0 oy
403 göst.
Diğer kategorisinde (903 puan) tarafından
Kızlar şimdilik normal olacak doğumum sizce hangisi daha iyi bazıları lohusa pedi daha iyi diyor depende gerek yok diyor bazıları da depend lazım diyor internetten sipariş vereceğim kararsızım 

21 Cevaplar

0 oy
(903 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlar çoğunluk depend demiş teşekkürler cevapladığınız için ☺️❤️
tarafından
Kesinlikle depend ben depend kullandm hastanede iyi ki almışım dedim vala
-Reklam-
+1 oy
(1,012 puan) tarafından
Ben ebebekten lohusa pedi aldım canım gayet iyiydi memnun kaldım tasirma szdrma olmadı hiç 
+1 oy
tarafından
Bana hastane vermisti zaten cok asiri kanamamda yoktu sonra orkide gectim ertesi gun 
+1 oy
(658 puan) tarafından
Normal doğum olduğu için bilemedim canım ben sezeryanliydim depend aldım 1 tane takabildim zaten hemşireler de takma dedi ölüm gibi birseydi4 kendini yukarıya kaldırmaya çalışmak. Hemşireler kendi yaptıkları pedlerden verdi onlardan kullandım ve lohusa pedi kullandım öyle aman aman taşma yaşamadım ilk 2 gün çok yoğun geldi sonra normaldi 
+1 oy
(10 puan) tarafından
Ben kesinlikle Depend kullanmanızı tavsiye ederim.  
+1 oy
(1,556 puan) tarafından
Ben kime sorduysam depend dedi oyuzden bbende depend siparişi verdim
0 oy
tarafından
Normal doğum yaptım dependin içine orkid taktım kanama çoktu hiç riske girme derim
(903 puan) tarafından
Herkes başka bişey diyor bende çok kararsız kaldım
tarafından
Dependin kullanımında rahat külot gibi rahatça giyiliyo
0 oy
(707 puan) tarafından
Ilk gun hastane sana hasta bezi veriyor o yetiyor zaten.Ikinci gün kotexin gece pedi bana yetti.Asiri kanama olmadığı surece herkese yeter diye düşünüyorum zaten cok buyuk bir ped baskasina gerek yok.
(903 puan) tarafından
Sleppynin 3 numarasını aldım canım onu normalde de kullanıyodm adet dönemlerimde çok iyi ama onun haricinde ne alsam bilemedim
0 oy
tarafından
Lohusa pedi rahat rahat canım 
(903 puan) tarafından
Teşekkürler canımm cevabın için karar veremedim de
tarafından
Benim aşırı kanamam olduğu halde rahatlık oldu kuzum
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Depend depend depend her zaman:D

(903 puan) tarafından
Ayy kafam iyice karıştııııı
(27,348 puan) tarafından
Normal dogum yapmis biri olaraktan tavsiye ediyorum
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Ben hasta bezi kullandım bi 15 gün çok rahattım çok kolaydı kullanımı zaten doğumu yapar yapmaz da hemşireler bez bağlıyor hatta ebe yoksa ben verebilirim demişti hem taşma çıkma sorunu olmadı 15 yünden sonra normal pede geçtim 
(903 puan) tarafından
İkisinin yerine hasta bezi mi alayım yani
(1,426 puan) tarafından
Ben öyle kullandım çok rahat ettim tavsiye ederim ama yinede sen bilirsin tavsiyem hasta bezi inanılmaz rahat edersin banada dua edersin allah razı olsun söyledi diye :)
0 oy
tarafından
Depend en iyisi
0 oy
(13,887 puan) tarafından
kanama çoktu ilk iki gün hasta bezi al derim zaten ebelerde hasta bezi alın diyo sonrası için lohusa pedi iyi
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Bence depend al canim ben depend aldım iyi ki almışım kanaman çok olabilir o yüzden depend al derim hem giymesi çıkarması falan çok rahat
0 oy
tarafından
Hasta bezi camped almıştım ben daha çok memnun kaldım 
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Kesinlikle depend canım lohusa pedinden taşıyor 
0 oy
(10,501 puan) tarafından
Cnm depend aldım iyiki d3 aldım normal doğum yaptım hasta bezi verdiler hastaneden ama hiç hiç tavsiye  etmem ped ilk günler olmaz bence kanaman çok olursa ne olur ne olmaz  al depend
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Bu konuda her hastanede uygulama farklı sanırım Mesela ben giyilebilir hasta bezi almıştım suyum geldiğinde bir tanesini takıp hastaneye gittim orada zaten değiştirip kendi bezlerini veriyorlar doğum sancısını bezle çekiyorsun doğumdan sonra ilk odana götürürken yine temiz bez veriyorlar takıp odaya çıkıyorsun sonrasında leke takibi yapabilmek için normal ped takmamı söylediler hasta bezi veya depend kullanma normal gece pedi kullan Yoksa takip edemeyiz dediler Hastaneden çıkarken yanımdaki hasta bezini ancak kullandım eve gelince de zaten Canın ne isterse onu kullanıyorsun
0 oy
tarafından
Hasta bezi doğuma kadar hasta bezi, sonra büyük boy ped 
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Depenti kullanmadım ama bu sefer onu alacagım. Hastahanede bana hasta bezi filan vermediler de baglamadılarda ben kendim Pet götürmüştü ki Pet tutmadı cıktı hep. 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 144 göst.
6 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 414 göst.
13 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melike☺️ (1,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 190 göst.
26 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 380 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Tombul kel bebek (450 puan) tarafından soruldu

379,479 soru

11,359,844 cevap

34,838 kullanıcı

...