0 oy
833 göst.
Diğer kategorisinde (21 puan) tarafından

image

11 gunluk bebeğim var göbegi dusmedi ve bu şekilde akintisi oluyor ama kotu kokusu yok sizce iltihap mi kapti hic dus aldirmadim ve hep kuru tuttum 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
O delik çok mu buyuk fotoğrafta mi öyle cikmis
(555 puan) tarafından
Aynen banada öyle geldi fotodan mi aceb
(21 puan) tarafından
Yakin cekim ondan oyle mi geldi acaba
tarafından
Bana değişik geldi kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kurumuş cnm düşer bir kaç güne inşallah
(21 puan) tarafından
Kapkara olamasi gerekiyor du ama bizimki tam kararmadi sanki
tarafından
Yok kararmış cnm düşer merak etme bizdede o akıntı oldu sıkıntı etmedim ben yinede bilmiyorum cnm bir baktır istersen sağlık ocağı na falan
(21 puan) tarafından
Alt zibini çoğu zaman sarariyor hep boyle kotu kokuda yok dokunuyorum hassasiyetide yok ama iste o akinti beni tedrgin etti
0 oy
tarafından
Gobek deligi nekadar buyuklukte
tarafından
Temizleme suyu ve gazli bezle temizliyormusun
(21 puan) tarafından
Hastane de bize sadece kuru tutun dediler bende oyle yptim gobek deligine birsey uygulamadim hic
0 oy
tarafından
Sürekli emmezse göbeği düşmez bı haftada düşmesi lazımdı doktoruna bı sor cnm istersen
tarafından
Cnm göbek deliği fazla büyümüş doktor görmeli bence
(21 puan) tarafından
Telefon yakın cekim yaptigim icin oyle gorunuyr doktorum görmustu kontorlde deligi buyuk falan demedi hic
tarafından
Canım yikasaydin keşke hatta yıka bişe olmuyo tişörtü falan hep iltihap olmuş mikrop kapar çocuk sen yıka canım deliği de gerçekten büyük ebeye gitmelisin
(21 puan) tarafından
Cocuk doktorum gobek deligi hakkinda bana birsey demedi 3 defa gordu dogumdan sonra gobek deligi buyuk demedi telefon yakin cekimden dolayi oyle gornuyor yikamak istmedim ama tenini sildim surekli bezle
tarafından
Yıka bişe olmuyo bu sıcakta yazik
0 oy
(377 puan) tarafından
Cnm neden o kdr buyuk gobek deligi. Spreyi var onlarn cabuk dusmesne sebep olyo al sk ondan temizle mendiliyle cabuk duser. Hemde temiz tutar
(21 puan) tarafından
Yakin çekim yaptim dan buyuk geliyor olabilr belki beni korkutan o akintisi acaba normal mi ki
(377 puan) tarafından
Cnm benm kzmdada akinti vardi sen oraya bi mendil koy cani acimasn surtmesn ustne basna temz bezle sar hafiften vea ustne koy kaymiyck sekilde. Dusene kdrda yikama sil cocugunu
(377 puan) tarafından
Kzmi yikamami soyledi doktr dusene kdr mikrop kapar dye 7. Gun dusmustu ama bnde de akinti gelmsti bez koymstm oraya mendil koydm sonra dustu kendilignden. Ama hep temzledm.sildm
0 oy
tarafından
Zamanla düzelir binkac güne düşer yavrum 
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Canım ebenin numarası varsa bu sor istersen belki ciddi biseydir bizim böyle olmadı
0 oy
(1,251 puan) tarafından
14. Günde düştü kızımın göbeği canım zaten kurumuş düşer yakın zamanda
0 oy
tarafından

image

bizimki böyleydi ben baya garipsedim belki bana öyle gelmiştir bilmiyorumda bı doktora gotur istersen düşmesi lazımdı 
(21 puan) tarafından
5 ila 15 gün arasinda duser diyorlar banada
tarafından
Bak attığım fotoğrafta bizimkide tam 11 gunlukmus
(21 puan) tarafından
28 gun icinde dusmezse doktora goturun dediler  normali 5 15 gub arasindaymis
tarafından
Bence sen götür riske atma ne kadar yakın çekim desende bebeğin göbeğine oranla büyük bence deliği
0 oy
(1,237 puan) tarafından
Canm iltihap tutmuş keşke yıkasaydın niye yıkamadınki ben her gün yıkadım 5.gün düştü hiç iltihao bişey olmadı doktora görün mutlaka
(21 puan) tarafından
Gobegi dusmeden yikamak istemedim ama tenini sildim hep
(1,237 puan) tarafından
Yıkasaydın keşke hastanede yıkanmıyoki neyse iyileşir kuzu inşallah doktora görün mutlaka
(21 puan) tarafından
Yarin goturmeyi düşünüyorum InsALLAH ilthap kapmamistir
0 oy
tarafından
Bırakma fazla ağlamasın, yoksa göbeği kötü olur ,

Birde göbek deliği çok büyük geldi gözüme z acaba kamerada mi öyle Z yoksa doğduğundan beri mi öyle 
(21 puan) tarafından
Kameradan bu zamana kadar doktorum gobek deligi buyuk falan demedi hiç
0 oy
tarafından
Bi doktora götür canım benim 
0 oy
(139 puan) tarafından
Baya kurumuş aslında ne kadar fazla kurursa o kadar temiz düşüyo sonradan kan filan kalmiyo bizimki 19 günlükken düştü doktora götürdük düştükten sonra gel bakayım dedi gittik çok temiz düştü dedi ama tamamen kurumuştu gerçekten de sen temiz ve kuru tut yeter aslında alkollü sprey veriyolar ama sana vermediler galiba her bebeğin düşme olayı farklıymış öyle demişti bana hemşire ve doktor 
0 oy
(1,330 puan) tarafından
Sorun görünmüyor şuan da norml hersey
0 oy
(6,200 puan) tarafından
Bebeginiz erkekse gobek fitigi olabilir cunku cok buyuk ve disari cikmis bi doktora gidin.Akinti da irinli ya da kokuluysa iltihap olabilir
0 oy
(493 puan) tarafından
Niye hiç duş aldırmadın canım bebeğim 30 günlük her gün banyo yaptırdım sağlık ocağına götür için rahat Etsin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 281 göst.
1 Ekim 2022 Diğer kategorisinde brck (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 175 göst.
15 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifylmz0660 (1,230 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 171 göst.
15 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifylmz0660 (1,230 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 718 göst.

397,168 soru

11,879,084 cevap

35,995 kullanıcı

...