0 oy
545 göst.
Aile kategorisinde (86 puan) tarafından
Kızlar ya ben oruç tutuyorum gece sahura kalkmıyorum zaten turanda yok evde kayinvalidem oruç gelince adet oluyo bayrama kadar  eşim cesaret edemiyo kayinbabamda bir kaç gün tuttu midesinden tutamadı  kayin Babam oruç tutmasada normalde gece yemek yiyen insan  geçen durmuş senin ölüye diriye faydan yok gece kalk yemek hazırlayalım bende ilk defa yaptığın değil ya dedim şimdimi zorlanırım dedim sonra biraz trip attım eşim arada kaliyo diye barıştım dün öğlene kadar çocukla birlikte uyuduk onlar kahvaltı felan yapıyolardı saat bir olmuş dedim bi gidiyim bakiyim mutfak darma daginik sinirlendim bisi demedim içeriyi supurdum biraz oturdum felan çocuğun karnını doyurdum onunla oynadım uykusu geldi sallayım öyle odaya goturuyum diye düşündüm tam cocuk daldı uykuya kaynanam bi bulaşıkla pert olmuşçasına kendini koltuğa attı cocuk uyandı herneyse gözleri yarı açık duruyodu cocuk canım kaynadı bacağına dokundum gözünü açtı geri yumdu normalde oğlum iyi uyusa bende aldım odada uyutuyum dedim gelince merdivenleri supuruyum dedim tamam dedi odada baya uğraştım uyutamadim bide zor uyuyan cocuk yemek yapılacak bi yardim ediyim uyumuyo diye mutfağa gittim çorbayı ocağa koymuş yemeğe de yeni başlamış bir surat sallamalar sen çocuğu bilerek uyandırdın iş yapmamak içinde cocuk tutmadığını bilmiyon dedi bende allahtan çenemi tutamam benim çocuğum nasıl tutarsam tutarım cocuk benim benim dedim bi çorba yapsan nolacakta hiç bi iş yapıyon sabah kahvaltı hazirlamiyon bulaşık toplamıyım bende dedim oruç değilsin insan utanır yiyip ictigini mutfağa sürüp gelin gelince yıkasın toplasın demeye çorba konusuna gelince bekleseydin gelince yapardım cocuk bu uyuyup uyumayacagi belli olmuyo sen kendini pat diye koltuğa atmasaydın şimdi uyuyo olacaktı senin kadar iftiracı görmedim de ne biliyim neyde bende dedim milletin yaninda kendi kizlarim gibi goruyom diyodun ya kendi kızın sana e.s.e.gin s*kn* ye diyo ona niye bisey diyemiyon aman uzulur aman küser diyon ben burda neyim taştanmışım dedim eşimde bana hak verdi eşime bağırdım iş buluyosun ve gidiyoruz burdan diye  dün eşim arayı topladı barıştırdı bizi şimdide kayinvalidem gruptan kızlarıyla konusuyo kızı git g*t dedi annem ağzını topla diyo bana duyuruyo kizlar çok uzun oldu kusura bakmayın içimi dökeyim istedim

8 Cevaplar

0 oy
(88 puan) tarafından
Insallah kendi ewine cikarsin canm onlarin o yaptigi insanlik isi degil. Ayrica kiziyla konusmalarinada hayran kaldim :)) yanii tövbe tövbe saygiya bak. Allah yardimcin olsun
(86 puan) tarafından
Sonra bir tartışmada saygısız ben oluyorum  görsen nasıl uste cikiyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardimcin tez vakitte ayiririsin imsaallah evini cnm nasil bi anne kiz iliskisi onu da anlamadim. Ana kiz olarak birbirlerine boyle konusanlar sana neler demezler valla bacim Allah kurtarsin bian once 
(86 puan) tarafından
Saol canım arada böyle geliyolar sonra bende bağırıp çağırınca saygısız ben oluyorum
tarafından
Sen saygisiz oluyosan onlar noluyo cnm acaba   Allah allah yaa valla sinirlendim kiz!!
(86 puan) tarafından
Şimdide odamdan çıkmıyorum gelsin çıkarsın hadi
tarafından
Birak kiz cikma valla
(86 puan) tarafından
Öyle yapicam canım kendi düşünsün bundan sonra
0 oy
(427 puan) tarafından
Canım bence hic taviz verme yoksa iyice ezmeye çalışırlar sende eşini ikna etmeye çalış evini ayır bence allah kolaylık versin 
(86 puan) tarafından
Eşim önceden  çok istiyodu evi ayırmayı ama işten cıktı işsiz olduğu halde bin tl kredi oduyo bizim ihtiyaclarimizda oluyo böyle olunca ayrilmayida unuttu ama bana dün kayinvalidem  oğlumun aklına giriyon evi ayırmak için dedi hep eşim dedikce ben kızardım koskoca ev neyimize yetmiyo diye şimdi görsün dünyanın kaç bucak olduğunu  koskoca evde tek başına kal da gor ister sırtına sar taşı ister içinde at koştur dedim
(427 puan) tarafından
Iyi demissin ne kadar gıcık oldum ya  eşim degilmi tabikide ikna ederim kaynana olaydinda bu duruma düşürmeseydin de o zmn anlar değerini
(86 puan) tarafından
Siz gidinde herkes kınasın dedi bende dedimki evdeki bir gelini sigdiramamis diye seni kinarlar
(427 puan) tarafından
Aynen öyle akli sıra seni ikna etmeye çalışıyo kimse kınamaz seni bosver canım biri bişey derse ne yaşadığımi bi ben bilirim dersin bida bişey diyemezler
(86 puan) tarafından
Aynen canım öyle
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Insallh tez zamanda ayrilirsiniz o evdende cabim bisey mrk ettim kaynanan nasil orucun basindan bayrama kadar adet oluyo buraya takildum kaldim
(86 puan) tarafından
Bence oruç tutmamak için yalan soyluyo niye başka zaman sadece 4 gün oluyoda  oruç ya 1 ay  geçen senede orucun birinci gününden arifeye kadar  sürdü
(244 puan) tarafından
O adet sayılmaz ki. 10 günden sonrasi özüre girer
 Orucunuda tutar. Namazinida kilar.
(86 puan) tarafından
Içinde olmadiktan sonra
0 oy
(800 puan) tarafından

