0 oy
858 göst.
Diğer kategorisinde (74 puan) tarafından

Selam bayanlar 17 haftalık oldum görenler diyo sen nasıl hamilesin göbeğin hiç yok sizce cinsiyetle alakası varmı oğlanda fazla göbek cıkmıyo diyolar kızda baya cıkıyomuş sizce erkek mi benimki bide  o kadar ağır şeyler yiyorum

image

normal mi bu

27 Cevaplar

0 oy
tarafından

Benim erkekti doğuma kadar gobegim yoktu senin yine iyi kiz:D

-Reklam-
0 oy
(178 puan) tarafından
herkesin farkli farkli oluyo hepsi normal ama sizin 17haftaya gore gayet cikmis bence
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Çıkmış işte daha ne kadar  çıkmasını bekliyorlar ki son ayda çok büyüyor göbek 
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Canim bence haftasina gore gayet normal küçük daha son 2  3ayda cok cikiyo zaten
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Bnce norml bnm karnimda cok cikmadi 28 haftalik hamileyim goren 4 aylkkmi die soruo 7 aylik olduk.  Herkesn karni bir degl
0 oy
(616 puan) tarafından
Kendime gore seni kiyasliyorumda senin yine iyi bile 6 aya kadar karnim yok gbi bisiydi milleti inandiramiyordum hatta :)
0 oy
(2,181 puan) tarafından
cikmis iste daha ne kadar cikacak burnuna mi degsin simdiden :D milletin dedigini bosver bana da cok sismissin diyolar
0 oy
(553 puan) tarafından
Erkek kızla ilgili dgil. Zatn 20 haftadan sonra daha belirgin oluyor şuan minnacık bebek ne bekliyorlar ki ... Ve çıkmış yani biraz yeterince herşey yavaş yavaş... Son aylardada çok çıkmış göbeğin derler
0 oy
(636 puan) tarafından
Ben 34 haftaligim senden birazcik daha fazla karnim var düşün. Baskalarinin demesine bakma
0 oy
tarafından
Maşallah gene var göbeğin 31 haftalıgm göbeğim çok yok bnim normal senlnkşnden biraz daha büyük yok değil ama  bol giysem kimse anlamaz hamile olduğumu ki haftan göbeğin iyice şişmesi için daha erken 
0 oy
(78 puan) tarafından
Varya kız bu göbek değilmi :)) 
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Benim 34 haftalık karnım ondan az daha büyük bence abartıyor cevrendekiler
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Benim 7. Aya kadar kimse dışardan hamile olduğumu anlamadı :) 7 den sonra hafif çıktı şimdi de top gibi. Hiç yırtık da olmadı böylece :) yani avantajlı küçük göbek boşver daha iyi :) 
0 oy
(18 puan) tarafından

image

ooyle diyenlere bu resmi goster 36haftaligim :))
0 oy
(242 puan) tarafından
Bir alakasi oldugunu duwunmuyorum bende kizda yokdu gobek erkekde vardi
(242 puan) tarafından
Benim 9 aylik gobeyim boyleydi:))
0 oy
(465 puan) tarafından
Daha nolsun canim buyuk ya buyur dha
0 oy
(20 puan) tarafından
Ben 22 haftaligim cnm seninkinden biraz buyuk yani seninki iyi bence
0 oy
(110 puan) tarafından
Benim 17 hafyamda bu kadar bile yoktu nillete bakma sen bayada cikmis haftana gore
0 oy
(66 puan) tarafından
Canm ic karin genislgiylr alakali bisy bu ben 24 haftaligm benm karnmda bu kadr blki daha az:)
0 oy
(332 puan) tarafından
40 haftalığım hiç göbeğim yok

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 460 göst.
26 Kasım 2022 Aile kategorisinde eymenim02 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 234 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kralice177 (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.