0 oy
585 göst.
Aile kategorisinde (3,794 puan) tarafından
Ah ah bu nasıl insanlıktir Allah aşkına.  Böyle eş olmaz olsun . Böyle kaynana da düşman başına.  Adam çalışmaz etmez beni de bi ton borca soktu . yüzsüz vicdansız anası.  Bu adam dan ayrılmak istiyom diye borcumuzu öde öyle git deyip hakaret ediyo.  Hangi dinde hsngi ülkede var bu kanun bu töre. Bide hakkimiz haram olsun diyorlar insan lik dışı şeyler. 

8 Cevaplar

0 oy
(133 puan) tarafından
Bazenn diyorum milletin ne dertleri varmış.   Allah kolaylık versin 
(3,794 puan) tarafından
Ayrılmak istiyorum diye bunları yapıyorlar.  Boyle olucani bilsem hiç evlenirmiydim .
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin diyecek bir şey yok 
(3,794 puan) tarafından
Zaten aylardir anası gilde. Napim ben bu adami calismaz etmez üstüne borçlu çıkarım. Bu defada iftira atıyorlar kesin koca buldu bu diyw. Ya sabir ya mevlam.
tarafından
Çamur at izi kalsın ustunuzdeki balcigi sıyırmak için bana atmaya çalışmayın diyeceksin o zaman tavrını koy madem o kadar anakuzusuymus almasaymış kendine avrat
(3,794 puan) tarafından
Ben almıyorum eve son noktayı koydum . Pislik herif. Daha ne pislikleri varda bu yaninda hiç.  Anasi da yok benim oğlum iyi iyi daha iyisimi var. Sen haksizsin diyo gerizekali tövbe ya rabbi ya sabir. Oğlunun her yaptığını örtüyor.  Ben iki kelime edip tepki verince ben nasıl insanmisim.
tarafından
Amaaann s.ktir et ya geçim edecek adam zaten bu noktaya getirmez olayı sal ipini bos ver
(3,794 puan) tarafından
Fittirma noktasina getiriyolar insani anali ogullu
0 oy
tarafından
Ayyy vicdansizlsr niye girdin kız sen borca 
(3,794 puan) tarafından
Bilsem boyle olcani değıl borc evlenmezdim bu i.t .l.e  bide ben borçlu çıktım onlara
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Dert dedıgım şeylerden utanır oldum ya valla neler yaşanıyor pes cıdden.   Allah ıslah etsın onları 
(3,794 puan) tarafından
Inşallah.  Allah tez vakitte hakettiklerini versin . Haksiz deli oğluna avukatlık yapiyo .
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım Rabbim sana hayırlı kapılar açsın. 
(3,794 puan) tarafından
Amin inşallah canim insallah.  Nasil bi pislikle evlenmisim boyle.
0 oy
(14,043 puan) tarafından
Mahkeme de ispatlayabilirsen borcu ödemekten kurtulursun canım ne borcu bu 
(14,043 puan) tarafından
Borç senin üstüne mi
(3,794 puan) tarafından
Babasi adam yazik düşünceli ince fikirli. Seni bulaştırmasi böyle şeylere doğru değıl ben oderim dedi. Adamin beynini yikamislar. Adam da şimdi onların ağzı ile konuşuyor.  Seytanlar
(3,794 puan) tarafından
Benim adima
(14,043 puan) tarafından
OFF kardeşim OFF nasıl birşeyin içine düşürmüşler seni Allah tez zamanda kurtarsın seni onların elinden borçta onların üstüne kalsın inşallah
(3,794 puan) tarafından
Bunlar öyle insanki herşeyi kötülükle iftira hep zarar la yapmaya çalışıyorlar.  Borç benim adima malasef . Ne cektiysem iyi niyetimden hep.
0 oy
(168 puan) tarafından
O kaynanani evire çevire dovecen baska çare yok 
(3,794 puan) tarafından
Kadin iki yüzlünun teki. Evinde yediğin içtiğin şeyin bile lafını yapip haram ediyo . Böyle bisi gormedim ben. Sorsan melekler
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Aç davayı boşa bence, bi de varsa düğünde altınlarla resmin onları al çatır çatır ye
(3,794 puan) tarafından
Nerdeee altin canim olsa borcumu odeyecem de yok işte.  Bide üstüne tehdit ediyorlar.  Gidersen elimdeki çocukları sosyal hizmetlere şikayet edip aldircaklarmis serefsizler
(5,492 puan) tarafından
Hiç de yapamazlar, pislikler
(3,794 puan) tarafından
Ne türlü kötülük yapsak diye düşünüyorlar işte.  Anali ogullu

İlgili bir soru bulunamadı

382,055 soru

11,438,536 cevap

35,006 kullanıcı

...