0 oy
581 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Aramızda artık pek bisey kalmadı açıkçası yataktan yatağa resmen eskiden bı çiçek böcek bişey alırdı şimdi aklına bile gelmiyor kendimi değersiz gibi hissediyorum

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Olumlu yönde değişti çok kisksncti o huyu gitti şükür sevgiliyken almazdı evlenince alıyor artık 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç değişmedi benimki ilk günden beri aynı öküz ne özel gün kutlar ne çiçek alır ama çok seviyorum bu öküzü sadece bebeğimiz olduktan sonra eskiye göre daha anlayışlı ve iyi oldu 
0 oy
(554 puan) tarafından
Yok cnm biz görücü usulü evlendik nisanliyken mesafe vardı şimdi çok iyi tabi arada tartışma oluyor da oda normal yaa 
0 oy
tarafından
Evlenmeden önce de amacı belliydi hala aynı canım tek amaçları var gerisi hikaye scar ederler eve sanki sen hizmetciymissin gibi sen temizlemesen sen pis olursun onlar titiz işte genlerinde var o temizlik hastası biriyle evlenseymisim keşke 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Yok canım ben pek çiçek böcek özel gün sevmem pek anlamlı gelmiyor bana iki tanesi hariç. Onun dışında evlenmeden önce nasılsa şimdi de öyle değiştiği ya da beni şaşırtan bi hareketi olmadı. Evlenmeden önce de bilgisayar oyunu bağımlısıydı şimdi de öyle :D
0 oy
tarafından
Görücü usulü evlendik evlendikten sonra tanıdık birbirimizi. Sonsuz şükürler olsun. Değişim olmadı, sevgi, saygı, muhabbet artarak devam ediyor 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Evet bunu defalarca kez konuştum kendisiyle dediği şey şu , önceden geçim derdi yoktu herşey laylaylomdu şimdi kafam çok dolu borçlar geçim kayinvalidemlerede o bakıyor bizede zor gelir bibyandan elin isinde degismedik sen hala çocuk gibi davranıyorsun herşey gezmek tozamk değil herşeyi nekdar basite aliyosunuz diyor yinede yalan yok özel gunlarde güzel şeyler demesede en azından hediye aliyir
0 oy
(219 puan) tarafından

Sizin ellinizde cıvıl cıvıl olun az :D

0 oy
(367 puan) tarafından
Bnm eşim evlendıkten sonra çok tatlı oldu:) 
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Değişmek mi? Yok canım ne değişmesi önce ağacın köküydü simdi sobaya odun oldu:D
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Benim eşim hic degismedi ilk evlendigımizde de ayniydi simdi de ayni

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 250 göst.
16 Eylül 2022 Aile kategorisinde Azraselimm (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 356 göst.
30 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 360 göst.
10 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,363 göst.
14 Haziran 2019 Aile kategorisinde ♥️Japon balığım ♥️ (588 puan) tarafından soruldu

381,800 soru

11,430,330 cevap

34,990 kullanıcı

...