0 oy
514 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Lhhhbvvzsnsmskalla

7 Cevaplar

0 oy
(118,487 puan) tarafından
Bilmiyom normaldir heral ☺️ o parmaklar ne öyle cubuk kraker yaaa yerim ⚘⚘⚘
-Reklam-
0 oy
tarafından
Normal canım benim normal ")) hahaha ay çok hoşuma gitti ya maşallah yerim o elleri ❤
tarafından
Birtane daha foto atım onada bakarmisin normalmi
tarafından
Normal canım benim daha ne şekillere sokacak ellerini ağzını ")
0 oy
(264 puan) tarafından
Cnm bizmki gerilirken esnerken ellerini ayaklarini ne hale getiriyordu smdi 11 aylik baya gecti ama eskisi gbi yaptigi oluyir arada :D tum parmagi yerine tek parmagini kasiyordu bzmkide :)
tarafından
Birtane daha atım onada bakarmisin normalmi çok korkuyorum ilk çocuk
(264 puan) tarafından
Cok normal cnm yeri geliyor bizde gerilirken yuzumuz kayiyor esneme gerilme.esnasinda kas kasilmasi ve degisik pozisyon cok normal. Gordum 2.Fotoyu
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Şahsım kendim 33 ü bitiriyorum hala böyle saçma sapan hareketlerim var korkma miniş miniş yesinler o elleri parmakları
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Çok normal canm daha takip edemiyorlar ki hareketlerini parmaklar çok tatlıs ya yerim yerim ❤
0 oy
tarafından
Oyy ben senin o minik parmaklarını yerim. Mahşallah sana.

Parmaklarını oynatıyordur. İçin rahat etmşyprsa sağlık ocağında ki doktora götğr canım 
0 oy
(23 puan) tarafından
Fotoğraf kaldirmissiniz galiba. Nasıl yaptığını tarif eder misiniz. Bnm oğlum sağ elini normal olarak kaldırmıyor bilekten büküp öyle kaldırıyor. Genelde ağlarken yapıyor. Normal de kaldırıyor ama o kol neden kıvırıp öyle kasıyor, korkuyorum. Sizin nasıldı veya düzeldi mi.ins gorursunuz
tarafından
Evet canım benim düzeldi bende korkuyordum endişe ediyordum doktora gösterdim hiç birşeyin olmadığı bebeklerin ellerini ayakalrink kesgetiklerinde bazen öyle hareketler yapmasını normal olduğunu söyledi
(23 puan) tarafından
Teşekkürler gerçekten. Sağlıkla buyusunler

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 118 göst.
7 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde 0852 (741 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 515 göst.
22 Ocak 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Askercocugum (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde SnurT (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 215 göst.
19 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Gulsh26. (323 puan) tarafından soruldu

374,681 soru

11,207,276 cevap

34,510 kullanıcı

...