0 oy
797 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
İnternetten alıcam da kış için e bebek civil ve en ucuz bebek marketi hariç hesaplı ve güzel nerelerden alıyorsunuz? 

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Waikikide indirimde ürünler var 25 liraya 2 alt pijama 30 liraya 2 üst pjama falan bir bak canım istersen ben hep indirimlerini takip ediyorum
-Reklam-
+1 oy
(4,237 puan) tarafından
Bizede alinacak bircok sey hemde uyku tulumu falanda lazim minicity den baktim gecenlerde ama almadim karar veremedim iyimi kotumu
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Ay bende saraya alcam picamalari çok Sag olsun  verenler oldu ama üst yok 3 5 tane üst alcam carsiyada gitmek istemiom var mi uygun site ya cem bebe vardi  ni oraya bakim
(25,224 puan) tarafından
Bakalım yazarlar birileri şmdi :) ömerin herşeyi küçük geliyo ya mecbur almam lazım
tarafından
Canim en ucuz bebe market var gerckren cok ucuz ve mali cok iyi
(25,224 puan) tarafından
Evet ordan çok aldım ama kışlık modellerini begenmedim hiç cok yazılı figürlü şeyler var ben sade istiyorum
(3,617 puan) tarafından
He ya ne ara buyuduler herşey kucum gelmeye basladi
0 oy
tarafından

Şu internetten alışveriş yapmayı bi ben sevmiyorum galiba illa dokunucam aldığım şeye :D:D

