0 oy
807 göst.
Diğer kategorisinde (468 puan) tarafından

Günaydın canlar yaa benim eşim 5 sene okumuş imamlik üzerine ve 2 defa kpss dhbt ye girmis kazanamamış :ermm:artik vazgeçmişti ve sınava kpssye 3 ay dhbtye 4ay var onu heveslendirdim ve çok sıkı çalışmaya başladı işe bile kitap götürüyor önceki sınavlarda pek çalışamamış sizce çok çalışırsa kazanirmi ya en büyük hayalimiz kizimizin geleceği için doğup büyüdüğüm mahalleden ayrılmayı göze alıyorum düşünün yani sizce olur mu ya bizi de dualarinza katar misiniz canlarım allah rızası için SEViLIYORSUNUZZZZ<3

29 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hayalimizi yasiyoruz cok sukur  evli mutlu cocuklu <3:D

(468 puan) tarafından
Onu çoktan yaşadık:D
-Reklam-
0 oy
tarafından
En buyuk hayalimiz hatcemin sagligina tam olarak kavusmasi ve eger kardesi olursa onunda saglikli dogmasi
tarafından
Saol cnm
(7,935 puan) tarafından
Allah şifa versin
Nesi var
tarafından
Ayaklari ice donuk dogmustu tedavi goruyor cnm
(7,935 puan) tarafından
Geçmiş olsun tekrardan tedavi de oluyormuş düzelir elbet
tarafından
Duzeldi cnm cogunlugu cok sukur 6  7 ay sonra dahada rahatliycaz
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Ortak hayalimiz yok onunkiler hep başka benimkiler bambaşka 
(468 puan) tarafından
Aa ortak olunca çok guzel ama
(1,105 puan) tarafından
Evet kuzum ama şimdilik yok :)
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Kendı evimiz olsun birde Alanya ya gitmek çok istiyor 
(468 puan) tarafından
Iste bizim de hayalimiz evdi ama kazanırsak boyle bir derdimiz olmaz
(3,701 puan) tarafından
Allah gönlünüze göre versin
(468 puan) tarafından
Aminnn aminnnn
0 oy
(969 puan) tarafından
Bende iki ay kaldi ama kpss çalışıyorum insalalh bende kazanırım
(969 puan) tarafından
Önlisans canım 25 Ekim
(468 puan) tarafından
Onu bilmiyorum eşim kasım dedi
(969 puan) tarafından
Canım eşin ortaöğretim mi girecek lise sınavı yani benimki önlisans Ekim de sizinki Kasım da
(468 puan) tarafından
Canım benim eşim lise mezunu ondan mı aceba
(969 puan) tarafından
Evet canım ondandır ben üni mezunu yük Ekim de
0 oy
tarafından

Deniz kenarı bi şehirde oğluşumuzla birlikte bi yaşam hayal ediyoruz:angel:Ev borcumuz bitsin hayaldi gercek oldu yapıcaz <3

(468 puan) tarafından
Insallah yaparsınız canim
0 oy
tarafından

Kpss ve dhbt ye girecem ama kpss için hç çalışamıyorum dhbt için kitap aldım ama çalışmaya zamanım olmuyor napcam bilemedim. Eşimle benim ortak hayalimiz var elbette ama yazsam liste olur :D

