0 oy
700 göst.
Diğer kategorisinde (223 puan) tarafından
Kızlar saat sabahın 2 si benim kiler hala ayağımda sallıyorum gram uykuları da yok gelde cıldırma biktim valla ya 18 haftalıklar hicmi düzene girmez bunlar. Günah diyorum 2 yaşına kadar emzireyim diyorum bu sefer de yemeyip içmeyip meme de meme diyorlar. Bazı sakin güler yüzlü sabırlı kadınlar görünce nede özeniyorum ben boylemiydim  sanki valla canavarlaştırıyorlar zorla üff ya

3 Cevaplar

0 oy
(12,856 puan) tarafından
Canım dün okumuştum 2 yaşına kadar yemek yemeyen bebeği zorlamamak gerekiyormuş çünkü ağızları en mahrem yeriymiş gün içinde çok yormayı denedin mi
(12,856 puan) tarafından
Haklısın canım biz bitane ile yoruluyoruz seni düşününemiyorum Allah yardımcınız olsun bizim de bı dönem uyku problemi vardı doktorumuz bı damla verdi ondan sonra düzeldi canım
(223 puan) tarafından
Canım bunlar damla ile alakaları yokki büyüdüler artık gaz sorunu v.s herhangi bi yeri ağrımıyor uyumak istemiyorlar sadece
(12,856 puan) tarafından
Dua ile uyutmayı denedin mi canım ben oğluma Yasin suresini açıyım hemen uykuya dalar
(223 puan) tarafından
Denemezmiyiz eşim gündüz gece hep acıyor kuraanın bütün harflerini tekrar ettire ettire ezberlediler resmen hem öğrensinler de diye ama benim kızlar çok fena  :)
(12,856 puan) tarafından
O zaman Allah yardımcın olsun canım :)
-Reklam-
0 oy
(782 puan) tarafından
Ee bosuna dememisler cennet annelerin ayaginin altinda..sabretcez canim sonucta bizim cabamiz saglikli bireyler yetistirmek ..bi yerde okumustum peybamber efendimiz  kim çocuğunun hareketlerine karsi sabrederse ona en guzel sevaplar verilecek diyor
(223 puan) tarafından
İnş canm valla ne gecem gece ne gündüzüm gündüz yeni doğduğunda nasıl dilar sa hala öyle benimkiler eskiden gazi var karnı ağrıyor aç ne bilim binbir türlü sebepten etrafında pervane olurdum ama şuan karnı tok altı temiz keyfi yerinde ama yok uyumuyorlar meme de meme em em canım çıktı tam uyutuyorum sıra diğerinde onu da unutana kadar diğeri uyanıyor zevkle bakıyorum ama hasta yorgun uykusuz olunca illalah ediyorum üff ya ne zamn büyüyecek bunlar
(782 puan) tarafından
Canim biraz sana nefes aldıracak plan yap mesela cocuklari güvendiğin birine birak esinle git bir cafeye ne bilim. Sahile git gez biraz kafan dağılsın basbasa vakit gecir esinle anladogom.kadariyla pek. Kendine vakit ayirmiyorsun vakit yarat bi sekilde
(223 puan) tarafından
Ahh canım bi görsen halimi kaş biyik birbirine karışmış ne vakit ayırması sabah bi gözümü açıyorum aha doğru dürüst kapanmayan şu gözler bi açılsa başlıyor koşuşturmaca kahvaltı bulaşık ev işi zaten ikiz ler yetişemiyorum da. Kimsem yokki gurbetteyiz canm eş dost akraba kimsem yok :)
(782 puan) tarafından
Senin psikolojin daha önemli bir gunde yapma kalsin birazda bencil ol eşine ver bazi seyleri ....hem bana rabbena ben herseye yeterim kafasinda olma asla ..cok yipranmissin belli  cocuklari uyuttikdan sonra zevk aldigin bisey yap mesela film izle dizi izle yada kitap.oku seviyorsan kahve yap.kendine otur cik balkona kapina yada derin nefes al telkin yap bi 15 dk bile o kadar iyi geliyor ki anlatamam  yap yaşa:)
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ya ikiz sahibi bi anne olarak yorgunlugunu çok iyi hissediyorum burdan :( hiç destekçinde yok bi yere de gidemiyorsun diye daralıyorsun aslında.  Öğlen uyut Çocukları akşam üzeri yıka uyurlar bedenleri rahatlarsa. Biberon tutmuyorlar mi süt içirsen bi kaç bisküvi atıp. Gece de uyanmazlar pek 
(4,889 puan) tarafından
Ya özelin kapalı mı canm. Ordan arada msjlaşalm biz iyi gelir hem
(223 puan) tarafından
Özelim kapalı değil canm. Şimdi baktım sanırım senin kapalı :)
(4,889 puan) tarafından
Aa bii bakaym:)))
(4,889 puan) tarafından
Açtım açtım;)
(223 puan) tarafından
Evet açılmış şimdi:)

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 508 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,050 göst.