(25,224 puan) tarafından
Hahaha valla geçen seferden öyle tırstığım için otobüse binip biyere gitmek istemiyorum :D
tarafından
Durduk yere kimseyi dövmeyim diyorsun yani :) :) HAHAHA Waikiki ye bak uygun oluyor genelde
(25,224 puan) tarafından
Hahaha aynen kız. Waikiki pahalı aslında ya indirim olunca iyi ama normalde pahalı geliyo bana
0 oy
tarafından
Sefamerve nin çocuk bebek giyim bölümü var ama genelde her yerde aynı şeyler var birde ınstagrama bakabilirsin oralarda da butikler falan var başka da aklıma gelen bir yer yok canım ben genelde lcw den alıyorum yada hypa mağzaları var kayseri de oradan alıyorum 
(25,224 puan) tarafından
Waikiki çok pahalı geliyo bana sitesi ya
tarafından
Uygun fiyatlida çok şey var canım şimdi evet baya artırmışlar fiyatları ama ucuzu yine ucuz
0 oy
tarafından
Ayyy indirim vardi trendyolda bak bakim kalmismi altust 20 liraya aldim ben lcwden trendyoldan.Cokta harikalar.
(25,224 puan) tarafından
Waikiki pahalı aslında ama indirim varsa bakayım bi
0 oy
(903 puan) tarafından
Kızım kışa doğacak inşallah herşeyimi lcwaikikiden aldım çok güzel şeyler var
(25,224 puan) tarafından
Waikiki pahalı geliyo bana valla
(903 puan) tarafından
Hımm orasını bilemem artık canım kendin bileceğin iş ama birde outlet bölümüne bak istersen
(25,224 puan) tarafından
Tm bakayım cnm sağol
0 oy
(13,666 puan) tarafından
Aşkım hiç bilmiyorum ki ya bana genelde abimler veriyo yeğenim büyüdükçe :D arada e bebekten aliyoruz begenirsek
(25,224 puan) tarafından
E bebekte güzel bşy bulamadım sitesinde ya Bi bakayım sağa sola yine
0 oy
tarafından
Lwcda indirim var sobede uygun oluyor bakabilirseniz eğer 
(25,224 puan) tarafından
Sobe nin sitesi var mı
tarafından
düzenlendi
Var...........
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Ben genel de lcw civil alıyorum civil birazdaha hesaplı kızıma çokta pahalı bir şey almiyorum çünkü çok çabuk büyüyor  bugün aldım 3 ay sonra olmuyor o yüzden daha makul olanı daha iyi 
0 oy
tarafından
Kuzum minicty ye falan da bi bak ben alt ta veya üste 10 TL den faxla verince içime oturuyor :D bende uygun site bakıyorum 
(25,224 puan) tarafından
Minicity kabuk etmedi e postamı üye olamadım ya
(3,617 puan) tarafından
Kiz nerde 10 tl ben baktm en ucuz şey 30 tl
(25,224 puan) tarafından
Hahaha 40 TL 40 alt üst waikiki de
tarafından
Şimdi alışveriş yapacağın siteye gir kuzum filtrele de ordan fiyata göre artana tıkla önce en ucuz olanlar çıkıyor ordan başlıyorum bakmaya :D
(3,617 puan) tarafından
Yaptim kiz yok 20 kusurdan başlıo
0 oy
tarafından
Civil ya da miniçoya bakabilirsin  ben ürünlerini beğeniyorum 
(25,224 puan) tarafından
Miniçonun sitesi varmı
tarafından
Bilmiyorum canım maalesef. Ben mağazadan alıyorum.  Bir bak vardır mutlaka
0 oy
tarafından
Lcw          
(25,224 puan) tarafından
Kız pahalı ya alt üst takım 40 TL :D
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Prensesbebe var çok uygun fiyatları burdan birisi paylaşmıştı bende ordan almayı düşünüyorum canım 
(25,224 puan) tarafından
İnstagramda mı cnm
(1,105 puan) tarafından
Evet ama internet sitesi de vardır belki kuzum bı bak . Diğer sitelerin yarı fiyatına 15 liraya falan çok güzel takımlar var . Alanlar memnun güvenilir yani burda paylasmislardi zaten
(25,224 puan) tarafından
Tm bakayım cnm sağol
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Lc waikiki canm sipariş verdim bekliyorum bakalım oraya da bakabilir mısın güzel şeyler var mesela ikili zibinlar 19.90 tl 39.90 tl ye var çok uygun yani
(25,224 puan) tarafından
İşte ikili takıma 40 TL vermek bana pahalı geliyo ama 20 TL ye varsa bakayım cnm sağol
(2,091 puan) tarafından
Ben çok  güzel sweetler falan gördüm canm ben hep tekli aldım daha alt gurubunu almadım sadece üstü iç waikikiden aldım altları hoşuma gitmedi civile falan bakcam alt için yada HM ye bakarım orası da güzel
(25,224 puan) tarafından
Civilde güzel şeyler var aslında
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Ben pasajdan aldım 60 a eve geldim kayinvalidem dedi pazardan aynısını aldım 25 e markası bile aynı çok kazıkladım :Dd
(25,224 puan) tarafından
Hahaha Allah seni :D pazara çıkmam hayatta şuan :D
(3,036 puan) tarafından
Ben çıktım daha gelmemiş yaz diye dedim kayınvalideme aynısından al başka renk madem :D
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Lcw ya bak canım hatta outlet bölümüne çok uygun 
(25,224 puan) tarafından
Tm sağol canım benim
0 oy
(2,091 puan) tarafından

image

image

image

bak kuzum çok güzel şeyler var uygun birşey almak istiyorsan buraya bak prenses bebe instagramda
(25,224 puan) tarafından
Canım baktım az önce bu sayfaya bunları cok begendim ama kücükler büyük yok bazılarında. 9-12 ay alıcam ben beğendiklerimde bulamadım 9-12 ay:/
(2,091 puan) tarafından
Evet büyük yokmuş canm
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ben yazliklarini civilden aldim civilin kiyafetlerini cok begeniyorum kaliplarida guzel simdi bende ogluma kislik alcam hepsini yine civilin sitesinden alcam
(25,224 puan) tarafından
Yazlıklar 7 TL 9 TL ye düşmüş bende bikaç bşy ekledim ordan yine ordan bakıcam galiba kışlıkta
0 oy
tarafından
Genelde LC Waikiki den alıyorum canım çok güzel şeyler var

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 92 göst.
0 oy
5 cevap 146 göst.
20 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 566 göst.
0 oy
17 cevap 279 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,145 soru

11,349,352 cevap

34,814 kullanıcı

...