tarafından
Diyorum ya kuzum daha izlemedim izleyecem henüz başlamadım derse sıra gelmedi yani. Sırayla bakacam soru çözümlerine, genel tekrar videolarına falan bakacam
(468 puan) tarafından
Tarih icin mehmet diye bir hocayı dinliyordu eşim memnundu bak isterse n
tarafından
Ramazan gergin dinliyordum ben. Yakın zamanda hiç bakmadım. Çok güzel anlatıyor oda. Coğrafya içn engin Eraydın efsane gerisini şimdi hangi hocalar var bilmiyorum ama bakarım teşekkür ederim
(468 puan) tarafından
Tamam canim söylerim eşime sağol
tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(110 puan) tarafından
Bizim evimiz olması ... sonrası gelir zaten .. diğer herseyimiz şükür var .. belki ileride araba ama önce ev hayalimiz var
(468 puan) tarafından
Iste bizim de hayalimiz oydu ama kazanırsak gerek kalmicak
0 oy
tarafından
Hayalim eşimin turkiyede guzl bi is bulmasi eşim le bir ömür boyu 1 gün bile ayrı kalmamak çünkü biktim ayrı kalmaktan ☹
(468 puan) tarafından
Niye nerdesiniz ki canim
tarafından
Ben turkiyede eşim yurtdışında çalışıyo ☹☹
(468 puan) tarafından
Sende git onhnla
tarafından
Cnm yeri belli olmuyo ki ordan oraya ordan oraya gönderiyolar
0 oy
tarafından
En büyük hayalimiz dı çocuklarımızın olması rabbim 2 melek nasip etti şimdi de vi oğlumuz olsun istiyor bakalım 
(468 puan) tarafından
Rabbim gönlünuzegöre versin inşallah
0 oy
(477 puan) tarafından
Hayalim.turkiye tatile gitmek ve ogluma gzl gelicek vermek :)
(468 puan) tarafından
Nerdesiniz ki canm
(477 puan) tarafından
Bulgaristan kuzum
0 oy
(48,632 puan) tarafından
inşallah kazanir canim bizde ev alma hayali kuruyoruz
(468 puan) tarafından
Insallah canim ya rabbim sizinde gönlünüze gore versin inşallah
(48,632 puan) tarafından
amin canim
0 oy
(449 puan) tarafından
Arabaya binmeyi çok seviyorum hayalim eşimle beraber arabaya binip ön koltukta onunla gezmek müzik dinlemek
(468 puan) tarafından
Insallah olur birgün canim
(449 puan) tarafından
Aminn kuzum inşaallah
0 oy
tarafından
Bence azimliyse ve nasibinde de varsa oluyor. Üniversite arkadaşım okul bittikten sonra açıktan ilahiyat okudu, sınavlara girdi ve şu an İstanbul'da din kültürü öğretmeni oldu.
(468 puan) tarafından
Azimli şimdilik inşallah vazgeçmezse
0 oy
(33 puan) tarafından
İzmirdeyiz işimiz gücümüz burda ama hayalimiz küçük kasaba tarzı biyere yerleşmek bağ bahçe hayvancılık yapmak çocukları orda büyütmek :)
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin.

Evleneceğimizdekredi çekti onu 4 bucuk yıl sonra bitirip ev almak da bizim hayalimiz
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Ev araba hayalimiz yok diyemem tabi ki var  neden olmasın bir gün cokta güzel olur Rabbim nasip ettikten sonra ama herseyden once Rabbim bize hayirlı saglıklı eli yüzü düzgün evlatlar nasip etsin  :) bir oglumuz vardı kaybettik
0 oy
(50 puan) tarafından
bizim hayalimiz.  kendi evimiz arabamiz olsun.  evimizde huzur mutlu yasalayalim. kocam asgeri gorev isinde calisiyor 3 yili dolsun ayrilsin hep kizimla yanimizda kalsin.. 
(50 puan) tarafından
evet ya vallahi.   bende 1 yildan cokdu evliyiz ama ayriyiz ayda bir kere  3 gun felan goruyorum. kizimiz var  ama  babasi yuzune hasret kaldi...  o gun geldiyinde kizim tanimadi kucaginda agladi o kadar kotu olduki kocam resmen. o yuzden  bu bizim hayalimiz.
tarafından
Bizde öyleyiz canım oğlum 7 aylıkken gördü 1 yaşını geçti 9 ay gelemedi geldiğinde oğlum tanımadı babasını çok üzüldü esimde
(50 puan) tarafından
can ya kiyamam
. cok kotu bir duyqu babalar icin..  esin cok kotu olmusdur anliyorum bende kocamda  onu hiss etdimm kotu oldu.. bende tanimiyor kuucuk canim buyunce asla unutmaz dedim oyle kocami tesselli etdim
tarafından
Öyle valla cnm kendimiz bir şekilde dayanıyoruz ama çocuğum babasından ayrı kalınca ağlıyorum eşim izinden gitti oğluma sarılarak ağladım çok üzülüyorum oğlum babasından ayrı büyüyor diye
(50 puan) tarafından
o bendede var. en guzel anilarini goremiyor . sevemiyor o gun agladi kucagina bile alamadi sevemeden gitdi.. o kadar kotu oldumki. sabaha kadar basinda uyumadi kizini seyr etdi.. o kadar.dokunduki bana.  ben bebeyimi bes dakika bile burakib bir yere gidemem.  inan deli olurum yuz kez anneme ararim anne ne yapiyor nasil aman aglarsa soylerse hemen geleyim dayanam.. onlar nasil dayaniyor cok zor. Allah  gercekden sabir versin onlara.
0 oy
tarafından

Gelinlikle damatlik giyip albüm fotoları cekmek dugunum oldu ama bana bunu yapmadilar hakkimi helal etmiyorum 

Ikimz veraber haca gitmeyi cok istiyorum <3

0 oy
(3,750 puan) tarafından
En başta evimiz arabamız olsun istiyoruz sonrada tüm Türkiyemi karış karış gezmek 

İlgili sorular

+1 oy
46 cevap 465 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minikfare (260 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 149 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Neyleyim (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 72 göst.
6 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Pppppp (940 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 224 göst.