0 oy
508 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Alalı 1 ay oldu eşim çok görmek istedi goremicek sandık bugün gidiyor çünkü ve aradılar getiriyoruz dediler kalbi temiz kocam çok istemiş demek ki görmek Allah nasip etti

image

10 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bacim 1 ay yapip gelcek   ya  Allah kavustrsun
tarafından
Demesi kolay canım her şey yaşayana zor amin inşallah
(8,080 puan) tarafından
Eşimden ayrı kaldım 2 gün istanbula  gitti iş için  keyif yapicam kafa dinlicem diyen  ben 2 gün boyunca çocuk gibi zır zır ağladım herkesin evliliği bir değil
tarafından
Bende esimden hic ayri kalmadim ama cok fazla dile getrdi dedgim gibi Allah kavustrsun bu zorunlu gorev mecbur yagni daha cok baglanirlar birbilerne
(179 puan) tarafından
Bal kabağım bnde onu dusunuyodum tam yazıcam baktım yazmıssın
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Cok guzel canim gule gule kullansin pasa
0 oy
tarafından

Hayırlı olsun canım

0 oy
tarafından
Ya çok güzel.masallah güle güle kullansın bende oğluma almak istiyorum ama com pahalı burda  3 küsur istiyolar 
tarafından
Bizde öyle aldık canım yatağı ile beraber babamız hiç kıyamaz oğluna alsın hevesini sonra kardeşi ile ranza istiyorum nasipse
tarafından
Ay canm nende takım icin de baza almıştım normal ams sonra böyle almadima pişman oldum hemen hemen aynıya geldi
0 oy
tarafından
Hayirli olsun canim:)
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Bacım postla alakasız ama sen farmasinin sampuanini kullanıp memnun kalmıştın dimi saç uzatma konusunda benim oğlumun sacida çok az bazı yorumları okudum kullananlar hep saçımızı döktü  inanmayın diye birsuru yorum vardı sen kadar kullandın bende alsammı karar veremiyorum zaten az saçı var bide onlar dökülür hepten kel olur :)
tarafından
Resmini atmıştım kızımın canım hâlâ da kullanıyorum
(4,854 puan) tarafından
Nerden aldın bizim burda parfumculerde satıyor ama güvenemiyorum kendi sayfasından mi aldın
tarafından
Kendim uyeydim öyle aldım sonra pazarda satan bir abla vardı oradan aldım
0 oy
tarafından
Vaaayy çok havalı ")) bizim zamanımızda hiç böyle şeyler yoktu ")) yer döşeğinde yatar kalkardık şimdiki çocuklar çok şanslı valla maşallah ") huzurlu mutlu uykular uyusun inşallah 
0 oy
(152 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım mışıl mışıl uyusun icin de inşallah. Bir sorum olacaktı bu yataklara korkuluk takılıyor mu? Biz de düşünüyoruz ama bizimki korkuluk olmazsa düşer 
0 oy
(97 puan) tarafından
Benim eşimde ben hamileyken gitti 18 gün yaptı geldi şimdi 1 ay olmuş çok zor seni anlıyorum bende çok ağladım günleri sayıyodum
0 oy
(8,080 puan) tarafından
Rabbim sağ salim kavuştursun canim

İlgili sorular

+2 oy
5 cevap 525 göst.
0 oy
3 cevap 265 göst.
22 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 280 göst.
27 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu