0 oy
15,588 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından

Kizlar bimdeki art marka camasir deterjanini kullanan varmı memnun musunuz cok pahalı deterjanlar onu alip denesem diyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(62 puan) tarafından

Ben 1 yıldır  kullanıyorum  art matik  yerli  mali  kesinlikle  tavsiye  ediyorum  ben temizlik ürünlerine  karşı  bağımlılık var biraz ablam çocukların  kıyafetlerini yikiyordu hep o cikolatali lekeli kıyafetler makinadan  çıkardım aşmak için  ablamda  bembeyaz  izi bile kalmamış  bende öylece  1 yıldır  kullanıyorum çok memnunum tavsiye  ederim kesinlikle 

(1,204 puan) tarafından
Ayy gerçek ten mi ben a101 ürünü aldım fena değil di. Ni daha ki sefere bimden alayım
(62 puan) tarafından
A101 güzel değil bimin yumuşatıcısi birde deterjanı çok güzel ama artmatik  olan kalıcı kokuları çok kişi memnun tavsiye ettim herkes bundan kullanıyor valla
(1,204 puan) tarafından
Bulut yumoşu bizde deniyoruz güzel
-Reklam-
0 oy
(50 puan) tarafından

Kullanmadim Ama kullananlar memnun bimin tum malzemesi güzel ztn bn kullaniyorum çoğunu 

0 oy
(817 puan) tarafından

Benim annem hiç sevmiyor o deterjanı babam almışta söyleniyordu habire.

0 oy
(929 puan) tarafından

Çamaşır deterjanını değil ama Bulut marka yumuşatıcısını kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim . Hem fiyatı uygun hem boyutu. Bütün çamaşır yumuşatıcılarını denedim yumoş bingo vernel hepsini konsantre olanlarıda hiçbirinin kokusu kalmadı Bimden aldığımın kaldı 

(62 puan) tarafından
Aynen  bende mavisini kullanıyorum yada pembe ama mavisi  süper kokuyor koltuk  duvar silerken  bile içine  atıyorum  valla =)))
(929 puan) tarafından
Aynen bende öyle yapıyorum :)
(253 puan) tarafından
Hangi rengini kullaniyosunuz
0 oy
(351 puan) tarafından

Fiyatı ucuz iyi değil deriz ama deterjanlar cok pahalandi diye bende bu ay a101in çiçeğim deterjanini yumusaticisini  aldım ve üretici firmaya baktım pakette ABC uretiyormus. ABC alsak  ondan daha pahalıdır ama ayni fabrikadan çıkıyor. Bimin  temizlik ürünleri de iyi oluyor denemekte fayda var.

0 oy
tarafından

Onu kullanamadım ama bim de peros var son zamanlar da reklamı da yapılıyor onu kullanıyorum çok güzel 

0 oy
(336 puan) tarafından

Ben bimdeki billmatik toz deterjanı kullanıyorum senelerdir memnunum deneyebilirsin

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 27 göst.
27 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Perikiziii (650 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 160 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mavissss93 (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 301 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

376,772 soru

11,275,583 cevap

34,665 kullanıcı