini çok istiyorum ama malesef soyadımız ocak :D
tarafından
Ahahha kız çok yakışır vllah hiçte kötü durmuyor
(1,309 puan) tarafından
Okulda falan dalga geçerler diye cesaret edemedim :D
0 oy
tarafından
Kızımın adı nehir :)
0 oy
tarafından

Benim kızımın ismi 

Kimya hatun,

Hz Mevlana'nın kızının ismi :) 

0 oy
(580 puan) tarafından
oglusum ALI

kizim ASEL ADA
0 oy
(3,036 puan) tarafından

Kızımız doğacak kısmetse kasımda ben umay güneş ismini çok istedim ama eşim beğenmedi eşim hep elif olsun yanınada sen güzel bi isim bul dedi bende hiç elifi istemiyordum sonra bu yazıyı gördüm dedim yanınada sare olsun madem elif sare istiyoruz bakalım :)) yazıyı çok beğendim evde tablo olarak var 

image

0 oy
tarafından
Biz telefona bı uygulama indirmiştik onunicinde bakıyorduk buğlem hoşumuza gitti baş harfi benim son harfi eşimin baş harfi uyumlu geldi bize kızım yedi aylık ismi de buğlem :))
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Oğlum var ali alp adı. Kızım olsaydı zeynep arya düşünüyordun ya da zeynep lina
0 oy
(162 puan) tarafından
Alpaslan koydum ben canim 
0 oy
(8,261 puan) tarafından
Aleyküm selam canım benım kızımın adı cemre 
tarafından
Cemre ismi ateş parçası anlamına geliyor Peygamber efendimiz anlamı guzel kadın olan Cemile ile değiştirmiştir bu ismi tabi inancınız farklı ise saygı duyarım iğneleme veya saygısizlik olarak algilamayin lutfen bu yorumumu..
(8,261 puan) tarafından
Biz koyarken bılmıyor muyduk canım inanc felan alakası yok.Aynı ismin baharı müjdeleme ve minada şeytan taslamada kullanılan kucuk tas parcası anlamlarıda var onlarıda arastırın.İnsanın yavrusuna koydugu ismi de iş işten gectıkten sonra söylenmesi bana kabaca geliyo.
tarafından
Kusura bakmayın özellikle belirttim iğneleme olarak algılamayın diye ben de baharın müjdecisi anlamını biliyordum sadece bu bilgiyi yeni öğrendim bilmeyenler için bi faydası olabilir diye düşündüm sizin niyetiniz önemli zaten Allah kalplerimizi bilir
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Oğlumun adı Hasan Ali 

Hasan kayınpederimin adı 

Ali de kayinpederimin babasının adi
0 oy
tarafından
Çok değiştirdik isim ama karar verdik :))

Erkek : Emin Elyesa daha sonra eşimin sözü gereği Ramazan Emin olcak :)) 4 ay sonra geliyor oğluşumuz

Kız : Asel İkra olacaktı ama bi dahakine kızım olursa annemin ismiyle beraber istiyoruz Meryem Asel olcak :)
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Oğlum Mahir Yılmaz ama biz sadece Mahir diyoruz. Kızım olursa Allah nasip ederse Nehir Ece koymak istiyoruz bakalım nasip. 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Bi kızımın adı fatmanur diğeri Zühre naz
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Oğlumun adı yusuf eymen kızımın adı da eylül  yüsra ❤
0 oy
(271 puan) tarafından
Kızımın adı Afra Minel oğlum olursa Uras Tayfur koymayı düşünüyorum 
0 oy
(12,510 puan) tarafından

Nickimde saklı ikisi de:D büyük kızımın ismini ta ilkokulda iken kızım olursa Eslem koycam diyip defterlere yazıyordum nasıl bir kafa ise:D hala duruyor defterler tarih ile:D nasipte oldu çok şükür :) 

0 oy
(816 puan) tarafından
Nuyuk oglum mehmet kayınbabanın adı. Ikıncı oglum alperen. Alperende bnım sancım agrım vardı araba bulamamıstık hastane gıtmek ıvın sonra esımın arkadası denk geldı aranasını bıze verdı oyle gıttık esımde cınsıyetı bellı degıl erkk olursa senın adını koyacam sayende yetıstık hastaneye demıştı erkek ve alperen olsu. Kızımda belınay bekarlıktan berı kızım olursa belınay koyacam dıyordum oldu cok şükür Allahıma
0 oy
tarafından
Kizimin ismi babası koydu mira Naz daha hamile Dilmen is yerine vermişti mira ismini o yüzden Mira Naz koydu

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 464 göst.
3 Haziran 2020 Aile kategorisinde Ebrulii (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 441 göst.
31 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Deniz33tuba (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
25 Kasım 2023 Diğer kategorisinde İlla (1,186 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 245 göst.