0 oy
394 göst.
Diğer kategorisinde (136 puan) tarafından

image

kızlar bugün gördüm kenarı kırmızıydı sarıydı flaştan belli olmadı tırnak batması mı bu

6 Cevaplar

+1 oy
(13,696 puan) tarafından
Ya bunların ayakları avvumuzun için kaybolurken 

20 sene sonra bizden büyük numara giyecekleri ne inanamıyorum
(136 puan) tarafından
Demi aynen öyle oluyor mucize işte buda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bepanthol.onarıcı  sur bizimki bir tik daha fazlaydi doktor onerdi günde  3 kerw sürdük  gecti
(136 puan) tarafından
Saol cnm deniycem
0 oy
tarafından
Corap mi giydiriyosun canm
(136 puan) tarafından
Yok cnm giydirmiyorum ne gece ne gündüz evim cok sıcak
tarafından
Cok kotu durumda degil canm hergun 3 defa felan ılik suyun icinde beklet zaten havalar sicak oynasin suyla.benkindede oldu oyle yaparak 1 haftada gecti sükür ki.ya bu batik hormonlardan kaynaklaniyo biraz heralde bendede oldu cunku dogumdan sonra
0 oy
tarafından
Kıyamam ya evet hafif batmış nemlendirici sür yumuşayınca batan kısmı kesip hafif törpüle hatta alabilirsen bacoderm diye krem var bebeğimin batığına ve kafasındaki çıbana sürmüştüm iltihabı 2 günde temizliyor ama tabi bi doktora danışarak al çok iyi geliyor ben o kremi sürüp kestim 2 günde iyileşti şükür. 
(136 puan) tarafından
İnşallah bende deniycem gecer cnm
tarafından
İnşallah canım geçmiş olsun
0 oy
(816 puan) tarafından
Batmısa bnzıyor canım bı sure kesme uzasın sonra cok dıpten olmayacak sekılde duz kesmelısın. Yoksa omur boyu ceker bnım gıbı. Amelıyat olmayada korkuyom bn
(136 puan) tarafından
Tok cnm bende slogan hiç Bi işe yaramıyor bende tırnak markasıyla kaldırdım batan yeri öbür tırnak markasıyla krtim az rahatlattı ama üstüne basamıyorum ilk kalktığımda senindemi öyle oluyor
tarafından
Valla benimki felaket oldu bide öyle bebeği salliyordum 5 gün kadar  sis ve mordu o parmağıma  dokununca bile ağlayasım  vardı ama geçti sürekli tekrar ediyor
(136 puan) tarafından
Ameliyat olmayınca gecmiyor cnm
tarafından
Yok canm geçti ama ara ara yine olur kız onun ameliyatına dayanılmaz bence sonrasında 7 ay kadar uzaması falan işkence ben asla çektirmem soğanla geçti vallah
(136 puan) tarafından
Oh ne güzel bnmde 2 haftadır agrımıyo arada sadece bayan yeri ettençıkardım o rahatlattı bni

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 66 göst.
22 Kasım 2022 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
22 Kasım 2022 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 369 göst.
3 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikmeleklerim (7,768 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 245 göst.
27 Mart 2024 Aile kategorisinde Nur_lina (69 puan) tarafından soruldu

379,558 soru

11,362,244 cevap

34,839 kullanıcı

...