Canim su an derdin baska da bir sey dikkatimi çekti  kayın validen  orucun baslangicindan sonuna kadar adet  mi oluyor. Oruc tutmamak icin :) 

(86 puan) tarafından
Diyorum hastaneye git diye bi ara giderim diyo  ama sadece oruçta olması insanı suphelendiriyo
(800 puan) tarafından
Neyse kendi bilecegi bir sey. Boş ver sen sabret. Sabreden dervis muradina erermia derler. Bol bol dua et allah duyar  sesini
(86 puan) tarafından
Aynen canım  inşallah mirasımıza erebiliriz
(1,499 puan) tarafından
Kız bu kaynanan hiç birşey mi bilmiyor adet on günden sonrası özüre giriyo oruç tutabilir bence oruç tutmamak için onu bahane ediyo ama idrak lazım oda onda yok galiba
(86 puan) tarafından
Bende diyorum duymamazlıktan geliyo
0 oy
(465 puan) tarafından
Canim bende suan kaynanamla kaliyorum ve hamileym bu yuzden cok uykum geliyor uyanamiyorum onlarda surat asiyor  bulasiklari ben tek yikiom kizi ve kocasi.geliyor yemek yiyolar herseylerini ben topluyom doktor agir.kaldirma dior koca tahta siniyi ben kaldiriyom aman allah kimseye vermesn esim yeni ise girdi bi para biriktirsem kimseye demeden gidicez allah bizi kurtarsin
(86 puan) tarafından
Amin canım ne kadar iyi olurlarsa olsunlar ev ev  üzerine olmuyor illaki sorunlar yasaniyo
(465 puan) tarafından
Tabikide olmuyor.canim bide kaynim geldi ne dusa girebiliyorum nede baska birseye dugun bulasigi gibi kizi var damadi var ben varim kocam var kucuk kizi var torunu var kaynim vR babanesi var gorumcesi var kocasi var boyle hayatmi olur ah ah
(86 puan) tarafından
Zamanında kabul etmemeliydik
(465 puan) tarafından
Ben hala.bazen cekip gitmeyi dusunuyorum canim
(86 puan) tarafından
Gelinleri ne saniyolarki sabır taşımı
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Burda tanıdığım en ama en dobra kadınsın valla. Kendini hiç ezdirmemişsin helal olsun sana. İnşallah kendi düzenini kurarsın en kısa zamanda da.
(86 puan) tarafından
Valla öyle olmazsam  çok ezilirim hayat sartlari
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Nasıl evlat yetiştirmiş öyle ya bir kere bile anneme öyle kelimeler kullanmadım kullanmam.. 
(86 puan) tarafından
Benim için önemli olan o değil onun o sözlerine rağmen kizmiyo ben çocuğu uyutmaya gittim diye kiziyo
(9,651 puan) tarafından
Lâçkalarmışız saygının bittiği anlamına geliyor benim için..  aranızdaki mesafeyi korumuş olsaydınız bu şekilde olmazdı diye düşünüyorum..  ne kadar çok taviz verirsen okadar çok beklenti içine girer
(86 puan) tarafından
Aynen bencede

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 825 göst.

379,958 soru

11,374,223 cevap

34,857 kullanıcı

...