0 oy
372 göst.
Diğer kategorisinde (2,768 puan) tarafından
12. Haftamda kontrolüm vardı gidemedim taşınma vs şeyler oldu şimdi 14 haftalık bugün randevu aldım 1 hafta sonrasına eşim bisey attı wpden arkadaşı hastanede çalışıyo o kadar cok hasta varki diyomus sakin hastaneye gelmeyim doktorların yarısı pozitif çıkmış esimde korkuyo gitme diyo benimde aklımda bebek var nasıl diye gitsemmi gitmesemmi bilemiyorum ya ne kötü durumdayız.

11 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Rabbim bu hastalığı biran önce ortada kaldirsin inşallah .
(2,768 puan) tarafından
Aminn inşâellah canim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Özele git hemen gir cik 
(2,768 puan) tarafından
Bende böyle düşünüyorum ya
+1 oy
tarafından
Ben zaten virüs olmasa da çok sık gitmiyorum hastaneye ama iki hafta önce gittiğimde de gayet steril bi ortam vardi pazardan bakkaldan daha güvenli olduğu kesin. Doktor zaten eldivenli ve maskeli temizlik görevlileri de on dakika da bir gelip kapıları kapı kulplarini siliyorlardı giriş de ateş ölçülüyor randevusuz hasta kabul edilmiyordu (devlet hastanesi)
+1 oy
tarafından
Kuzu doktora sarlmycaksinki sadece muane olcaksin 2 maske tak bence özelede gidebilrsin
+1 oy
(1,113 puan) tarafından
Ozele git tsm saatinde gidersin hemen cikarsin maskeni cikarma hic surekli kolonya dök eline hicbisey olmaz Allahin izniyle ben her hafta gidiyorum mecburen
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Bence de doktorların çoğu pozitif ama zaten.doktor açığı var o yüzden mecbur isteyenler işine devam ediyor insan ne yapacağıni bilmez hale geldi artık ama yine de gitmende fayda var cnm 
(2,768 puan) tarafından
Benimde aklım kaliyo gitmeyince kuzum evdede 17 aylık kızım var korkuyorum
(3,274 puan) tarafından
bilemedim ki cnm yaa :(
0 oy
(133 puan) tarafından
Kız düşünme gitme tabiki.  Baska hastaneye git özeller sakin oluyor.  Ben hep ozele gidiyorm risk yok
0 oy
tarafından
Pozitif olan doktor çalışmaz zaten hastaneye gelmeyin diyolar evet ama mecburi olmadan gelmeyin diyolar ve senin kontrolün var gitmelisin. Randevu al hemen gir çık
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Özele git eldivenlerini ve çift maske tak çıkar çıkmaz maske ve eldivenini çöpe at yeni maske tak kuzum 
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Taşındın mı canım istemiyordun 

Özele git o zaman canım bı kontrol etsin doktor ikili tarama yaptırmadın mı
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Klinikler oluyo canım sadece muane için onlara gitsen özel doktor özel yerine ?

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 269 göst.
0 oy
7 cevap 247 göst.
14 Mart 2024 Aile kategorisinde hayallhanem (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 386 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde hanimeli (475 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 310 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sermir (309 puan) tarafından soruldu